Geri Döndürme Tılsımı

Bu tılsımı yazıp eşinden yuvasından uzaklaşan kimsenin yoluna gömersen derhal geri yuva- sina döner ve kime dönsün diye yazdınsa o kimseye aşık olur.
Tılsım budur;

Geri Döndürme Tılsımı

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Geri Döndürme Tılsımı

İnsanların ilişkilerinde yaşadıkları sorunlar ve ayrılıklar maalesef kaçınılmaz olabiliyor. Ancak bu tılsım sayesinde sevdiklerinizi geri kazanmak mümkün olabilir. Geri Döndürme Tılsımı, kaybettiğiniz bir ilişkiyi yeniden canlandırmak veya ayrıldığınız bir kişiyi geri getirmek için kullanılan güçlü bir araçtır. Bu tılsımı uygularken dikkatli olmalı ve doğru yöntemleri takip etmelisiniz.

Geri Döndürme Tılsımı, öncelikle içten bir niyetle kullanılmalıdır. Özlem duyduğunuz kişiye olan sevginizi ve arzunuzu net bir şekilde hissettirmeniz önemlidir. Tılsımın etkili olabilmesi için kendinizi olumlu ve güçlü hissettiğiniz bir zaman tercih etmelisiniz. Bu sayede enerjinizi tılsıma aktarabilir ve istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz.

Tılsımın uygulanışı oldukça basittir ve malzemeleri kolaylıkla bulunabilir. İlk adım olarak, bir pamuklu bez veya bir parça kağıt üzerine sevdiğiniz kişinin adını ve doğum tarihini yazmalısınız. Ardından bu yazılı kağıdı bir kırmızı kurdele ile sıkıca bağlayın. Bu durum, tılsımın aranızdaki bağı güçlendireceğine inanılan bir simge olacaktır.

Bununla birlikte, Geri Döndürme Tılsımı sırasında sabır göstermek çok önemlidir. Sonuçları hemen beklemek yerine tılsımın işe yaraması için sürece güvenmeli ve beklemelisiniz. Unutmayın ki her insanın duygusal süreçleri farklı olabilir ve tılsımın etkisi zaman alabilir. Bu süre zarfında kendinize odaklanmalı ve tılsımın gücüyle sevdiğiniz kişinin size geri döneceğine inanmalısınız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Tılsım Çeşitleri
Yazdır
Bu sayfaya 4641 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
37 Hayır

“Geri Döndürme Tılsımı” için 8 yorum var.

  1. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  2. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

  3. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

  4. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  5. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  6. Balıkesir merkezden ben muammer. selam arkadaşlar siten inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2018 19:08:22

  7. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  8. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir