Kızlar İçin Güzel Görünme Büyüsü

Kızlar İçin Güzel Görünme Büyüsü: Avlanan geyiğin  boynundan büyükçe bir tutam tüy kesilip alınır, ipek bir iplikle üç düğüm vurulup bağlandıktan sonra, büyü yapılacak kızın adı söylenerek üç gece ayazda bırakılır. Üçüncü gecenin bitiminde yerinden alınan tüyler, ertesi günün gecesi yatsıdan sonra yediye ayrılır. Genç kızın ya da kadının büyü yaplaca kimsenin adı söylenerek ipek iplikle üçer düğüm vurulup bağlanır. Bu arada yedi kez:
Euzubi rabbike rabbike
Euzubi sübhane subhaneke
Ya Allah Allah Allah


söylendikten sonra, tüyler ayrı ayrı muşambalara, muşambalar da yeşil bezlere sarılıp yedişer dikişle dikilir. Her tüy çıkımının üstüne yetmiş yedi kez «bismillah ya Allah, en koru ya illah» denerek üflenir, büyüyü yaptıranın adı söylenir, evine doğru üfürülür. Tanrıya yakarılarak üç kez:
Hüsn-i Yusuf
Hulk-i Yakuh
Sabr-i Eyyub

diye söylenir, tüylerin üzerine, sağa sola üflenir, üç rikaat namaz kıhnır, tüyler ışık gören bir yere saklanır, orada da üç gün üç gece bırakılır, bu süre içinde bin bir «ya seyyid» söylenir. Üçüncü günün bittiği gece, yatsıdan sonra, tüyler, kim için büyü yapılmış- sa onun evinin çevresinde, evi kuşataca’k biçimde, yedi ayrı yere gömülür.

Tüyler muşambaya, beze sarılı olarak konuldukları yerde kaldıkları sürece, o evde oturan, büyüyü yaptıran kimse, erkeklerin, kendini kıskananların gözüne ceylan gibi görünürmüş.
Bu büyüyü yalnız yaptırania yapan cinci, hoca bilir, üçüncü kişi bilmez, bilirse büyünün etkisi kalmazmış. Geyik tüylerini de büyüyü yapan bulur. Böyle tüyler büyücülerde daha önceden bulunur.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kızlar İçin Güzel Görünme Büyüsü

Kızlar için güzel görünme büyüsü birçok kadının ilgisini çeken bir konudur. Güzel görünmek, her kadının hakkıdır ve bu beceriyi geliştirmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. İşte kızlar için güzel görünme büyüsüne dair bazı ipuçları:

1. Saç Bakımı: Saçlar, bir kadının güzelliğini tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Saçlarınızı düzenli olarak yıkayın ve nemlendirin. Saç tipinize uygun şampuan ve saç kremleri kullanın. Ayrıca, saçlarınızı düzenli olarak kesmeyi ihmal etmeyin.

2. Makyaj Teknikleri: Makyaj, her kadının en sık başvurduğu güzellik sırlarından biridir. Makyaj yaparken, yüzünüzün doğal güzelliklerini ön plana çıkarmaya özen gösterin. Fondöten, allık ve göz farı gibi ürünleri doğru renk tonlarını seçerek kullanın. Ayrıca, makyaj yapmadan önce cildinizi iyice temizlemeyi unutmayın.

3. Giyim Tarzı: Giyim tarzınız, sizin kişiliğinizi yansıtan önemli bir unsurdur. Kendinizi rahat hissettiğiniz ve tarzınızı yansıtan kıyafetleri tercih edin. Giydiğiniz kıyafetlerin renk uyumlarına dikkat edin ve vücut tipinize uygun giysiler seçmeye çalışın. Aksesuarları da doğru kullanarak görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

  • Yukarıdaki ipuçlarını uygulayarak siz de kızlar için güzel görünme büyüsüne adım atabilirsiniz. Unutmayın, güzel görünmek en önemli hedefiniz olmasa da kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir etkendir. Kendinizi sevdiğiniz gibi gösterebilirsiniz ve bu da güzellik büyüsünün anahtarıdır.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1243 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
25 Hayır

“Kızlar İçin Güzel Görünme Büyüsü” için 5 yorum var.

  1. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

  2. Karımla 10 yıldır evliydik şimdi evi terk etmişti beni istemediğini söylemişti ben onun gitmesini istemiyordum bana geri gelsin istiyordum bana olan sevgisi bitmişti farkındaydım bunun için vefk yaptırmak istiyordum dolunay beyi gördüm yaptığı vefkler de çoğu kişide sonuç sağlamış gerçekten işinin ehli olduğuna karar verdim ve aradım bana detaylarını anlattı sağolsun sonra başladık çalışmaya ben ankaradayım geldi vefk bana iş yerime adres vermiştim neyse aldım başladım hocam zaten miskle tütsü kokularıyla zaten açar açmaz cezb oldum 24 gün sonra ilk etkilerini gördüm ve 40 olunca hocam bakımını yaptı tutmuş dedi gerçektende de tuttu çok iyiym karımla şimdi 🙂

  3. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  4. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

  5. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir