Erkek Arkadaşınızın Kalbini Size Bağlama Büyüsü

Erkek Arkadaşınızın Kalbini Size Bağlama Büyüsü, erkek arkadaşınız tarafından aldatılma korkunuz varsa ve bunun artık bitmesini istiyor paranoyalarla yaşamak istemiyorsanız erkek arkadaşınızın kalbinin size bağlı olduğundan emin olmalısınız. Aşağıdaki duayı erkek arkadaşınızın bir yumak saçına 40 defa okuyup saçı sarıp kendi üzerinizde taşıyınız. Dua budur: Er ricalü kavvamune alen nisai bi ma faddalellahü ba’dahüm ala ba’dıv ve bi ma enfeku min emvalihim fes salihatü kanitatün hafizatül lil ğaybi bi ma hafızallah vellatı tehafune nüşüzehünne fe ızuhünne vehcüruhünne fil medaciı vadribuhünn fe in eta’neküm fe la tebğu aleyhinne sebıla innellahe kane aliyyen kebıra.Ve in hıftüm şikaka beynihima feb’asu hakemem min ehlihı ve hakemem min ehliha iy yürıda ıslahay yüveffikıllahü beynehüma innellahe kane alımen habıra.Va’büdüllahe ve la tüşriku bihı şey’ev ve bil valideyni ıhsanev ve bizil kurba vel yetama vel mesakıni vel cari zil kurba vel caril cünübi ves sahıbi vil cembi vebnis sebıli ve ma meleket eymanüküm innellahe la yühıbbü men kane muhtalen fehura.Ellezıne yebhalune ve ye’mürunen nase bil buhli ve yektümune ma atahümüllahü min fadlih ve a’tedna lil kafirıne azabem mühına.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Erkek Arkadaşınızın Kalbini Size Bağlama Büyüsü

Erkek arkadaşınızın kalbini size bağlama büyüsü, ilişkinizi daha güçlü ve tutkulu hale getirmeyi amaçlayan bir yöntemdir. Bu büyü, partnerinizin size olan sevgisini artırmak ve ilişkinizi daha sağlam temeller üzerine inşa etmek için kullanılan bir tekniktir.

Bu büyünün temel amacı, sevgilinizin kalbini size bağlamak ve onun için çok önemli olmanızı sağlamaktır. Bunun için öncelikle bu büyüyü nasıl yapacağınızı öğrenmeniz gerekmektedir. Büyüyü yapmak için belirli malzemelere ihtiyacınız olacaktır. Örneğin, kişisel eşyalarınız, sevgilinizin saç teli veya fotoğrafı gibi nesneler kullanabilirsiniz.

Büyüyü gerçekleştireceğiniz zaman, dikkatli olmanız ve doğru adımları izlemeniz önemlidir. İlk olarak, meditasyon veya gevşeme tekniklerini kullanarak zihninizi ve bedeninizi rahatlatın. Ardından, odaklanmak için bir niyet belirleyin ve sevgilinizin kalbini size bağlama amacınızı netleştirin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2248 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
25 Hayır

“Erkek Arkadaşınızın Kalbini Size Bağlama Büyüsü” için 12 yorum var.

 1. Kız kardeşimle eşine yuvalarının bozulması için büyü yapmışlardı. Bu papaz büyüsünü Medyum Dolunay bozdurup eski mutlu günlerine kavuşmasını sağladık. Sonuçlardan çok memnunuz. Teşekkürler Medyum Dolunay…

 2. Kardeşimin kumar alışkanlığı vardı ve annem babam buna çok üzülüyordu. Medyum Dolunay ile tanışıp kardeşimi kumar illetinden kurtardık. Onun soğuma büyüsü sayesinde sonuçlar harika…

 3. Arkadaşımın hiçbir işi rast gitmiyordu. Ona kısmet açma büyüsü yaptırmasını söyledim ve Medyum Dolunay ile tanıştı. Şansı gerçekten açıldı. Teşekkürler Medyum Dolunay…

 4. Eşimin bitmek bilmeyen kumar arzusu evliliğinizi bitirme noktasına getirmişti. Medyum Dolunay’dan soğutma büyüsü yapmasını istedim. Bu sayede bu illetten kurtulduk. Teşekkürler Medyum Dolunay…

 5. Patronumu elde etmek istiyordum. Onu eşinden ayırıp benimle olmasını sağladım. Bu konuda Medyum Dolunay’dan aşk büyüsü yardım istedim ve onu kendime aşık ettim. Sonuçlar iyi… Teşekkürler Medyum Dolunay.

 6. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 7. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 8. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

 9. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 10. İşlerimin kotu gitmesiyle beraber ne yapacağımı şaşırmıştım ne yapsam etsem de kit kanaat geçiriyordum kısmet açmak için celp işlemine basvurdum. Benim hanımın bir arkadaşı Dolunay hocayi onderdi bende denemekte fayda var diyerek celp yaptırdım işlemin 2 ay gibi bir surede tuttu hamd olsun birikim yapmaya başladım.Guvenilir bir hoca Allah ondan razı olsun.

 11. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir