Büyü Çeşitleri

Büyü ÇeşitleriBüyüler iyi ve kötü olmak üzere yani ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılır. Birde kırmızı büyü vardır, bu da kara büyü gibi kötü büyüler sınıfına girer. Kırmızı büyüde kan ve kurban olduğu için adına kırmızı büyü denmiştir. İki tür büyününde kendine göre uygulama yöntemleri vardır. Ak büyüde daha şifalı yöntemler ve zararsız materyaller kullanılırken kara büyüde ürkütücü malzemeler vardır.

 

Aşk büyüsü ak büyüsü olsada papaz büyüsü gibi yöntemlerle yapıldığında kara büyüye girer. Ak büyüyü yaparken amaçlanan şifa ve rahatsızlıkların ortadan kalkmasıdır. Ak büyü ile kara büyü arasında amaç ve niyetten başka büyünün yapıldığı malzemelerde çok farklıdır. Ak büyüde çiçek, tohum gibi şeyler kullanılırken kara büyüde kan, mezar toprağı gibi malzemeler kullanılır.

 

Genel olarak büyülerin çeşitlerini sıralayacak olursak, Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü, Cazibe Büyüsü, evlenme Büyüsü, Ayırma Büyüsü, Kısmet Açma Büyüsü, Muhabbet Büyüsü, Nazar Büyüsü, Sevgi Büyüsü, Soğutma Büyüsü, Şirinlik Büyüsü vardır. Bunlar sadece en sık ve gene rastlanan büyülerdir.

 

“Büyü Çeşitleri” için 14 yorum var.

 1. Evdeki herkeste bir huzursuzluk vardı. Hiç bir şey yapasımız gelmiyor ve kavga ediyorduk. Artık tımarhaneye gideceğim diye korkmaya başlamıştım. Medyum Dolunay ile papaz büyüsü bozma işlemleri için tanıştık. Üzerimizdeki tüm büyü çeşitlerini bozdu.

 2. Başımıza sürekli musibetler geliyordu. Büyü çeşitleri hakkında araştırma yapmaya başladım. Papaz büyüsü konusunda iyi olduğunu yorumlardan öğrendiğim Medyum Dolunay’dan destek aldım. Çok teşekkürler hocama.

 3. İş arkadaşı ile kaçarak evimizi terk eden abimi eve geri döndürmek için aşk bağlama vefki yaptırmak için Medyum Dolunay’dan yardım aldık. Evde şimdi huzurlu ve mutluyuz sağ ol hocam.

 4. Babam bizi terketti. Bende üzerinde büyü çeşitleri olduğunu düşündüğüm için Medyum Dolunay hocamdan aşk bağlama vefki yardımı aldım. Bizi kurtardı babam artık evine geri döndü.

 5. İşinin ehli Medyum Dolunay hocam kişiye özel havas işlemi ile üzerimdeki farklı büyüleri bozma işlemi yaptı. Hocam size ne kadar teşekkür etsem az gelir. Bu yüzden yorum yapmak istedim.

 6. Hastalıklarımın artık tıbbi olarak hiçbir çözümü yoktu. Ben de kendimi daha rahat hissedebilmek için Medyum Dolunay’a papaz büyüsü bozma işlemleri için müracat ettim teşekkürler hocama.

 7. Kendimden endişe duymaya başlamıştım çünkü şizofren bir hale gelmiştim. Büyü çeşitlerini internet üzerinden araştırmaya başladım. Büyü bozması için Medyum Dolunay’a papaz büyüsü bozma işlemleri yaptım beni kurtardı.

 8. Kardeşim farklı hareketler yapmaya başlamıştı. Büyü çeşitlerini araştırmak için Medyum Dolunay’a papaz büyüsü bozma başvuru yaptım. Hocama çok teşekkür ederim. Kardeşim sayesinde normale döndü.

 9. Bana yapılan büyülerin tesirinin azalması ve diğer büyü çeşitlerini öğrenmek için Medyum Dolunay’a başvurdum. Bana yaptığı papaz büyüsü bozma çalışmaların etkilerini hissetmeye başladım ve üzerimdeki büyü etkileri azaldı.

 10. Aşık olduğum kişi benim onu aldattığımı düşünerek beni terk etti ben aldatmadım biri ile msjlaştım msjlarımı gördü ama aldatma yok beni affetmiyor ve benden soğuduğunu söylüyor ben nasıl yapabilirim onu geri kazanmam için lütfen yardım edin

 11. Evlenecegim kızı ailem istemiyor ama kizin ailesi istiyir
  Ne yapmalıyım
  Lütfen hocam yardım edin
  Aramız bozulmaya başladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir