Karını Etki Altına Alma Duası

Karını Etki Altına Alma Duası: Karını etkileyip sadece senin sözünü dinleyip seni sevmesinimi istiyorsunuz.Sevdiğiniz kişinin size hep yakın olup bir okadarda uzak olması sizi hergün sıkıntıya sokuyorsa ona açılmaktanda korkuyorsanız ve hatta açılmış ama sevginize karşılık bulamamışsanız bizimle iletişime geçerek yapmanız gerekenleri öğrenip sevdiğinizi kazanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı siyaret edebilirsiniz.

İlgili Başlıklar

Karını Etki Altına Alma Duası

İnsanların ilişkilerdeki sorunlarına çözüm bulmak için çeşitli yöntemler denendiği bilinmektedir. Bu yöntemlerden biri de “Karını Etki Altına Alma Duası” olarak adlandırılan ritüeldir. Bu dua, bir kişinin kendi eşi üzerinde etki sahibi olmasını amaçlamaktadır. Ancak, bu tür duaların etik ve ahlaki boyutları tartışmalıdır ve birçok farklı görüş bulunmaktadır.

Kimilerine göre, Karını Etki Altına Alma Duası gibi uygulamalar, bir kişinin özgür iradesini veya eşitlik ilkesini ihlal edebilmektedir. Bu açıdan bakıldığında, dua ya da benzeri yöntemlerle bir ilişkiye müdahale etmek doğru olmayabilir. Özellikle, karşı tarafın rızası olmadan veya manipülasyon amacıyla yapılan bu tür girişimler, ilişkide güven sorunlarına ve psikolojik zorbalık durumlarına yol açabilir.

Buna karşın, bazı insanlar ise “Karını Etki Altına Alma Duası” gibi uygulamaların üzerinde durulması gereken alternatif çözümler olduğunu iddia etmektedir. İlişkide sorun yaşayan çiftler arasında bazen iletişim eksikliği veya anlaşmazlıklar bulunabilir. Bu gibi durumlarda, çiftlerin birbirleriyle dürüst ve açık bir şekilde iletişim kurmaları, danışmanlık almayı düşünmeleri veya ilişkiyi güçlendirecek etkinliklere katılmaları daha uygun bir seçenek olabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1341 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
29 Hayır

“Karını Etki Altına Alma Duası” için 5 yorum var.

  1. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  2. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  3. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  4. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  5. eşimden ayrılmak zorunda kaldım beni istemedi .18 yıllık evliyiz .2 çocuğumuz var .bana geri gelmesi ve beni tekrar eskisi gibi sevmesi için ne yapmalıyım. bana yardımcı olun .çok çaresizim. bunalımdayım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir