Zenginlik Büyüsü

Zenginlik Büyüsü, parasızlıktan bıktıysanız ve zengin olmak yada çok para kazanmak istiyorsanız aşağıdaki duayı bir kağıda yazın bir kaç bozuk para ile bir keseye koyun ve evinizin altına gömün. Çok etkilidir sizde göreceksiniz. Dua budur: Vellezıne yünfikune emvalehüm riaen nasi ve la yü’minune billahi ve la bil yevmil ahır ve mey yeküniş şeytanü lehu karınen fe sae karına.Ve maza aleyhim lev amenu billahi vel yevmil ahıri ve enfeku mimma razekahümüllah ve kanellahü bihim alıma.İnnellahe la yazlimü miskale zerrah ve in tekü hasenetey yüdaıfha ve yü’ti mil ledünhü ecran azıyma.Fe keyfe iza ci’na min külli ümmetim bi şehıdiv ve ci’nabike ala haülai şehıda.Yevmeiziy yeveddüllezıne keferu ve asavür rasule lev tüsevva bihimül ard ve la yüktümunellahe hadısa.Ya eyyühellezıne amenu la takrabus salate ve entüm sükara hatta ta’lemu ma tekulune ve la cünüben illa abirı sebılin hatta tağtesiluv ve in küntüm merda ev ala seferin ev cae ehadüm minküm minel ğaitı ev lamestümün nisae fe lem tecidu maen fe teyemmemu saıyden tayyiben femsehu bi vücuhiküm ve eydıküm innellahe kane afüvven ğafura.

İlgili Başlıklar

Zenginlik Büyüsü

Herkes hayatında zenginlik arayışına girmiştir. Kimileri daha fazla para kazanmayı hedeflerken, kimileri maddi ve manevi refahı bir arada elde etmeye çalışır. Peki, zenginlik gerçekten bir büyü müdür? Yoksa bu sadece bir tabir midir? İşte bu blog yazısında, zenginlik büyüsü hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Zenginlik büyüsü, insanların maddi bolluğu ve refahı çekmek için kullandığı bir spiritüel çalışmadır. Bu büyü, çeşitli ritüel ve uygulamalarla gerçekleştirilir ve zenginliği çeken enerjileri harekete geçirmeyi amaçlar. Ancak unutulmamalıdır ki, zenginlik büyüsü sadece maddi bolluğu getirmez; aynı zamanda kişinin zenginlik algısını da değiştirir ve içsel bir dönüşüm sağlar.

Zenginlik büyüsü için birçok farklı yöntem mevcuttur. Bunlardan bazıları meditasyon, afirmasyonlar, enerji çalışmaları ve ritüellerdir. Örneğin, güçlü bir meditasyon pratiğiyle zihninizi zenginlik enerjilerine açabilir ve bu enerjilerin hayatınıza girmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde, günlük olarak tekrarladığınız afirmasyonlarla da zenginlik frekansını yükseltebilir ve bolluğu çekebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 9247 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

47 Evet
45 Hayır

“Zenginlik Büyüsü” için 32 yorum var.

 1. Çok güzel yorumlar kesinlikle ben dolunay hocaya kefilim buldum ve görüştüm harika sonuçlar almak isteyen buraya 🙂

 2. Bu yazıyı kağıda böyle mi yazalım yoksa Arapça şeklinde mi yazalım

 3. Medyum Dolunay sayesinde işlerim yoluna girdi. Başım sıkıştığı zaman hemen kendisinden yardım isterim. Tek güvendiğim insan kendisi. Zenginlik büyüsü ile alakalı bana yardımcı olmuştu. Öncesinde de aşk büyüsü ile yardım etmişti. Ne kadar teşekkür edeceğimi bilemiyorum. Hayatımda çok önemli bir yere sahip.

 4. Zenginlik büyüsü yaptırmak isteyen arkadaşlar acilen Medyum Dolunay ile iletişime geçsin. Gerçekten çok ama çok şaşıracaksınız. Böylesi bir sonucu hiçbirinizin beklemediğine eminim. Sizlere ne anlatsam ne söylesem eksik kalır. O sebeple deneyip görmeniz lazım. Sonuç gerçekten mükemmel hayret verici. Sağ olun hocam.

 5. Medyum Dolunay hocam ile çok önceden beri bilgi alışverişi yaparız. Kendisi benim en kötü olduğum zamanda sevdiğim adamın bana gelmesini sağlamıştı. O adamla evlendim her şey şahane gidiyor. Ekstra bir de kendisinden zenginlik büyüsü için yardım istedim. Sağ olsun bana yardım etti. Şimdi daha da mutluyum.

 6. Gerçekten hayatımın en kötü anındayken birden bire en iyi zamanlarımı yaşayacağımı düşünmüyordum. O kadar umutsuzdum ki artık kendi sağlığıma zarar verir olmuştum resmen. Çok büyük batağa düşmüştüm. Medyum Dolunay hoca beni kurtardı. Allah razı olsun. Zenginlik büyüsü bana çok iyi geldi.

 7. Medyum Dolunay hoca benim devamlı olarak danıştığım bir kişidir. Kendisine her türlü derdimi ve sıkıntımı anlatırım ve beraber çözüm yolu buluruz. İçimi ferahlatan yegane insanlardan biri. Borçlarımdan da beni zenginlik büyüsü sayesinde kurtardı. Allah razı olsun hocamdan. Beni batmaktan kurtardı.

 8. Büyü yaptırmak kişilerin hayatına yeni bir seyir getirir derlerdi. Gerçekten doğruymuş. Benim hayatım da büyü sayesinde çok olumlu bir şekilde değiştir. Zenginlik büyüsü ile artık para ve mal sahibi oldum. Bunu bana sağlayan kişi Medyum Dolunay hocadır. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 9. Zenginlik büyüsü de diğer büyüler gibi insanların hayatına yön verebilecek bir büyü. Yapılması da hiç o kadar meşakkatli ve zor değil. İşinin ehli bir kişi ile ilerlerseniz sonuca çabuk ulaşırsınız. Bu kişi Medyum Dolunay hoca. Kendisini tek geçerim. Güvenilirlikte bir numara. Dilediğiniz işlemi kendisi ile gerçekleştirebilmeniz mümkün.

 10. Ortağım tarafından dolandırıldıktan sonra gerçekten çok kötü zamanlar geçirdim. Ben üç kuruşu bir araya getirmeye zorlanırken o benden aldığı paralarla mutlu bir hayat sürüyordu. Yediremedim kendime Medyum Dolunay ile iletişime geçtim ve zenginlik büyüsü yaptırdım. Şimdi ortağım beni kıskanıyor. Benim hayatım ondan daha da iyi oldu. Şu an bana yaklaşmaya çalışıyor.

 11. Para parayı çeker derlerdi de inanmazdım gerçekten. Medyum Dolunay hoca ile başladığımız girişim meyvelerini kısa bir sürede verdi. Söylediği adımları tek tek uyguladım ve kendisi bana çok yardımcı oldu. Zenginlik büyüsü ile nasıl yol izleyeceğimizi belirledik. Böylelikle eskisi gibi her şeye ne kadar vereceğim diye düşünmekten kurtuldum.

 12. Paraya çok ihtiyacım olduğu bir dönemde Medyum Dolunay hoca ile konuştum. Kendisine derdimi anlattım. Paraya çok ama çok ihtiyacım olduğunu acil bir çıkış kapısı bulmamız gerektiğini anlattım. Bana zenginlik büyüsü hakkında bilgi verdi. İnanılmaz işe yaradı çok teşekkür ederim hocam. İyi ki varsınız gerçekten çok mutluyum.

 13. Fakirlikten o kadar çok kıvrandım ki çektiğim acıları unutmak istiyordum. Medyum Dolunay hocamı Allah karşıma çıkardı. Kısa sürede servete ve bolluğa kavuştum. Çok saygın bir hoca.

 14. Rabbim bize gönül zenginliği nasip etsin. Medyum dolunay dünyada zengin olmamızı sağlayan kişiye özel hava işlemi yapıyor. Allah razı olsun gönlü güzel hocamdan. Çok teşekkürler

 15. Arkadaşlar zenginlik için kişiye özel havas işlemi yaptıranlar varsa benimle iletişime geçerlerse çok sevinirim. Medyum Dolunay’a bende çalışma yaptırmak istiyorum. Yorumlar oldukça olumlu

 16. Dünya hayatında zengin olabilmek en büyük hayallerimden biri idi. Ben de ömrümü daha zengin geçirebilmek için Medyum Dolunay’dan vefk yapmasını istedim. Evime haneme bolluk bereket geldi.

 17. Okulda başarılarım artsın diye başvuru yaptığım Medyum Doluna zenginlik için vefk işlemi yaptı. Yaptığı işlemler oldukça başarılı oldu. Başarılarım arttı okuldan iyi bir derecede mezun oldum.

 18. Küçük bir ofis açtım ama işlerim çok kötü gidiyor. Bu nedenle medyum Dolunay hocamdan yardım aldım. Kişiye özel havas işlemi sayesinde işlerim daha iyi gitmeye başladı kısmetim açıldı.

 19. Farklı ülkelere gitmek ve yüklü para sahibi olmak istediğim için çok çalıştım ama amacıma ulaşamadım. Zenginleşebilmek için Medyum Dolunay hocama işlerin açılması için kişiye özel havas işlemi yaptırdım. Memnun kaldım.

 20. Eşimi gördüğümde hiçbir cinsellik yaşayasım gelmiyordu. Durumumuz git gide kötüye gitmişti. Maddi açıdan daha iyi duruma gelebilmek için Medyum Dolunay hocama kişiye özel havas işlemi yaptırdım. Teşekkürler en iyi hoca bence o.

 21. İşlerim o kadar kötü gidiyor ki Medyum Dolunay bu duruma son versin diyerek ona başvurdum. Aşk bağlama vefki yaptı işlerimde kısmetim ve kazancım giderek artmaya başladı. Sağol hocam.

 22. Bu fakirlik o kadar canımı sıkıyor ki nasıl zengin olurum ve hayatımdaki kadını etkilerim diye Medyum Dolunay’a başvurdum. Hocam sağolsun benimle çok iyi ilgilendi. Maddi durumum giderek iyiye gitmeye başladı kişiye özel havas işlemi yaptırdıktan sonra.

 23. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

 24. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

 25. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 26. Bunlar Gunah Be Ne Ahlaksiz Insanlarsiniz !
  Not:Ben Arastirmak Icin Uoksa Yanindan Gecmem Buyunun

 27. Vallahi bozuk param bile yok baska bisey yapip duayi okusam nasil olur etkisi ayni olurmu ??????

 28. Benim oturdum ev 7 katlı bir apartman peki bana değilde başkasına etki eder mi 🙂

 29. Peki bu zenginlik duasini yazip evimizin altins gomdugum zaman bu evden tasininca bu büyü bozulurmu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir