Sevgilinin Sana Bağlanması İçin En Kesin Dua

Sevgilinin Sana Bağlanması İçin En Kesin Dua: Yüce Mevla’nın VedCıd ismi şerifini hassalarını bu eserimizde müteaddit yerlerde çokça zikrettik. Fakat her biri farklı tarifler ve farklı etkiler meydana getirmektedir.
Bu maddede ise Vedd ismini 20 defa zikretmeyi her günün Kamer (Ay) saatine has kıldığımızda, zkirin kalbi artık zamanla Allah aşkı ile yanmaya başlayıp gayrısınden içtinap edecek ve ihtiyaç duymayacaktır.

Bu Dua ile isteyen ve isteiğiniz iki kişi bir araya getirmek için allaha sürekli dua ve istekde bulunacaksınız.

Ya Vedudül Kaviül Camii

Bu söz 820+İsteyen ve İstenen kişilerin isimlerinin ebced değerleri eklenerek zikredilir. Bazen tek seferde bazen de bikaç tekrarda sonuca ulaşmak mümkündür.

Arkadaşlar konuya biraz açıklık getireyim..

Bu zikirde Allah’ın 3 ismi kullanılmıştır..

Vedud, Kavi ve Camii..

Vedud : 20
Kavi : 116
Camii : 113

Toplamları 249 eder.. 3 esma kullandığımız için 3 ile çarpılır.. 747 olur..
Ya : 11
Ül : 31*2 : 62

747+11+62 : 820 elde edilir.. İsteyen ve istenen kişiler eklenerek zikir çekilir..

Fakat bu değişmez bir kural değildir.. Bu yöntemin uygulanıp uygulanmaması tamamen uygulayan kimsenin kişisel görüşüne bağlıdır..

2 değişik yöntem daha vardır.. Ya zikir sadece Allah’ın isimleri, isteyen ve istenenle sınırlı tutulur ya da “Ya” ve “Ül” sözlerinin tutarları da adede eklenir..

3 ile çarpılması işlemi de kişisel deneyime ve isteğe bağlıdır.. İsterseniz 3 ile çarpmadan da zikir adedini belirleyebilirsiniz..

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevgilinin Sana Bağlanması İçin En Kesin Dua

Sevgilinin Sana Bağlanması İçin En Kesin Dua konusu birçok kişinin merak ettiği ve araştırdığı bir konudur. İnsanlar sevdikleri kişinin kendilerine bağlanmasını ve ilişkilerinin sağlam temeller üzerine kurulmasını istemektedirler. Bu konuda birçok farklı inanış ve uygulama bulunmaktadır. Ancak, en kesin dua bulunup bulunmadığı konusu tartışmalıdır.

Öncelikle, sevgilinin sana bağlanması için en kesin dua konusundan önce ilişkinizin sağlıklı ve dürüst bir temel üzerine oturması gerekmektedir. İlişkinizdeki sevgi, saygı ve anlayış ön planda olmalıdır. Ayrıca, iletişim becerilerinizi geliştirmek ve karşılıklı olarak duygularınızı ifade etmek önemlidir. Bu sayede daha sağlam bir bağ kurabilirsiniz.

Sevgilinin sana bağlanması için yapılan dualara gelince, bu konuda çeşitli ritüeller ve uygulamalar bulunmaktadır. Bazı insanlar bu konuda daha fazla etki sağladığına inandıkları duaları tercih etmektedirler. Ancak, unutulmaması gereken nokta dua ile bir kişinin iradesini kontrol etmek mümkün değildir. Her bireyin kendi iradesi ve seçimleri vardır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2994 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

31 Evet
35 Hayır

“Sevgilinin Sana Bağlanması İçin En Kesin Dua” için 5 yorum var.

  1. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  2. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  3. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  4. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

  5. Merhablar, ben seçil istanbuldan sevgilim beni önce sözlü şekilde hakaret etti sebepsiz yere sonra aldattı ve terk etti sonunda. 3 yıldır beraberdik ve bu şekilde ben sevdiğim güvendiğim adamı tanıyamıyordum. Bir insan bu şekilde katiyen değişemezdi yolunda gitmeyen birşeyler vardı. Araştırdım ve en iyi medyum dolunay beyi gördüm. Bakım yaptı ve eski sevgilisi tarafından kara büyü yapılmış benim sevdiğime. Yani bana olan o davranışları anlam veremediğim tavırları falan kendi iradesiyle olmadığını anladım. Sonradan pişman oldum bende kötü sözler bende söyledim ama işin rengi başkaymış. Dolunay hocama sonsuz teşekkürler öyle bir çalışma yaptı ki bizi uçurumun kenarından aldı kurtardı resmen. Şimdi çok iyiyiz müteşekkirim:)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir