Kayseride büyü bozan hoca

Büyü bozmak ancak ve ancak yıllar boyunca vefk ve havas kitap ilimleri ile ilim ve irfan sahibi medyum hocalar tarafından yapılmaktadır.Büyü belirtileri başlıca şunlardır; örneğin ruh halinizde bir değişim hissetmeniz, kendinizi tanıyamaz vaziyette olmanız en kocaman büyü belirtileridir.Kayseri bölgesinde büyü bozan hocalara ulaşabiliyorsunuz.

Ek Olarak tekrardan gece artarak devamı eden sıçrayarak uyanmalar, korkunç rüyalar görerek kabuslar oluşması rüyalarınızda sık kedi, köpek buna benzer hayvanları görmeniz, kalp veya midenizle ilgilenen rahatsızlığınız olmadığı halde göğüs kafesinizde ağrı hissetmeniz buna benzer.Kayseri bölgesinde büyü bozan medyum hocalara ulaşmak için aşağıda formu doldurabilir yada bizi arayabilirsiniz.

 

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

 

Kayseride büyü bozan hoca

Kayseri, Türkiye’nin orta Anadolu bölgesinde yer alan tarihi ve kültürel zenginliklere sahip bir şehirdir. Bu güzel şehirde, birçok farklı meslek alanında uzmanlaşmış insanlar bulunmaktadır. Bu yazıda sizlere, Kayseri’de büyü bozan hocalar hakkında bilgi vereceğim.

Kayseri’de büyü bozan hocalar, insanların sorunlarına çözüm bulmak ve onlara yardımcı olmak için çalışan kişilerdir. Bu hocalar, genellikle geleneksel yöntemleri kullanarak büyülerin etkisini bozmaya çalışırlar. Büyü, birçok kültürde olduğu gibi Türk kültüründe de varlığını sürdüren bir inanç sistemidir. İnsanlar, farklı nedenlerle büyülere maruz kalabilir ve bu durumda büyü bozan hocalardan yardım almak isterler.

Büyü bozan hocalar genellikle geçmişte büyücülük ya da halk hekimliği gibi alanlarda yetişmiş kişilerdir. Bu kişiler, büyünün nasıl yapıldığını ve nasıl bozulabileceğini bilen, tecrübeli ve bilgili kimselerdir. Kayseri’de de birçok büyü bozan hoca bulunmaktadır. Bu hocalar, farklı yöntemler kullanarak büyünün etkisini ortadan kaldırmaya çalışırlar. Bazıları tılsımlar kullanırken, bazıları da dualar ve ritüeller gerçekleştirerek büyüyü bozmaya çalışır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Medyumlar
Yazdır
Bu sayfaya 2314 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
24 Hayır

“Kayseride büyü bozan hoca” için 7 yorum var.

  1. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  2. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

  3. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  4. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

  5. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

  6. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir