Sevdiğin Sana Gelsin Diye Büyü

Kişiye yere çizilen büyükçe bir çemberin çevresinde 7 tur attırılırken her tur esasında 3’er kez ‘’ya sübhan, ya sultan, ya rahman’’ diye söylenip her iki yöne doğru üflenir. Ardından kişi çemberin içine oturtulduktan sonra kısa bir sureokunarak, tanrıya kişinin durumuna yardımcı olması için dua edilir ve duanın sonunda daha önceden okunup üflenmiş olan bir bardak su içirilir.
Ertesi gün kişi geldiğinde yüzü kıbleye doğru döndürülerek 3 kez tekrarlanması tembihlenerek ‘’ya rahman ya şafi ya kafi’’ dedirtildikten sonra birer damla okunmuş su yüzüne doğru fırlatılır.
Ertesi gün okunup üflenmiş bir tas suyun yanına oturtulan kişi sadece suyun içine bakması tembihlenerek suyun çevresinde ya şafi diyerek kişinin dileğinin yerine gelmesi temennisiyle Yusuf suresi okunarak dua edilir. Bu durum 1 gün daha aynen tekrarlanır.
Ertesinde şekildeki muska hazırlanarak naylonlandıktan sonra yeşil bir beze 41 dikişle dikilerek kişinin iç giysisine yerleştirilir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevdiğin Sana Gelsin Diye Büyü

Sevdiğin Sana Gelsin Diye Büyü konusu hakkında bir blog yazısı hazırlayacağım. Bu konu hakkında pek çok efsane, hikaye ve inanç vardır. İnsanlar sevdikleri kişinin kendilerine gelmesi için farklı büyü ve ritüeller yapmaktadır. Ancak önemli olan doğru ve etik bir şekilde hareket etmektir.

Sevdiğin Sana Gelsin Diye Büyü yapmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, karşı tarafın özgür iradesine saygı göstermektir. Bir kişiyi kendine bağlamak ya da onu istemediği bir şekilde etkilemek etik olmayan bir davranıştır. Bu sebeple, birisiyle ilişki kurmak veya biriyle ilişkiyi güçlendirmek için büyü yapılması yerine iletişim ve dürüstlük ön plana çıkmalıdır.

Bununla birlikte, bazı kişiler Sevdiğin Sana Gelsin Diye Büyü yöntemlerini kullanmak isteyebilir. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken birkaç önemli nokta vardır. İlk olarak, büyünün sonuçlarına inanmak ve büyü işlemlerini doğru şekilde yapmak önemlidir. İnanç ve pozitif düşünce büyünün etkisini artırmada önemli bir rol oynar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 913 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
23 Hayır

“Sevdiğin Sana Gelsin Diye Büyü” için 1 yorum var.

  1. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir