Erkeklerin İlgisini Çekmek İçin Büyü

Anadolu’nun kimi yerlerinde, özellikle Doğu Karadeniz yörelerinde, küçük erkek çocukların erkeklik organına «bibil» denir. Bu, uğurlu sayılır kimi işlerde. Sünnet olmamış bir çocuğun bibili uzunluğunda bir zifin (zafinos) dalı kırılır, üç gece ayışığmda bırakılır, Sonra, üzerine büyü yaptıran kızın adını oluşturan harflerin sayısınca nokta konur. Her nokta koyuşta «bismihi kısmetini» denir, kızın oturduğu yöreye doğru üflenir.

Dal, üç kat muşambaya, muşamba, yeşil bir yamaya sarılır, kızın .yaşı sayısınca dikiş vurulup dikilir. Ortaya uzunca bir muska çıkar. Muska yedi kat ipek telle, dıştan görünmeyecek biçimde, kızın boynuna asılır. Kız, bunu kırk gün boynunda taşır. Bu süre içinde, büyüyü yapan hoca, cinci, kimse, her gün dokuz «ya Kerim» söyler, kızın evine doğru üfler. Kırkıncı günün bitiminde, gece, yatsıdan önce, kız, boynundan muskayı çıkarıp erkeklerin sık sık geçtikleri bir yol üzerinde, uygun bir yere gömer. Muska çürüyüp gidene değin kızın «kısmeti açılır»mış. Bu büyüyü, kız, cinci, bir de aracı olan kimse bilir,kek çocuk bilmez. Kız, isterse, büyüyü cinciye kendi yaptırır, aracı istemez.

Bu büyü yaylalarda yayıkların ¡geç olucunda da uygulanır, yalnız yayığın içine bibile ölçülen dal atılır, özel bir muska yaptırılmaz, yaptırma olanağı da yoktur, yayığın birkaç saat içinde olması, yağın ayrandan ayrılması gerekir. Küçükken ibu tür uğur getirici denemelere yaylada (Maçka’nın Ağralaıksa yaylasında) bu yazılan yazan ile yayla arkadaşları sık sık tanık olur, yayık geç olunca billerinin ölçüleni alınırdı. Gerçekten de yayık erken olurdu. Ancak ölçüsü alman billerinin sünnetsiz olması gerekir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Erkeklerin İlgisini Çekmek İçin Büyü

Erkeklerin İlgisini Çekmek İçin Büyü, birçok kadının merak ettiği ve denemek istediği bir konudur. Her kadın, erkeklerin dikkatini çekmek ve ilgisini çekmek ister. Bazıları için bu daha doğal bir yetenekken, bazıları için ise biraz daha zorlayıcı olabilir. İşte, erkeklerin ilgisini çekmek için kullanabileceğiniz bazı büyü türleri:

Aşk Büyüsü: Aşk büyüsü, erkeklerin ilgisini çekmek için en yaygın olarak kullanılan yöntemlerden biridir. Bu büyü sayesinde, istediğiniz erkeğin size olan ilgisini artırabilir ve onun kalbini kazanabilirsiniz. Ancak, bu büyüyü yaparken dikkatli olmanız ve etkisini kötüye kullanmamanız önemlidir.

Çekicilik Büyüsü: Çekicilik büyüsü, erkeklerin gözünde çekici ve cazibeli görünmenizi sağlayan bir büyüdür. Bu büyüyü kullanarak, karşı cinsin dikkatini çekebilir ve onların ilgisini üzerinize çekebilirsiniz. Ancak, bu büyüyü yaparken başkalarının özgür iradesini etkilemek yerine, sadece kendinizi daha güzel ve çekici hissetmek için kullanmanız önemlidir.

Bağlama Büyüsü: Bağlama büyüsü, bir kişiyi size bağlamak ve onun ilgisini sürekli olarak üzerinizde tutmak için kullanılan bir büyü yöntemidir. Bu büyüyü yaparak, istediğiniz erkekle aranızdaki bağı güçlendirebilir ve ilişkinizi daha sağlam hale getirebilirsiniz. Ancak, bu büyüyü yaparken karşı tarafın rızasını almanız ve etkisini kötüye kullanmamanız önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 1129 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
20 Hayır

“Erkeklerin İlgisini Çekmek İçin Büyü” için 4 yorum var.

  1. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  2. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

  3. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  4. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir