Tesirli evlilik duası

Tesirli evlilik duası: Sevgiliniz ile hayrılı bir evlilik yapmanız için bir çok dua vardur bugün sizler ile paylaşmak istediğimiz dua ise evlenmek isteyen kişilerin hayırlı bir evlilik için yapmak için okuyabilcekleri en güzel dualardan biridir.Evlenceğiniz kişinin ismini söyleyerek okuyabilceğiniz bu dua aynı şekilde evlilik teklifi beklediğiniz sevgilinizin size teklifte bulunması içide okuyabilceğiniz bir dua;

Sibel Ergül;Dolunay hocam dua için çok teşekür ederim bu paylaşımları ve bilgileri bir çok kişi internet üzerinde ücret karşılığı veriyor sanırım ayırıca sizler beraber yapmış olduğumuz vefk tılsımı ile birlikte sevilim ile aram çok iyi düzenli ve nişanlandık şuanda çok mutluyum

 

Bir duanın tesirli olması için mutlaka vefk veya havas ilmi ile güçlendirilmesi gereklidir.

El-Musavviru: Bu ismin adedi 336 saati kamerdir. Düşmanlığı dostluğa döndürmek ve murada nail olmak için okunmalıdır.
Kamer saatinde 336 defa okuyan, dilediği kişiyi rüyasında görür.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Tesirli evlilik duası

hedeflediği bu önemli adım, bazen zorluklarla karşılaşabilir. Ancak, Tesirli Evlilik Duası olarak da bilinen özel dualar, bu zorlukları aşma konusunda yardımcı olmak için kullanılan etkili bir araçtır.

İslam dininde evlilik kutsal bir kurumdur ve bu nedenle evlilik duasına büyük önem verilir. Tesirli evlilik duası, evlilikteki sorunları çözmek, sevgi ve uyumu artırmak, eşler arasındaki iletişimi güçlendirmek için Allah’a yapılan bir dua çeşididir. Bu duanın etkili olabilmesi için niyetin samimi olması ve inançla yapılıyor olması önemlidir.

Birçok farklı şekilde yapılabilecek tesirli evlilik duaları vardır. Herkesin ihtiyacına ve inancına yönelik çeşitli dualar bulunur. Örneğin, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in eşi Hz. Aişe tarafından rivayet edilen ve birçok kişi tarafından yapılan bir dua şu şekildedir: “Allah’ım, evlilik hayatımızı huzurlu kıl, aramızda sevgi ve merhametin eksik olmamasını nasip et. Bizi birbirimize kenetle, dargınlık ve kırgınlıklardan uzak tut. Evliliğimizi iyiliklerle dolu, sağlıklı ve mutlu bir yuva olarak yaşamamıza yardımcı ol.”

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1717 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
27 Hayır

“Tesirli evlilik duası” için 6 yorum var.

  1. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  2. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

  3. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  4. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

  5. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

  6. Rize merkezden ben cem. Selamlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-01-2018 16:11:57

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir