Oğlunuzu Sevgilisinden Ayırma Büyüsü

Oğlunuzu Sevgilisinden Ayırma Büyüsü, oğlunuzun görüştüğü konuştuğu kızın ona uygun olmadığını düşünüyorsanız aşağıdaki büyü ile ikisini ayırabilirsiniz. Aşağıdaki duayı ikisinin fotoğrafları üzerine 7 defa okuyup fotoğrafı bir mum altına koyun ve mumu yakın. Eriyen mumla birlikte fotoğrafı ikiye bölüp ayrı ayrı gömün. dua budur: Yusıykümüllahü fı evladiküm lizzekeri mislü hazzıl ünseyeyn fe in künne nisaen fevkasneteyni fe lehünne sülüsa ma terakv ve in kanet vahıdeten fe lene nısf ve li ebeveyhi li külli vahıdüm minhümes südüsü mimma terake in kane lehu veled fe il lem yekül lehu veledüv ve verisehu ebevahü fe li ümmihis sülüs fe in kane lehu ıhvetün fe li ümmihis südüs mim ba’di vesıyyetiy yusıy biha ev deyn abaüküm ve ebnaüküm la tedrune eyyühüm akrabü leküm nef’a ferıdatem minellah innellahe kane alımen hakıma.Ve leküm nısfü ma terake ezvacüküm il lem yekül lehünne veled fe in kane lehünne veledün fe lekümür rubüu mimma terakne mim ba’di vesıyyetiy yusıyne biha ev deyn ve lehünner rübüu mimma teraktüm il lem yekül leküm veled fe in kane leküm veledün fe lehünnes sümünü mimma teraktüm mim ba7di vesıyyetin tusune biha ev deyn ve in kane racülüy yurasü kelaleten evimraetüv ve lehu ehun ev uhtün fe li külli vahıdim minhümes südüs fe in kanu eksera min zalike fe hüm şürakaü fis sülüsi mim ba’di vesıyyetiy yusa biha ev deynin ğayra mudarr vesıyyetem minellah vellahü alımün halım.

Oğlunuzu Sevgilisinden Ayırma Büyüsü

Oğlunuzu sevgilisinden ayırma büyüsü, birçok insanın merak ettiği ve gizemli bulduğu konular arasında yer alır. Bu büyü, birçok nedenden dolayı kullanılabilir ve genellikle aşk ilişkilerinde yaşanan sorunların çözümü için tercih edilir. Ancak, bu tür yöntemlerin kullanılması son derece tehlikeli olabilir ve özellikle başkalarının hayatlarına müdahale etmek hiçbir şekilde kabul edilemez.

Bu büyünün etkileri, insanların duygusal bağlarını koparmak ve ilişkilerini sona erdirmek amacıyla kullanıldığı sürece tehlikeli olabilir. Oğlunuzu sevgilisinden ayırmayı düşündüğünüzde, onların duygularını yok sayarak ve istedikleri mutluluğu engellemek gibi bir tavır sergiliyorsunuz. Bu da onların özgürlüklerine müdahale ettiğiniz anlamına gelir ve bu tarz bir davranış asla doğru değildir.

Eğer oğlunuzun ilişkisinde endişeleriniz varsa, bu konuda açık bir iletişim kurmak en doğru adım olacaktır. Ona neden böyle hissettiğinizi anlatın ve onun da düşüncelerini öğrenmeye çalışın. Ancak, ilişkilere müdahale etmek veya oğlunuzun kararlarını kontrol etmek yerine, ona destek olmayı ve yanında olduğunuzu hissettirmeyi tercih etmelisiniz.

  • Sevgilisinden ayırma büyüsü kullanmak, karşı taraf üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir.
  • Bu tür büyülerin geri dönüşü olmadığını unutmamak önemlidir.
  • Oğlunuzun özgür iradesine saygı göstermek, onunla sağlıklı bir iletişim kurmanızı sağlar.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1697 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
18 Hayır

“Oğlunuzu Sevgilisinden Ayırma Büyüsü” için 8 yorum var.

  1. Dayımın oğlu babasıyla tartıştı. Annesi perişan. Dayımın oğlu artık o eve dönmem dedi ve gitti. Çok çaresiz durumdaydık. Barışmaları için bağlama büyüsü yapmaya karar verdik. Dayımın oğlunu ailesine bağlamak için danıştığımız Medyum Dolunay ile bu yolda çok olumlu yol kat ettik. İyi ki seni bulmuşuz Medyum Dolunay.

  2. Kuzenim sevgilisinden ayrıldı. Çok üzgün. Bu konuda ona yardımcı olmak istiyorum. Medyum Dolunay ile görüşme sonrasında ikisini birleştirmek amacıyla aşk büyüsü yapmasını istedim. Şimdi birbirlerine eskisinden çok daha fazla bağlılar. İyi ki varsın Medyum Dolunay.

  3. Annem kız kardeşi ile çok bozuk. Olmadık bir olayda araları açıldı. Bu durum akrabaların bir araya gelişi esnasında herkesi üzüyor. Bir taraf her zaman yarım kalıyor. Barışmaları için sıcaklık yaptırdık. İyi ki varsın Medyum Dolunay. Yardımlarından ötürü teşekkürü borç biliyoruz.

  4. Erkek kardeşim babam ile anlaşamıyor. Bu durum hem ailemizi hem de evlilik arifesinde olan kardeşimi olumsuz etkiliyor. Babam ile aralarına sıcaklık yaptırarak durumu kolaylaştırmaya çalıştık. Bu konuda annem ile iyi ki Medyum Dolunay’dan destek almışız diyoruz.

  5. Babam annem ile yeterince ilgilenmiyor. Bu durum annemi çok üzüyor. Aralarındaki ilişkiyi canlandırma adına bağlama büyüsü yaptırmak için Medyum Dolunay ile iletişim kurdum. Bunun mümkün olabileceğini iletti. Gerçekleştirdiği işlem sonrasında annem ile babam birbirine çok aşık. Bunu net görebiliyorum. Teşekkürler Medyum Dolunay.

  6. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

  7. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir