Kırmızı Biber Büyüsü

 

Kırmızı biber büyüsü nasıl yapılır siz değerli okurlarımıza bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; Sevgililerin bağlanmasına yarayan kırmızı biber büyüsü ile birlikte çok tesirli bir aşk büyüsü uygulaması tercih edilebilir. Ayrıca günümüzün en etkili büyüsü olarak da tercih edilmektedir. Çok etkili ve başarılı bir şekilde sonuç getirdiği için sevgililer birbirlerine ölene dek bağlanır.

Nasıl Yapılır

1 adet kırmızı biberin üzerine okunacak dua ile biber ateşte yakılır ve büyünün tutması beklenir. Bu büyü hazırlanırken ayrıca kişinin bilgileri, yıldız uyumları ve doğum yıllarına bakılarak kişiye özel hazırlanması gerekmektedir. Genel olarak büyünün tutma süresi ise 1 haftayı bulabilir.

Küçük kâğıt parçalarına kokulu ve safran kalemlerle ayrılan kişinin dönmesi için niyet edilerek de yapılmaktadır. Aşk büyüsü yaptıran kişiye bu biberler verilir ve her gece 12’den sonra yakması söylenir. Daha sonra ilgili saate gelindiğinde kişi niyet eder ve biberi yakar. Yakarken ise ‘….oğlu/kızı, en kısa zamanda kalbinde benim için öyle bir aşkla ve sevgiyle tutuşsun ve bana geri dönsün’ şeklinde niyet edilebilmektedir. Bu niyetlerle beraber kırmızı biberler yakılmalıdır.

Bu büyü yapıldıktan sonra inanılması gerekir. Tam inanç olmazsa büyünün tutmaması gibi bir durum da söz konusudur. Niyetinizi ettikten sonra biberleri yakabilir ve 1 hafta süreyle bekleyebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken önemli bir husus daha var.Biberlerin üzerine yazılan tılsımların zamanında yazılması önemlidir. Saatini ve zamanını kaçıran medyumun kırmızıbiber büyüsü tutmaz.

Büyü yapıldıktan sonra sabırla beklenmelidir. Yapılan kişi eğer terk etmişse geri döner ve eskisinden çok daha mutlu bir şekilde beraber olmaya devam ederler. Sevgiliye yapılan büyüde ise çok daha fazla aşk yaşanır ve daima mutlu olurlar. Bu büyü yapılırken büyünün olacağına kalben inanmak çok önemlidir. Büyük bir aşk ile birbirlerine bağlanacak kişiler ömür boyu beraber yaşar.

İlgili Başlıklar

Kırmızı Biber Büyüsü

Birçok farklı kültürde ve inanışta, kırmızı biberin büyüsel güçleri olduğuna inanılır. Kırmızı biber büyüsü, en yaygın ve etkili büyü çeşitlerinden biridir. Bu büyü, genellikle şanssızlığı uzaklaştırmak, kötü enerjiyi temizlemek ve koruma sağlamak amacıyla kullanılır. Kırmızı biberin kendine özgü keskin tadı ve acısı, negatif enerjilerin uzaklaştırılmasına yardımcı olurken, özellikle de kötü niyetli kişilerin enerjilerini geri çevirebilir.

Kırmızı biber büyüsü için birçok farklı yöntem vardır. Bu büyüyü gerçekleştirmek için kırmızı biberin taze ve kuru hali kullanılabilir. Kırmızı biber taneleri, büyü ritüellerinde yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Kırmızı biberin gücünden faydalanmak için, öncelikle bir niyet belirlemek ve büyü ritüelini dikkatlice planlamak önemlidir.

Bir kırmızı biber büyüsü gerçekleştirirken, kırmızı biberi niyetinize göre kullanabilirsiniz. Kırmızı biberin büyü gücünden yararlanmak için, bir tane kırmızı biber alıp onu üzerine düşmanınızın adını yazabilirsiniz. Daha sonra kırmızı biberi yakarak, niyetinizi evrene göndermiş olursunuz. Bu şekilde, düşmanınıza zarar verme amacınız olmaksızın, negatif enerjileri uzaklaştırabilir ve kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

 • Kırmızı Biber Büyüsü’nün etkili olduğuna dair birçok hikaye ve anlatı vardır. Bir kişi, kırmızı biber büyüsünü kullanarak şanssızlıktan kurtulmuş ve hayatında olumlu değişiklikler gözlemlemiştir. Bir başka hikaye ise kırmızı biber büyüsünü kullanarak kötü niyetli birinin saldırısından korunduğunu anlatır.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 4175 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

31 Evet
39 Hayır

“Kırmızı Biber Büyüsü” için 12 yorum var.

 1. Sevdiğinizin size geri gelmesini istiyorsanız siz de benim gibi Medyum Dolunay ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Karım hiç sebepsiz evi terk etti. Bunalıma girdiğini, yalnız kalmak istediğini söyledi. Oysa ki ne bir kavga ne bir gürültü hiç yaşamadık. Ekonomik olarak da aileme yetebiliyordum. Hamilelik sebebiyle olabilir diye düşündük. Hemen kırmızıbiber büyüsü yapıldı. İnanır mısınız daha on gün geçmeden canımın içi karım evimize döndü ve çok mutluyuz. Size nasıl teşekkür etsem azdır.

 2. Kırmızıbiber büyüsü hiç duymuş muydunuz? Ayrıldığınız kişiyi pişmanlıklarla ve özlemle ayağınıza kadar getiriyor. Bizzat şahit oldum. Medyum Dolunay ile yaptırdığım bu işlemde titiz ve profesyonel bir çalışma sergiledi. Beni terk eden eşim büyü yapıldıktan 15 gün sonra eve döndü ve benden özür diledi. Artık eskisinden de daha güzel giden bir ilişkimiz var. Yuvanızı kurtarmak için sizin de Medyum Dolunay ile irtibata geçmenizi öneririm.

 3. Çok sevdim. Öyle çok ki ölene kadar ayrılmak istemedim. Ancak başka bir kadın aramıza girdi. Evlenmemize bir ay kala nikahtan vazgeçtiğini söyledi.. Neredeyse aklımı kaçıracaktım. Arkadaşım kırmızıbiber büyüsü yapmamı tavsiye etti. Ben tek başıma değil yardım alarak bir şeyler yapmaya karar verdim ve Medyum Dolunay ile iletişime geçtim. Papaz büyüsü yaptı ve 21 gün sonra sevdiğim adam geri döndü. Yeniden nikah tarihi aldık. Geleceğimi kurtardığın için teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

 4. Eşim bana sürekli seni artık istemiyorum diyordu. Hayatım kabusa dönmüştü. Bir gün evden çıktı gitti. Bende ortada, yalnız, kimsesiz kaldım. Onu öyle çok seviyor ve özlüyordum ki hemen dualar araştırmaya başladım. Medyum Dolunay’a ulaştım. Kendisinden kırmızıbiber büyüsü yapmasını talep ettim. Sağ olsun yardımcı oldu. Çok etkili ve tesirli işlem yaptı. Eşim hemen geri döndü. Çok şükür. Hiç ayrılmamak üzere birleştik.

 5. Kızkardeşimi eşi terk etti. Canım kardeşim hayata küstü ve 4 çocuğu ile ortada kaldı. Eniştem başka bir kadınla tanışmış. Yabancı kadın eniştemin aklını başından almış. Ben kendim için kısmet açma işlemi yaptırmış harika sonuçlar elde etmiştim Medyum Dolunay’a. Aklıma hemen aramak geldi ve çok iyi etmişim. Eniştem kırmızıbiber büyüsü ile eve geldi. Bir de kişisel danışmanlık aldık. Şimdi kız kardeşim ile çok mutlular. Size yine yeniden teşekkür ederim.

 6. Geçen ay kırmızıbiber büyüsü yaptırmaya karar verdim. Ancak güvenilir bir kişinin yapması gerekiyordu. Çünkü etrafta birçok dolandırıcı medyum hikayesi duydum. Hem bilgili, donanımlı hem de doğuştan gelen yeteneğe sahip bir kişi ile çalışmak istiyordum. Medyum Dolunay adını her yerde duyduğum ve tavsiyeler üzerine ulaştığım güzel insan. Senin sayende hayat arkadaşım bana geri döndü. Şimdi çok mutluyuz ve yaşanan her şey geride kaldı. Herkesin huzurunda ayrıca teşekkür etmek istedim.

 7. Aşk, keşke insanların kalbinde sonsuza kadar kalsa ancak bir süre sonra o heyecan sevgiye, saygıya dönüşüyor. Yıllar uzadıkça sevgi saygı da bazı ilişkilerde tükeniyor ve alışkanlık başlıyor. Bu sefer özellikle erkek evde ki düzenini bozmaya ve yeni limanlara gitmeye karar veriyor. Tıpkı bende olduğu gibi. Neyse ki Medyum Dolunay ile tanıştım ve kırmızıbiber büyüsü ile eşimi eve geri getirdik; üzerine de bir papaz büyüsü ile bağlama yaptık. Şimdi her şey inanılmaz güzel. Eşimden hiç duymadığım aşk sözlerini duyar oldum. Size de tavsiye ederim.

 8. Erkek arkadaşımla 5 yıldır birlikteyiz. Bir türlü evlenmeye yanaşmıyordu. Üstelikte artık ayrılmak istediğini söylemişti. Bütün arkadaşlarım benden sonra çıkmaya başladıkları halde evlenmiş bazıları da çoluk çocuğa karışmıştı. Herkes arkamdan konuşup duruyordu. Teyzem Kırmızıbiber büyüsü çok etkiliymiş bir araştır dedi. Medyum Dolunay ile görüştüm. 10 gün içerisinde sevdiğim adam bana geldi ve seninle yuva kuralım artık dedi. İnanabiliyor musunuz? Emeğinize sağlık. Çok teşekkür ederim.

 9. Eşi kızımı daha yeni evli oldukları halde dışarı attı. Neye uğradığımızı şaşırdık. Bir yıldır süren evlilikte kavga, gürültü eksik olmuyordu. Ben daha evvel Medyum Dolunay ile kendime vefk yaptırmış; faydasını görmüştüm. Şimdide kızım için kapısını çaldım. Kırmızıbiber büyüsü yapıldı. Damadım geldi, özür dileyerek kızımı aldı. Her zaman olduğu gibi büyü yine kısa sürede etki etti. Sizlere de tavsiye ederim.

 10. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 11. Şırnak merkezden ben emre merter. Selam web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler 15-09-2018 18:32:24

 12. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir