Erkek Bağlamak İçin Büyü

Erkek Bağlamak İçin Büyü: Bir kağdın üzerine bir dörtgen çizilir. Köşegenlerinin kesiştiği yere,bağlanmak istenen erkeğin adı yazılıp küçük  bir daire içine alınır. Dörtgenin çevresine birbirine bitişik durumda kırk bir «vav» yazıhr. Dört çizginin ortalarına da birer <nun» konur. Kur’andan bir süre, özellikle  <Rum süresi» okunur.

Erkek Bağlamak İçin Büyü

Kağıt, üçgen ‘biçiminde katlanır, üç kat nuşambaya sarılıp üzerine geçirilen reşil ‘bez kırk bir dikişle dikilir. Muska gizlice güveyin geçeceği kapının eşiği altına saklanır. Böylece güvey bağlanırmış.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Erkek Bağlamak İçin Büyü

Evrenin sırlarının hala çözülemediği bir dönemde, birçok kişi hayatında aşkı bulmakta zorlanmaktadır. Özellikle erkekleri kendine bağlamak isteyen kadınlar için Büyü, eşsiz bir çözüm sunmaktadır. Büyü, tarih boyunca birçok farklı kültürde kullanılan mistik bir yöntemdir. Kendine aşık etmek veya bir ilişkiyi güçlendirmek için kullanıldığında, bu büyüler etkileyici sonuçlar verebilir.

Erkekleri bağlamak için yapılan büyüler, birçok farklı şekilde uygulanabilir. Örneğin, bir sevgi büyüsü kullanarak seçtiğiniz erkeği size aşık edebilirsiniz. Sevgi büyüsü, duygusal bağları güçlendirir ve aşkı körükler. Aynı zamanda, bağlama büyüsü ile erkeği kontrol altına alabilir ve ilişkinizi istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz. Bu büyüler, derin bir algı etkisi yaratarak erkeğin sizinle olmaktan başka seçeneği olmadığı hissini verir.

Bağlama büyüsü yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta vardır. İlk olarak, büyüyü yapmadan önce niyetinizi net bir şekilde belirlemeniz önemlidir. Hangi erkeği bağlamak istediğinizi ve amacınızın ne olduğunu belirlemek, büyünün etkinliğini artıracaktır. Aynı zamanda, büyünün olumlu sonuçlar doğurabilmesi için pozitif enerjilerle çalışmanız da önemlidir. Kendinizi pozitif enerjilerle yükseltmek, büyüyü daha da etkili hale getirecektir. Ancak, büyü yaparken etik kurallara uygun davranmanız da oldukça önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1559 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
23 Hayır

“Erkek Bağlamak İçin Büyü” için 5 yorum var.

  1. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

  2. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  3. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

  4. Mrhabalaar eşimle eften püften nedenlerle ayrılmıştılk internetten dolunay beyi buldum sağolsun herşeyi en ince ayrıntısına kadar izah etti bende ona güvendim yaptırdım işlemin oldu eşimle tekrar birlikteyiz şuanda dolunay bey tutan işlemin etkisinin ömür boyu sürdüğünü söyledi onada güveniyorum Allahın izniyle olacağına inanıyorum bende medyum dolunay beyi tavsiye ederim..

  5. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir