Vefk Muskası Nasıl Yapılır?

Vefk muskası yaptırmak isteyen kişiler mutlaka bu işlemler hakkında deneyimleri olan medyumların kapılarını çalmalı ve kendilerinden vefk muskası nasıl yapılır gibi soruların yanıtlarını almalıdırlar. Bu işlemler de bir kağıt üzerine karelerden oluşan bir şekil çizilir. Daha sonra bu karelerin içine özel olarak seçilmiş olan bazı sayılar yazılır. Bu sayılar da amaç toplamlarının hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı olmasıdır. Bunu sağlamak için ise çok ciddi bir dikkat ve aynı zamanda deneyim gerekmektedir.
Amacı Nedir?
Vefk muskası nasıl yapılır, amacı nedir ve aynı zamanda etkiler nasıl ortaya çıkar gibi konular hakkında araştırma yaparak ile koyulan kişiler kısa zaman içinde bu işlemlerin özellklerini anlayabilmektedirler. Vefk muskasında amaç sadece insanların belli bir hedefe ulaşabilmek için manevi enerjilerden destek almalarına yardımcı olabilmektir. Bunu sağlamak için ise mutlaka bu işlemlerin tüm detaylarını bilmek ve aynı zamanda her amaca göre farklı vefk işlemlerinin olduğunu bilmek gerekmektedir.
Nedir?
Eski islam toplumlarından günümüze kadar gelen vefk muskası halen kullanılmakta ve insanlara gerekli amaçlara ulaşabilmek için yardımcı olabilmektedir. Bu işlemler hakkında ciddi bir deneyime sahip olan medyum Dolunay ile görüşen kişiler vefk muskası nasıl yapılır ve nedir gibi sorularını kendisine iletebilmektedirler. Resmi telefonu 0555 171 85 40 olan bu başarılı isim ile her türlü vefk işleminden istenen sonuç alınabilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 770 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
27 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir