Güzel Gözükme Büyüsü Yapmak

Güzel Gözükme Büyüsü YapmakBir paket fidan ve fidanları ekip büyütmek için yeni bir saksı ve toprak alın. Sonra beğendiğiniz bakır bir şey bulun (örneğin bakır bir para) ve ay yükselirken dışarıya çıkın. Parayı ay ışığının altında tutun. (Çingenelere göre bakır aşkı cezp eder ve ayın manyetik çekim gücü sevgilinizi size doğru çeker). Parayı o saksıdaki toprağa gömün ve üstüne fidanları, sevdiğiniz kişinin baş harfini oluşturacak şekilde toprağa dikin. Isı ve ışık ayarlaması yapın, sulayın çünkü fidanlar büyüdükçe, o kişinin aşkıda büyüyecektir.

İlgili Başlıklar

Güzel Gözükme Büyüsü Yapmak

Güzel Gözükme Büyüsü Yapmak, birçok insanın ilgisini çeken ve merak ettiği bir konudur. İnsanlar kendilerini daha güzel göstermek için çeşitli yöntemler ararlar. Bu yazıda, güzel gözükmek için yapılabilecek bazı basit büyülerden bahsedeceğiz.

Güzellik büyüsü yapmak için öncelikle doğal malzemeler kullanmanız önemlidir. Doğa ile uyumlu olmak, büyünün etkisini artırır. Mesela, güzelliği temsil eden çiçekler ve bitkiler kullanabilirsiniz. Bir avuç lavanta, gül yaprakları veya papatya ile başlayabilirsiniz. Bu bitkileri bir çay demleyerek suyunu hazırlayabilir ve banyonuza ekleyebilirsiniz. Bu, vücudunuzu ve ruhunuzu arındırırken aynı zamanda güzellik büyüsüne yardımcı olacaktır.

Bir diğer önemli adım ise güzellik büyüsü için doğru niyeti belirlemektir. Güzel görünmek sadece dışarıdan değil, içeriden gelen bir enerjiyle de alakalıdır. Bu yüzden, kendinizi sevme ve kabul etme niyetini taşımanız önemlidir. Negatif düşünceler ve öz eleştiri yerine, kendinizi sevmek ve güzelliğinizi kutlamak için bir süre ayırın. Bu niyetinizi güçlendirmek için meditasyon veya afirmasyonlar gibi teknikler de kullanabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1133 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
26 Hayır

“Güzel Gözükme Büyüsü Yapmak” için 1 yorum var.

  1. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir