Bereket Kapılarının Açılması İçin Dua

Aşağıda gelen mübarek duayı zaman zaman Peygamber Efendimizin okuduğu ve çok makbul bir dua olduğu bizlere de tavsiye buurdukları rivayet olunmaktadır

Bereket Kapılarının Açılması İçin Dua

Bereket Kapılarının Açılması İçin Dua

 

Bismillhirrahmnirrahim,
Allhümme edhıl alel kubirissürür*
Allhümme ağni külle fakir*
Allhümme  eşbi’ külle ci’
*
Allhümmeksi külle aryn*
Allhümmakdi deyne külle ğarfb*
Allhümme fükke külle es?r*
Allhümme aslih külle fsidin mm ümüril müslimin*
Allhümmeşfi külle merid*
Allhümme südde fakren biğınke*
Allhümme ğayyir süe hIen bi-husni hIik*
Allhümmkdi annaddeyni ve ağnin minel-fakri inneke aI küllişey-in kadir*

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Bereket Kapılarının Açılması İçin Dua

Bereket, hayatımızda bolluk ve bereketin sağlanması için önemli bir kavramdır. Bereket kapılarının açılması için dua etmek ise bu bolluğu ve bereketi sağlamak için yapılan önemli bir ibadettir. İslam dininde bereket, Allah’ın lütfu ve rahmetidir. Bereket kapılarının açılması için yapılan dua, Allah’ın rızasını kazanmak ve lütfunu talep etmek amacıyla yapılır.

Bereket kapılarının açılması için yapılan dua, dünya ve ahiret mutluluğunu sağlamak için önemlidir. İslam’da bereket, sadece maddi açıdan değil, manevi açıdan da önemli bir rol oynamaktadır. Dua etmek, iletişim kurmak ve Allah’a yönelmek demektir. Bereket kapılarının açılması için dua etmek, Allah’a olan bağlılığımızı gösteren bir ibadettir.

Bereket kapılarının açılması için yapılan dua, günlük hayatta sıklıkla kullanılan bir ibadet şeklidir. Kişiler, zorluklarla karşılaştıklarında, hayatlarında bereketin artmasını istediğinde veya sevdikleri için hayırlı olanı talep etmek istediğinde dua ederler. Bu dua, Allah’a olan inancımızı ve bağlılığımızı gösteren önemli bir ibadettir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2377 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

31 Evet
28 Hayır

“Bereket Kapılarının Açılması İçin Dua” için 6 yorum var.

  1. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  2. Adıyaman merkezden ben şerife ezgi. Selamlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 23-07-2018 11:14:51

  3. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  4. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  5. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

  6. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir