Evlenme Hayallerim

Evlenme hayallerim var ama evlenemiyorum diyenlere özgü hazırlamış olduğumuz yazımızda merak edilenleri sizlere aktaracağız ; Yaşım ilerlemesine rağmen bir türlü evlilik hayalim gerçek olmadığı için kendimi çok kötü hissettiğim bir dönemdi. Aslında kısmet bulma gibi bir sorunum yoktu ancak her defasında nedensiz bir şekilde işler bozuluyor ve her şeye sıfırdan başlamak zorunda kalıyordum. Bir gün evlilik büyüsü diye bir konu hakkında arkadaşımdan bir öneri aldım. İlk anda aklıma evlilik büyüsü nedir veya bu işlem gerçekten de faydalı mı gibi sorular geldi ve konuya ön yargı ile yaklaştım.

Doğru Kişi

Yaptığım arayışlardan sonra kendisi ile çalışan herkesin memnun olduğunu gördüğüm medyum Dolunay ile iletişime geçtim. Sorunumu kendisine anlattığımda direk olarak benim için neler yapacağından bahsetti. Gerçekten de özel olarak yaptığı evlilik büyüsü bana kısa zamanda çok ciddi faydalar verdi ve üzerimde dolaşan kara bulutları dağıttı.

Artık Mutlu Bir Evliliğim Var

Kısa zaman içinde gerçekten hayatımı birlikte geçirmek isteyeceğim biri ile tanıştım ve artık kendisi ile evliyim. Kendisine anlattığım sorunuma kısa zaman içinde getirdiği çözüm önerileri medyum Dolunay’ın çok başarılı ve işini çok iyi bilen biri olduğunu bana kanıtladı. Zaten hakkında bilgisi olan herkesin yaptıkları olumlu yorumlar nedeni ile herkese güven veren bu başarılı medyum ile çalışmak isteyen kişilere kesinlikle tereddüt etmemelerini öneriyorum.

İlgili Başlıklar

Evlenme Hayallerim

Hayatım boyunca hep evlenme hayallerim oldu. Küçük bir kızken gelinlik giymek, düğünümü planlamak ve ömür boyu mutlu bir evlilik yaşamak benim için gerçekleşmesi gereken bir hayaldi. Evlilik, birçok insan için en önemli dönüm noktalarından biri olarak kabul edilir ve ben de bu düşünceye katılıyorum. Hayatımdaki insanla birlikte kendimi tamamlamak, sevgi, saygı ve anlayış dolu bir ilişki kurmak ve birlikte güzel anılar biriktirmek istiyorum.

Hayalimde bir düğün planlamak, sevdiklerimle onunla birlikte mutlu bir gün geçirmek benim için önemli. Arkadaşlarım ve ailemle bir araya gelerek, unutulmaz anılara tanıklık etmek istiyorum. Hayallerimi bir adım ileri götürerek, evlilik sonrası için de birçok planım var. Kendimize ait bir yuva kurmak, birlikte seyahat etmek, çeşitli etkinliklere katılmak ve gelecekte ailemizi genişletmek benim için heyecan verici.

 • İlk olarak, hayalimdeki evlilik töreninin organizasyonuna dikkat etmek istiyorum. Planladığım tarih, mekan ve konsept ile ilgili ayrıntıları düşünen biriyim. Misafirlerin rahat etmesini sağlamak, güzel bir atmosfer yaratmak ve herkesin unutulmaz bir gün geçirmesini temin etmek istiyorum.
 • İkinci olarak, başarılı bir evlilik için karşılıklı sevgi, saygı ve anlayışın önemli olduğunu biliyorum. Hayalimdeki eşle birbirimize destek olmak, sorunları birlikte çözmek ve ortak hedeflerimiz için birlikte çalışmak istiyorum.
 • Üçüncü olarak, birlikte seyahat etmek benim için oldukça önemli. Farklı kültürleri keşfetmek, yeni yerler görmek ve birlikte keyifli anılar biriktirmek istiyorum.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 3413 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
26 Hayır

“Evlenme Hayallerim” için 34 yorum var.

 1. Her akşam evde kavga vardı. Annemle babam hiç geçinemeyen iki insan. Biz de kardeşlerimle papaz büyüsü yaptırıp aralarındaki gerginliğin bitmesi için Medyum Dolunay’la görüştük. Artık uyum içinde yaşıyorlar.

 2. Giden birini geri döndürmenin bence en kesin ve en etkili yöntemi papaz büyüsüdür. Medyum dolunay bu konuda size yardım edebilir. Geri döndürme büyüsü benim hayatımı değiştirdi, sizinkini de değiştirecektir.

 3. Patronum haksız yere beni işten çıkardı. Çok hırs yaptım. Medyum Dolunay’a pişman olması ve beni yeniden işe alması için papaz büyüsü yaptırdım. Şu an aynı iş yerinde müdür yardımcısıyım.

 4. Eniştem kavgada teyzeme küfür edince teyzem de gurur yapıp evi terk etti. Eniştem çok pişman olsa da teyzem dönmedi. Medyum Dolunay teyzemin geri gelmesi için papaz büyüsü yaptı da araları düzeldi.

 5. Komşular sürekli annem hakkında ileri geri konuşup sinirlerini bozuyordu. Dil bağlama büyüsü ile hepsi birden sustu. Medyum Dolunay komşuların çenesini kapatmakta yardımcı oldu.

 6. Kısa sürede hem etkili sonuçlar almak, hem derdinizden kurtulmak, hem de güvenilir bir hocaya papaz büyüsü yaptırmak isterseniz eğer 0 555 171 85 40’ı arayın ve Medyum Dolunay’la görüşün.

 7. Kızım nişanlısıyla tartıştı ve çocuk hemen kızımdan ayrıldı. Çok üzüldük, evlenmelerine az bir süre kalmıştı. Papaz büyüsünü yedi günde hazırlayıp damadımı yeniden kızıma döndürdü.

 8. Kısmetsizliğim nedeniyle annem beni birkaç hocaya götürdü ama sonuç sıfırdı. Ayrıca sinirlerim de bozulmuştu ki komşumuz kızı için gittiği Medyum Dolunay’ın numarasını verdi. Şu an kısmetlerim yağmur gibi açıldı.

 9. Eşimle boşanma aşamasına kadar gelmemize sebep olan ve buna hiç üzülmeyen kaynanamı uzaklaştırma büyüsü sayesinde hayatımızdan çıkardık. Her şey yoluna girdi. Size tavsiyem Medyum Dolunay’a gitmenizdir.

 10. Ülkemizdeki en değerli ve güvenilir hocalardan biri olan Medyum Dolunay papaz büyüsü veya evlilik vefki gibi konularda yardım aldığım, size de önereceğim yegane güzel insandır.

 11. Yedi gün içinde eşimin beni terk etmesinin ardından geri dönebilmesi için 3 tılsım ve 5 malzemeyle bana geri dönmesi için papaz büyüsü hazırlayan Medyum Dolunay kocamın yuvasına dönmesini sağladı.

 12. Yaptırdığım papaz büyüsünden çok memnun kaldığım için hem Medyum Dolunay hocaya teşekkür etmek, hem de sizlere gerçek bir medyum sayesinde hayatınızdaki sorunlardan kurtulabileceğinizi söylemek isterim.

 13. Çok özel biri olan Medyum Dolunay iş arkadaşımın tavsiye ettiği, bağlama vefki ile sevdiğime kavuşmamı sağlayan nazik bir insan. Paragöz biri olmadığı gibi çok da güvenilirdir.

 14. Çaresizlik hissettiğinizde sorunlarınızın çözümü için 0 555 171 85 40 nolu hattan Medyum Dolunay’ı arayıp derdinizi anlatın ve nasıl köklü çözümlerle dolu büyüler yapabileceğini kendiniz görün.

 15. Hayal ettiğim evlilik için 7 günde evlilik vefki hazırlayan Medyum Dolunay çok güvenilir biridir. Sayesinde kısa sürede nişanlanıp dört ay içinde de evlenip yuvamızı kurduk

 16. Ayırma vefk muskası sayesinde teyzemin peşini bırakmayan eski sevgilisini hayatından çıkartmayı başardık. Benzer sıkıntınız varsa bu vefk için siz de Medyum Dolunay’a başvurabilirsiniz.

 17. Erkek arkadaşımdan artık evlenme teklifi bekliyordum ama bir türlü gelmiyordu. Evlilik vekfi yaptırmaya Medyum Dolunay’a giden annem evliliğimin gerçekleşmesini sağladı.

 18. Yeğenimin sevdiğine kavuşması ve yuva kurması için teyzemin önerisine uyup Medyum Dolunay’a gidip evlilik vefki yaptırdık. Çok etkiliydi. 40 günü geçmeden evlilik teklifine evet cevabı aldı.

 19. Muska konusunda pek çok desteğini gördüğüm Medyum Dolunay eşimle aile sorunları yüzünden yaşadığımız problemleri atlatmamız için evlilik vefki yapıp yuvamızı kurmamızı sağladı.

 20. Hakkında her zaman en doğru yorumları bulabileceğiniz Medyum Dolunay anne ve babamın boşanma sürecinde yaptığı bağlama büyüsü ile ikisini de barıştırıp ikinci baharlarını yaşamalarına vesile oldu.

 21. Eğer evlilik vefki için araştırma içinde olanınız varsa benim gibi bu konuda Medyum Dolunay’a başvurabilirsiniz. Ben de yorumları okuyup kendisine ulaşmıştım ve sağ olsun şu an sayesinde evliyim.

 22. Evlilik lafı açılınca sevgilim ortadan kayboluyordu. Başka hatunlarla görüştüğünü de biliyordum. Bana kul köle olması ve evlenmesi için aşık etme vefki hazırlattım. İşe yardığı için siz de Medyum Dolunay’a güvenebilirsiniz.

 23. Yaşça çok büyük olsa da patronuma karşı platonik bir aşkım vardı. Beni fark etmesini, sevmesini istiyordum. Aşık etme vefkinden bahseden arkadaşım beni Medyum Dolunay’a götürdü. O günden sonra patronum sevgilim oldu.

 24. Sevgilime evlilik teklif ettim cevap vermedi. Şok oldum. Başkası mı var diye düşünmeye başladım. Korktuğum için hemen bağlanması için vefk yaptırdım. Teklifimi kabul etti ama tabi Medyum Dolunay sayesinde.

 25. Aşkımızın alevlenmesi için hem aşık etme vefki, hem de bağlama vefki yaptırdım. Medyum Dolunay bu iki vefk konusunda inanılmaz başarılı. Eşimle herkesin gıpta ile baktığı şahane bir evliliğimiz var.

 26. Evlilik vefki için Medyum Dolunay hoca yardım etti. 7 günde vefki hazırladı, bir türlü evliliğe ikna edemediğim Burcu’yu bu şekilde ikna edebildim. Artık düğün için gün sayıyoruz.

 27. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 28. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 29. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

 30. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 31. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 32. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 33. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 34. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir