Eşi, yada sevgilisi ile iyi geçinme duası

Eşi, yada sevgilisi ile iyi geçinemeyen ve kendisini ona güzel ve çekici göstermek isteyen kimse; bu duayı miski-amber mürekkebi ile her hangi bir muhabbet saatinde yazar. Duayı bir gece temiz suyun içerisinde ve ay ışığı altında beklettikten sonra, o su ile sabahları elini, yüzünü silerse; sevdiği insana oldukça sevimli ve şirin görünür.

Dua şudur;

Eşi, yada sevgilisi ile iyi geçinme duası

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Eşi, yada sevgilisi ile iyi geçinme duası

İlişkiler, herhangi bir türde olsa bile, her zaman düşünce, hissetme ve davranışların birleşimi olduğu için zorlu olabilir. Özellikle eşler arasında veya sevgililer arasında olumsuz bir iletişim ve uyumsuzluk varsa, ilişki daha da zorlaşabilir. Bu nedenle, bazen bir dua okumak, ilişkideki sorunları çözmek için umut ve rahatlama sağlayabilir.

İyi geçinme duası, eşi veya sevdiği kişiyle daha iyi bir ilişki kurmak ve iletişim sorunlarını aşmak için okunan bir dua türüdür. Bu dua, Allah’tan yardım ve rehberlik istemek için yapılan manevi bir uygulamadır. Eşleri veya sevgilileri arasındaki olumsuz enerjiyi dönüştürmek ve daha sağlıklı, mutlu bir ilişki inşa etmek için okunabilir.

Bu dua, özel niyetlerle okunabilir ve aşağıdaki şekilde yapılabilir:

  • Günde en az bir kez, tercihen sabah veya akşam namazından sonra, sessiz bir ortamda oturun.
  • Elinizle, sağlam bir imanla ve kalpten, Allah’a dua etmek için niyet edin.
  • Yüzünüzü Kabe’ye doğru çevirin ve Allah’a yönelerek şu ayetleri okuyun: “Rabbi inşrahli sadri, veserli amri, vahlul uktetem mil lisani, yefkahu kavli.” (Taha Suresi, 25-28)
  • Bu ayetleri 7 veya 21 defa okuyun ve her okuduğunuzda Allah’tan eşiniz veya sevgiliniz ile ilişkinizin daha iyiye gideceğine dair güveni artırmasını isteyin.
  • Okuduğunuz duaları kalbinizle hissedin ve samimiyetle Allah’a yönelin.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1290 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
23 Hayır

“Eşi, yada sevgilisi ile iyi geçinme duası” için 4 yorum var.

  1. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

  2. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

  3. Sevgilimden ayrildim yuzumu bile gormek istemiyor telefonlarima bile cvb vermiyo engelemis bile

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir