Aşk muhabbet için dua

Hoşlandığınız bir kişinin sizi sevmesi aşk ve sevgi ile bağlanması için aşağıdaki gelen mübarek ayeti devamlı okuduğunuzda karşınıdaki kişi artık devamlı olarak sizi düşünmeye başlıycak ve rüyalarında sizi görmeye başlıyacaktır.

Allah’ın Mecid ismi şerifini her günün Zühre yıldızının saatinde 57 defa zikreden kimsenin başta aşk muhabbet olmak üzere niyet ettiği ve başladığı her şey kısa zamanda gerçekleşir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Aşk muhabbet için dua

Aşk muhabbet için dua etmek, birçok insanın aşık olduğu kişiyle arasında daha sağlam ve derin bir bağ kurmaya yardımcı olan önemli bir uygulamadır. Aşk, insan hayatının en güzel duygularından biridir ve onu güçlendirmek için dua etmek oldukça etkili bir yöntemdir.

Aşk muhabbet için dua, Allah’a kalpten yapılan samimi bir yakarıştır. Bu dua, aşık olduğumuz kişiyle aramızdaki bağı güçlendirirken, sevgi, anlayış ve huzurun daha derin bir şekilde hissedilmesini sağlar. Aşık olduğumuz kişiye karşı olan duygularımızı dile getirirken, aynı zamanda ilişkimizin daha sağlam temellere oturmasına yardımcı olur.

Aşk muhabbet için dua etmek için öncelikle samimi bir şekilde Allah’a yönelmeli, O’ndan sevdiğimiz kişiyle aramızdaki bağı ve duygusal bağlılığımızı güçlendirmesini istemeliyiz. Dualarımızda Allah’tan sevgi, sadakat, anlayış ve hoşgörü gibi değerleri artırmasını dilemeliyiz. Sevdiğimiz kişiyle aramızdaki iletişime ve anlayışa katkı sağlayacak şekilde dilimize uygun sözler seçmeliyiz. Dua ederken içtenlikle ve samimiyetle dileklerimizi aktarmalıyız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1194 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
22 Hayır

“Aşk muhabbet için dua” için 3 yorum var.

  1. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

  2. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

  3. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir