Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü

Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü

Merhaba herkese, ben burada bulunan ve yorumları okuyan kişiler gibiydim. Yani kısa bir süre öncesine kadar sevdiğim insanı kendime deli gibi aşık etme büyüsü arıyordum ve medyum Dolunay’ın web sitesine de bu sayede geldim. Çok da memnunum çünkü buradaki yorumlar sayesinde ben de kendisiyle tanışma şerefine eriştim. İyi ki bu siteye girip onunla tanıştım çünkü sevdiğim çocuk şu an bana sırılsıklam aşık resmen ve ben de mutluluktan deliye dönmüş durumdayım.

Arkadaşıma Tavsiye Ettim

Ben çok güzel bir sonuç alınca yakın bir arkadaşım vardı, yıllardır birine platonik aşıktı. Ona da bu büyüden ve medyum Dolunay isminden bahsettim, benim yaptırdığımı da söyledim. Zaten sevdiğim çocuğun halinden tavrından o kadar belli oluyor ki bana aşık olduğu, söylediklerimin doğru olduğunun kanıtıydı hepsi. O da benden cesaret alarak hemen medyum Dolunay’ı aradı ve randevu aldı. Neredeyse 7 yıldır uzaktan sevdiği çocukla şu an nişanlılar.

Tamamen Gerçek

Bunları okuyanlara şunu söylemek istiyorum, öncelikle bu satırlardaki her şey doğru ve hepsi de benim başım gelenlerle alakalı. Her şey tamamen gerçek olduğu için herhangi bir endişeye kapılmadan doğrudan 0555 171 85 40 numarasından kendisine ulaşın. Konuşurken veya yanına gittiğinizde ne kadar düzgün ve sıcak biri olduğunu, tamamen Allah vergisi bir yeteneğe sahip olduğunu kendi gözlerinizle de görmüş olacaksınız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1692 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
25 Hayır

“Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü” için 7 yorum var.

  1. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  2. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  3. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

  4. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  5. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

  6. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  7. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir