Papaz Büyüsü Nasıl Çözülür

Papaz Büyüsü Nasıl Çözülür  bir çok insanın merak ettiği büyü çeşitlerinden biridir; Papaz büyü hakkında bir çok soru ve nasıl çözülceği hakkında bir çok mail ve telefon almaktayız.İlk olarak şunu söylemeliyiz papaz büyüsü bir tılsım ileyapıldığında dolayı hiç bir tılsım normal bir kişi tarafından çözülmez.Bu sebepe eğer papaz büyüsü kendiniz çözmek için yöntemler arıyorsanız internet üzerinde okuyacağınız bir çok bilgi yanlıştır.Gerek papaz büyüsü olsun gerekse diğer tılsımların kendilerine özgü bozma yöntemleri vardır.

Eğer bunu normal bir kişi yapabilseydi büyünün,tılsımın ve vefklerin hiç bir hükmü kalmazdı.Ülkemizde Papaz büyüsü gerçekten yapabilen hoca sayısı çok azdır ve aynı şekilde bunu bozabilcek medyumda sadece bir kaç tanedir.Medyum dolunay gere k ülkemizde gerekse dünya’dan bir çok kişi tarafından sadece papaz büyüsü bozmak amacıyla gelen bir çok kişi mevcuttur.

Papaz büyüsü bir tılsım topluluğunun ismidir.Bu kategoride bir çok papaz büyüsü yöntemi bulunmaktadır.Bunların hepsi amaçlarına ve niyetlerine göre ayrılmaktadır.Örnek ayırma papaz büyüsü’de bulunmaktadır.Bunun amacı ve niyeti tamami ile kişileri ayırmak yada kişiyi işinden,evinden,ülkesinden ayırmak için yapılır.Yine bunu bozmak için kendine özel ve zaman isteyen yöntemleri bulunmaktadır.

Papaz büyüsü bağlama için yapılan en kuvvetli tılsımdır.Evli bir kadının kocasını elinden almak için yapılan bu büyü yaptırsa bu erkeği kendine bağlaması manasına gelecektir ki bu yuvanın yıkılmasına ve erkeğin diğer kadına gitmesine sebebiyet verecektir. Bu durumda Evli kadının kocasına yapılan bu büyüyü bozması için kendi adet kanının son damlalarını içirir ve büyü bozulur. ancak bu o kadar kolay değildir ve işi bilen tek medyum-hocadan yardım almalıdır.

Eğer doğru yollar ile yapılırsa papaz büyüsünü bozmak oldukça kolaydır.Bir çok ilim irfanı yıllarca kitaplarında Papaz büyüsüne karşı alınabilcek önemleri detaylı olarak anlaşmışlardır.Papaz büyüsü yapılan kişi anlanız çok kolay olur.Sanki yeni doğmuş birisi olarak bütün karakterleri değişir.Papaz büyü yapılan kişiyi anlamanın en kolay yolu kişi en sevdiği yemekten artık nefret edercesine midesi bulanırcasına tiksinmesidir.

İlgili Başlıklar

Papaz Büyüsü Nasıl Çözülür

Papaz Büyüsü, birçok insanın inanışına göre, medyumlar tarafından yapılan bir tür sihir çalışmasıdır. Bu çalışma genellikle birine zarar vermek veya onu kontrol altına almak amacıyla yapılır. Eğer siz de papaz büyüsüne maruz kaldığınızı düşünüyorsanız, endişelenmeyin. Bu yazıda, papaz büyüsünün nasıl çözülmesi gerektiği konusunda bazı önemli ipuçları paylaşacağız.

Öncelikle, papaz büyüsünün nasıl yapıldığını anlamak önemlidir. Bu büyüler genellikle kişiye kötü enerjiler yüklemek için kullanılan özel semboller, nesneler veya sözcüklerle gerçekleştirilir. Bu nedenle, büyüyü çözebilmeniz için öncelikle büyünün nasıl yapıldığını ve hangi sembollerin veya nesnelerin kullanıldığını anlamalısınız. Bu bilgileri araştırarak veya bir medyuma başvurarak öğrenebilirsiniz.

 • Birinci adım: Büyüyü tanımlamak ve sembolleri veya nesneleri belirlemek
 • İkinci adım: Büyüyü tersine çevirecek bir tören veya dua yapmak
 • Üçüncü adım: Kötü enerjilerden arınmak için koruyucu bir şey yapmak

Papaz büyüsü çözümü için başvurabileceğiniz bir diğer seçenek ise profesyonel bir medyuma gitmektir. Medyumlar, papaz büyüsünü çözmek için gerekli bilgi ve deneyime sahiptirler. Bu nedenle, medyumları araştırarak güvenilir bir seçim yapabilir ve yardımlarını isteyebilirsiniz. Medyumlar genellikle çeşitli ritüeller ve dualar kullanarak büyüyü çözerler.

 

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü, Papaz Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 4403 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

34 Evet
24 Hayır

“Papaz Büyüsü Nasıl Çözülür” için 31 yorum var.

 1. Evliliğim eşimin içki alışkanlığı yüzünden bitmek üzereydi. Medyum Dolunay’a soğuma büyüsü yaptırarak eşimi içkiden soğuttum. Sonuçlar çok iyi herkese tavsiye ederim.

 2. Eşimin kumar alışkanlığı vardı ve bizi batağa sürüklemişti. Medyum Dolunay’dan soğuma büyüsü yapmasını istedim ve eşim kumar illetinden kurtuldu. sonuçlar harika…

 3. Kızım evlenmek istiyordu ama bir türlü kısmet olmuyordu. Mecnun Dolunay’dan kısmet açma büyüsü yaptırdım ve kızımın kısmetini açtırdım. Sonuçları güzel oldu.

 4. Çok istediğim bir kişi vardı. Bu işi elde etmek için Medyum Dolunay’a şans büyüsü yaptırdım ve benim işe girmemi sağladı. Medyum Dolunay hepinize tavsiye ederim…

 5. Kızım ve damadım ayrılmak üzereydi. Yuvalarının yıkılmaması için Medyum Dolunay’dan yardım istedim. Aşk büyüsü ile onlar tekrar birbirine bağladık. Teşekkürler Medyum Dolunay…

 6. Bir inat uğruna benden ayrılan Aylamı geri getirebilmek için ilk koştuğum kişi Medyum Dolunay oldu. Onun sayesinde Ayla’ya kavuştum. Hatta o kadar etkili oldu ki kısa sürede evlilik kararı aldık.

 7. Medyuma gideceğimi söyleseler inanmazdım ama karşılıksız aşka düşünce ben de Medyum Dolunay’a gidip aşık etme büyüsü yaptırdım ki dedikleri kadar varmış, inanılmaz etkili oldu.

 8. Sevdiğim biri vardı ama hep bahaneler bularak benimle görüşmek istemiyordu. Aşık etme vefki yapan Medyum Dolunay onun bana aşlık olmasını, her dakika benimle ilgilenmesini sağladı.

 9. Pek çok konuda Medyum Dolunay’dan destek aldım. Papaz büyüsü ve kişiye özel havas da dahil olmak üzere sayısız sorunumda bana yardımcı olduğu için sizlere de yardımı dokunacaktır.

 10. Hocayla görüşmek için [email protected] adresine mail attım ve hemen görüşme imkanı buldum. Aşık etme vefki için papaz büyüsü sayesinde ayrılan sevgilimi geri döndürebildim.

 11. Vefk ve büyü konusundaki en yetkin kişi olan Medyum Dolunay ayırma büyüsü yaptı. Eşimden ayrılmak istiyordum ama sorun çıkmaması için bu büyüden faydalandım, size de yardımcı olabilir.

 12. Ayırma vefki yaptıran bir arkadaşımın önerisi ile ben de Medyum Dolunay’la konuşarak kardeşimin aşık olduğu hayat kadınıyla olan ilişkisini bitirmek adına yardım aldım. İşinin ehli biriyle görüşmek kesinlikle çok önemli.

 13. Gerçek medyum bulmak artık çok zor olduğu için teyzemin tanıdığı güvenilir Medyum Dolunay’la görüşerek papaz büyüsü yaptırdım. 3 senedir borcumu ödemeyen adam bir ay içinde paramı getirdi.

 14. Ayrılmak istediğiniz biri varsa işinizi şansa bırakmayıp Medyum Dolunay’dan destek alın ve ayırma vefki yaptırın. Acayip etkili ve kendisi de işinin ehli, çok dürüst bir insan.

 15. Nişanlımla evlenmek istemediğim, başkasını sevdiğim için kazasız belasız ayırma vefki yaptırıp Medyum Dolunay sayesinde bu sıkıntılı durumdan rahatlıkla kurtuldum. 0555 171 89 94’ten arayabilirsiniz.

 16. Medyum diye geçinenlere aldanmayın, ben bu konuda çok çektim. Sonunda Medyum Dolunay’la tanıştım da çok şükür papaz büyüsü sayesinde eşimi eve bağlayabildim.

 17. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 18. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 19. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 20. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 21. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

 22. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 23. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 24. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 25. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

 26. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 27. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

 28. Selam,

  bana büyü yapildigini biliyorum, söylendigi gibi 5-6 yil icinde herseyimi kaybedecegim ve kaybettimde.
  Ailemden ayrildim, evimi, isimi, acikcasi herseyimi.
  Bildigim kadari ile ic camasirim bir kadin tarafindan okunup mezara gömülmüs.
  Hangi ise el atiyor isem, olmuyor, olmasi gereken birsey bile olmuyor.

  Umarim bir fikriniz vardir.

  tskrlr

 29. esimle bana buyu yapildigini soyluyolar birisi bize ayirma buyusu yaptirmis bi papaz yapmis bunu bu konuda bilgi almak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir