Birine karşı kendimi sevdirme duası

Bir kişi deli gibi seviyor ve kendinize bağlamak istiyorsanız sevdiğiniz kişiye güzel ve şirin görünmek istiyorsanız aşağıdaki vericeğimiz vefk uygulmasını yapabilirsiniz.Sevgi, muhabbet, aşk, beraberlik vb konularda bu tılsım çok etkilidir. … adet yazılır ve içerisine üçer ak günlük koyularak gece yarısı yakılır.

Zü’I-CeIIi Ve’I İkram” Bu ismi çok zikreden kimselerin kaipleri yumuşak, ruhları latif, diğer insanlara karşı şefkat ve merhametleri bol olur.. Bu ismin müdvimini her gören kişi ona sevgi saygı, hürmetle nazar eder.

Vefki taşımak talep ve niyeti çabuklaştırır. Ayrıca aralarında geçimsizlik olan eşler, kardeşler yada aileler için ‘Zü’I-CeIIi Ve’I İkram’ ismi şerifi muhabbete ait bir saatte temiz bir kap içerisine yazılır ve yağmur suyu ile silinerek geçimsiz olan ailelere içirilirse aralarındaki dargınlık ve husumet ortadan kalkar, huzur ve muhabbet meydana gelir.
Vefki şerifi taşıyan kimse herkesin gözüne oldukça şirin görünebileceği gibi şansında ve bahtında engeller varsa ortadan kalkar.
Bu ismih hayırlı bir saatte ihlasla kılınacak iki rekat namazdan sonra güzel kokulu bir buhur yakılarak; çizilmiş vefkini üzerinde taşıyana kimse eza ve cefa edemez..Birine karşı kendimi sevdirme duası

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Birine karşı kendimi sevdirme duası

Birine karşı kendini sevdirme duası, birçok insanın hayatında karşılaştığı bir durumdur. Başka bir kişiyi etkilemek, onun sevgisini kazanmak her zaman kolay bir iş değildir. Ancak dua etmek, içten dileklerini Yüce Yaratıcı’ya iletmek için etkili bir yöntem olabilir.

Bu dua, kalbinizde samimi duygularla yapmanız gereken bir ibadettir. İlk adım, birine karşı nasıl hissettiğinizi anlamak ve bunun için dua etmek için zaman ayırmaktır. Bu dua, kendinizi sevgi dolu bir şekilde ifade etmenize yardımcı olacak ve karşınızdaki kişinin kalbinde yer etmenizi sağlayabilecektir.

Birine karşı kendini sevdirme duası için öncelikle samimi bir ortam yaratmanız önemlidir. Bu dua için sessiz bir yer seçin ve zihninizi boşaltmaya çalışın. Ardından, Allah’a yönelin ve içtenlikle niyetinizi anlatın. “Ya Rabbi, kalbimi birine sevdirme konusunda yardımcı ol” gibi bir niyetle dua edebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2375 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
24 Hayır

“Birine karşı kendimi sevdirme duası” için 8 yorum var.

  1. Van merkezden ben mustafa. Selam herkese sayfanız gerçekten hayran edici, şukuladım 07-01-2019 21:28:14

  2. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

  3. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  4. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  5. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

  6. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

  7. Örnek vermek gerekirse evli karı kocadan erkeğe bir başka kadın bu büyüyü yaptırsa bu erkeği kendine bağlaması manasına gelecektirki bu yuvanın yıkılmasına erkeğin diğer kadına gitmesine sebebiyet verecektir. Bu durumda Evli kadının kocasına yapılan bu büyüyü bozması için kendi adet kanının son damlalarını içirir ve büyü bozulur. ancak bu o kadar kolay değildir ve işi bilen bir medyum-hocadan yardım almalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir