Karınla Arandaki Aşkı Alevlendirme Büyüsü

Evde Kalana Evlendirme Büyüsü

Evde Kalana Evlendirme Büyüsü, evde kalan bir kişinin kısmetlerinin açılması için aşağıdaki dua yazılır ve suyu içilir hemde üzerinde taşınır. Suya okuma sayısı 41 dir. Dua budur: Em lehüm nesıybüm minel mülki fe izel la yü’tunen nase nekıyra.Em yahsüdunen nase ala ma atahümüllahü min fadlih fe kad ateyna ale ibrahımel kitabe vel hıkmete ve ateynahüm mülken azıyma.Fe minhüm men amene bihı ve minhüm men saddeanh ve kefa bi cehenneme seıyra.İnnellezıne keferu bi ayatina sevfe nuslıhim nara küllema nedıcet cüludühüm beddelnahüm cüluden ğayraha li yezukul azab innellahe kane azızen hakıma.Vellezine amenu ve amilus salihati senüdhılühüm cennatin tecri min tahtihel enharu halidıne fıha ebeda lehüm fıha ezvacüm mütühheratüv ve nüdhılühüm zıllen zalıla.İnnellahe ye’müruküm en tüeddül emanati ila ehliha ve iza hakemtüm beynen nasi en tahkümü bil adlv innellahe niımma yeızuküm bih innellahe kane semıam basıyra.

İlgili Başlıklar

Evde Kalana Evlendirme Büyüsü

Bugün sizlere evde yapılan ve evlenmek isteyen kişilere yardımcı olan bir büyü olan “Evde Kalana Evlendirme Büyüsü”nden bahsedeceğim. Evlilik, birçok kişinin hayallerine ulaşmak için önemli bir adımdır. Ancak, bazı insanlar için bu adımı atmak kolay olmayabilir. Belki de maddi sıkıntılar, uygun bir eş bulamama ya da başka nedenlerle evlenmek isteyen kişiler zamanla umutsuzluğa kapılabilirler. İşte tam da bu noktada, evde yapılan ve evlenmek isteyen kişilere destek olan Evde Kalana Evlendirme Büyüsü devreye girer.

Bu büyünün amacı, evlenmek isteyen kişinin yanına uygun bir eş göndermek ve onunla mutlu bir evlilik yaşamasını sağlamaktır. Evde Kalana Evlendirme Büyüsü, doğru zamanda doğru kişiyi karşınıza çıkarmak için enerjileri dönüştürmeyi hedefler. Bu büyü, evlilik için uygun zamanları belirlemeyi ve evlenecek kişinin karşılaşacağı engelleri aşmayı amaçlar. Ancak, bu büyüyü yapmak bir uzmanlık gerektirir ve deneyimsiz kişilerin yapması önerilmez.

Evde Kalana Evlendirme Büyüsü, uzman bir medyum tarafından yapılır. Medyum, öncelikle kişinin enerjisini okuyarak durumunu değerlendirir ve en etkili büyüyü belirler. Ardından, özel dualar ve ritüellerle büyüyü yapar ve evde kalana kişiye uygular. Bu süreçte, medyumun deneyimi, bilgisi ve yeteneği büyük önem taşır. Bu nedenle, Evde Kalana Evlendirme Büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, güvenilir bir medyum seçerek işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Evlilik Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1925 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
27 Hayır

“Evde Kalana Evlendirme Büyüsü” için 9 yorum var.

  1. Şirketim için çok önemli evraklarım çalınmıştı. Medyum Dolunay’ın geri getirme büyüsü sayesinde evraklarıma ulaştım ve işlerim düzene girdi. Medyum Dolunay’dan çok memnun kaldım.

  2. Eşimle görücü usulü evlenmiştim. Ailemi kırmamak için fakat onu sevemedim. Daha sonra Medyum Dolunay’dan yardım istedim ve bize bağlama büyüsü yaptı. Eşime daha bağlı oldum. En azından onu biraz daha fazla sevdim. Teşekkürler Medyum Dolunay…

  3. Halam ve eşi ayrılmak üzereydi. Eniştem hala ondan ayrılmak istediğini söylemiş onlara aşk büyüsü yaptırarak tekrar birbirlerini sevmelerini sağladık. Medyum Dolunay’ın yardımlarıyla teşekkürler…

  4. Sevgilim bana eskisi gibi kadar iyi davranmıyordu. Aramızda bir sorun olduğunu fark ettim ve onun başka bir kadınla görüştüğünü öğrendim. Onları ayırmak için ayırma büyüsü yaptırdım ve ayrıldılar sevgilim bana geri döndü. Medyum Dolunay sayesinde teşekkür ederim.

  5. Arkadaşımın eşi içki kullanıyordu ve yuvalarını zarar vermeye başlamıştı. Medyum Dolunay’ın papaz büyüsü sayesinde onu içkiden kurtardık. Arkadaşımın da yuvasını da dağılmaktan.

  6. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

  7. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  8. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

  9. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir