Karı koca arasında soğukluk bitmesi

Karı koca arasında soğukluk olsa, bu tılsım yazılıp, birlikte baş koydukları yastığın içerisine yada yattıkları odanın kapısı üzerine koyulsa, soğukluk kalkar ve güzel bir geçim olur.

Tılsım budur;

Karı koca arasında soğukluk bitmesi

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Karı koca arasında soğukluk bitmesi

Karı koca arasında soğuklukların bitmesi ilişkilerin devamı için önemlidir. Birçok çift zaman zaman soğukluklar yaşayabilir ve ilişkideki bağın zayıflamasına neden olabilir. Ancak, bu soğuklukların bitmesi için çeşitli yöntemler ve çözümler bulunmaktadır.

İlk olarak, iletişim önemli bir faktördür. Eşler arasındaki iletişimi güçlendirmek ve açık bir şekilde konuşmak, karı koca arasındaki soğukluğu azaltmaya yardımcı olabilir. Birbirlerini anlamak ve duygularını ifade etmek için düzenli olarak iletişim kurmak, ilişkiyi güçlendirebilir.

Açık ve dürüst iletişim kurun.
Empati yapmaya çalışın.
Olumsuz ifadeler yerine olumlu ifadeler kullanın.
İkinci olarak, zamanı birlikte geçirmek önemlidir. Karı koca arasındaki soğukluğun bitmesi için birlikte yapılan etkinlikler ve zaman geçirme, ilişkiyi canlandırabilir. Ortak ilgi alanlarına yönelmek, yeni deneyimler yaşamak ve birlikte güzel anılar biriktirmek ilişkiyi güçlendirebilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2656 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

43 Evet
42 Hayır

“Karı koca arasında soğukluk bitmesi” için 10 yorum var.

  1. Eşimle ayrıldım; ama hayallerimde hala o var. Unutamıyorum. Medyum Dolunay ile görüşüp eşimle yeniden aşık etmesi için celp işlemi yapmasını talep ettim. Eşimle yeniden görüşmeye başladık. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

  2. Komşum ile aram açık. Uzun senelerdir unutulmaz bir dostluğumuz vardı. Bu sebeple unutamadığım bu özel komşuluk ilişkisinin yıkılması beni yıpratmıştı. Yeniden iletişim kurmak ve eski günlere geri dönmek istiyorum. Bunun için Medyum Dolunay’dan yardım istedim. Yeniden görüşmeye başladık. Teşekkürler Medyum dolunay.

  3. Yaşım çok ilerledi. Bekarım. Evlilik hayatı yaşayamadım ve buna özlem duyuyorum. Evlilik büyüsü yaptırmak için Medyum Dolunay ile görüştüm. Çok kısa zamanda hayatıma giren biriyle çok özel duygular hissetmeye başladım. İyi ki Medyum Dolunay var. Evlenmek üzereyiz.

  4. Karım bana eskisi kadar ilgili değil. Çocuklarımız olduğundan beri aramız çok açıldı. Sürekli farklı işlerle ilgilenmek ve eve gelmek istemiyor. Bizden soğutulduğunu düşünüyoruz. Aileye yakın davranması için Medyum Dolunay’a ne yapabileceğini sorduk. Sıcak tavırlar için yakınlık büyüsü istedik. Yardımlarından ötürü ona minnet duyuyoruz. Eşim artık evimizde ve mutluyuz.

  5. İlk görüşmeye başladığım kişi ile aramda inanılmaz bir bağ oluştu. Ona kör kütük aşık oldum. Aynı duyguları onun da besleyip beslemediğinden emin değilim. Ama sanki benim kadar bana yangın değil. Bu durumu düzeltmesi ve aşk büyüsü için Medyum Dolunay’a başvurdum. Artık ikimizde aşığız. Teşekkürler Medyum Dolunay.

  6. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

  7. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

  8. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  9. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  10. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir