Kızı Kendine Bağlama Büyüsü

Kızı Kendine Bağlama BüyüsüSevdiğiniz bir kızı sizden ayırmak istiyorlar ve bunu başarmak üzeriler ise,kız arkadaşınız yada nişanlınızın aklına girmişler ise aşağıda uygulama ile sevdiğiniz bir kızı kendize öyle bir bağlarsınızki sizden başka hiç bir şey düşünemez olur

Bağlanıcak kızın sırada saçları kesilip, kaşları, kirpikleri çekilirken, saçmdan bir tutam gizlice alımp saklanır. Bunu, saçı kesen, kimseye duyurmadan, kıza sezdirmeden yapar. Alman saçlardan bir kaç tel ayrılır, ince bir iplik gibi yapılır, sonra kızın adı söylenerek üstüste iki düğüm vurulup bağlanır.
Saç vurdum tele
Düğümledim kim bile
Settar imdada gele
Ya Celle Celalihu celle
Ya Hay Hay Hay Ya
Settar Settar Settar Ya
Kahhar Kahhar Kahhar Ya
dizeleri okunup kızın evine doğru yedi kez üflenir. Sonra düğümlenen saçlar bir yumak biçimine sokulur, su ğeçirmeyen bir muşambaya sarılır. Muşamba yedi kat edilir, bağlanır. Gelin evinin kapısının eşiği altına saklanır. Kızın, gelin olunca, üstünden .geçmesi gerekir.

Kızın saçından bir kaç tel alınır. Bu, kızın, başını tararken tarağına takılıp atılan saçlardan olursa, daha etkili olurmuş. Bu saçlar, yün eğirir gibi birbirine sarılıp, iplik durumuna getirilir. Düğünderı en aşağı yedi gün önce yapılması gerekir bunun. Bu saçlann üzerine bin bir «Ya Settar» ile yetmiş «Ya Kahhar» okunup üflenir. Saçlann üzerine biraz kül serpilip muşambaya sarılır. Su geçirmeyecek nitelikte olması gereken muşamba üç kat sarılıp bağlanır. Sonra, ıssız bir yerde, kolayca alınmak üzere, suya konur. Daha doğrusu, suda bir taşın altına saklanır. Yedi «Kulhuvallah» ile üç «Elham» okunup gelin evine doğru üflenir. Yetmiş kez kızın adı söylenir. Her söylenişte «ben bağladım Hak çözmeye» denir. Bu iş bittikten sonra, akşam ezanı okunduğu bir sırada, gelin evinin kapı eşiğine üç kez, kimseye sezdirmeden, tükürülür. Böylece kız bağlarnr. Bu bağlanma, saç. muşambadan sökülünceve değin sürermiş.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kızı Kendine Bağlama Büyüsü

Kızı Kendine Bağlama Büyüsü, insanların dikkatini çekmek ve ilgisini üzerinde tutabilmek adına kullanılan bir yöntemdir. Bu büyüyü yapmak isteyen kişiler genellikle sevgililerine veya partnerlerine daha çok ilgi göstermek, onların güvenini kazanmak ve ilişkilerini daha sağlam bir temele oturtmak isteyenlerdir.

İlk olarak, Kızı Kendine Bağlama Büyüsü yapmadan önce dikkate almanız gereken birkaç önemli nokta vardır. Bu noktaları göz önünde bulundurarak büyünüzü daha etkili bir şekilde yapabilirsiniz. İlk olarak, büyü yapmak istediğiniz kişiye karşı samimi duygular beslemeli ve onunla gerçek bir bağ kurmalısınız. İkinci olarak, büyü yaparken kişinin rızasını almak önemlidir. Büyü yapmanın etik olup olmadığı tartışmalı bir konu olsa da, başka bir kişiyi istemeden büyülemek etik açıdan doğru değildir.

Büyüyü yaparken birkaç farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden biri, büyü yapacağınız kişinin fotoğrafını kullanmaktır. Fotoğrafa odaklanarak, kişinin enerjisi üzerinde etki yaratmayı hedefleyen bir büyü yapabilirsiniz. Diğer bir yöntem ise kişinin adını ve doğru tarihini kullanmaktır. Bu yöntemde, kişinin ismini ve doğum tarihini bilerek onun enerjisini kullanabilir ve bağlama büyüsünü yapabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 6030 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

31 Evet
33 Hayır

“Kızı Kendine Bağlama Büyüsü” için 20 yorum var.

 1. Üniversitede tanıştığım ve 2 yılımı verdiğim kız, eski sevgilisi için beni terk etti. Meğer beni bir geçiş süreci olarak kullanmış. Konuyu bir türlü kabullenemiyordum. Sürekli sinirleniyor ona buna çatıyordum. Kafayı yemek üzereyken Medyum Dolunay yardımıma koştu. Kızı kendine bağlama büyüsü yapacağız dedi. Olur hocam dedim. Ne dediyse uyguladım. 21. Gün kız bana geri dönmek istediğini söyledi. Kabul etmedim tabi. Her gün, her gece mesaj atıyor, yalvarıyor. Biraz daha burnu sürtsün istiyorum.

 2. Komşumuzun kızının nişanlandığını duydum. Oysa ben ona küçüklükten beri aşıktım. Günlerce ağladım bir türlü çıkış yolu bulamıyordum. Gururumu ayaklar altına alıp mesaj da attım. Aileler birbirin girdi. Nişanlısı evimi bastı. Medyum Dolunay benim çıkış noktam oldu. Hocam sağ olsun kızı kendine bağlama büyüsü yaptım dedi. 1. Hafta kız yüzüğü attı. 2. Hafta evde kimsenin olmadığı bir gün kapıma geldi. Sımsıkı sarıldık, ağlaştık. Meğer hep beni seviyormuş.

 3. Bizim okulda manken gibi bir kız vardı. Adı da Merve’ydi. Herkes o kız sana bakmaz diyordu. Hatta zengin züppesi bir sevgilisi vardı. Ama Dolunay hoca konuyu halledeceğim dedi. Enden birkaç şey yapmamı istedi. 1 ay sonra da kızı kendine bağlama büyüsü yaptım dedi. Önce inanmadım. Ama bir gün arkadaş ortamındayken elimi tuttu. Şimdi sevgiliyiz. Bütün okul şaşkın bunu nasıl yaptığımı soruyor. Tabi kimseye bahsetmiyorum. Çünkü hala ben bile inanamıyorum.

 4. Hiç hayalini bile kuramayacağım kızla geçen ay evlendik. Bura medyum Dolunay ile ilgili yorumları görünce yazmak istedim. Uzaktan akrabamız olan Sevgi’ye çok aşıktım. o da beni sevdiğini söylüyordu ama çok soğuk davranıyordu. Bir gün arkadaşıma konuyu açınca bana Dolunay hocayı önerdi. Kızı kendine bağlama büyüsü yaptım dedi Medyum Dolunay. İster inanın ister inanmayın, bir anda kız bana döndü. Anneme babama kul köle oldu. Çok uzatmadan hemen nişanı yaptık. 3 ay sonra da evlendik.

 5. İnternetten kuzenim için medyum arıyorduk. Dolandırıcı bir herife 10 in liramızı da kaptırdık. En sonunda yorumlardan Medyum Dolunay’ı gördük. Kuzenim sevgilisiyle ayrılmıştı. Medyum Dolunay ona bir şeyler gönderdim. Kuzenim uyguladı ve sevgilisi ile garip bir şekilde bir ada barıştı. İşlem o kadar hızlı sürmüştü ki ağzımız açık kaldı. Kız rüyasında Kuzenimi görmüş ve onu ne kadar sevdiğini bir kez daha anlamış. Aldığı para helaldir. Yaptığı büyünün adı kızı kendine bağlama büyüsü bu arada.

 6. Ben hiç büyüye inanmazdım. Ta ki Medyum Dolunay ile tanışana kadar. Mahallenin en güzel kızıyla evlendim onun sayesinde. Kıza deli gibi aşıktım ama o bana hiç bakmıyordu. Hep seni abi gibi görüyorum diyordu. Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum Dolunay ile görüştüm. Kızı kendine bağlama büyüsü yaptım dedi. Başta inanmadım. Ama ne olduysa bir anda annesiyle bize geldiler. O günden beri deli dolu bir aşk yaşıyoruz.

 7. 6 yıllık sevgilim beni başkası uğruna terk etti. Öyle ağır gelmişti ki onun için her şeyi göze almıştım. Onun isteklerini yapabilmek için kredi üstüne kredi çekmiştim. O ne yaptı, daha zengin diye bir başkasıyla aldattı beni. Medyum Dolunay hoca kızı kendine bağlama büyüsü yaptı. Çok geçmeden bitlikte olduğu adamı bir anda terk edip bana döndü. Ama tabi ben onu artık kabul etmeyeceğim. O bana köpek gibi aşık şu anda. Teşekkürler Dolunay hoca.

 8. Sevgilimle son 1 yıldır süreli kavga ediyorduk. En sonunda benden ayrılmak istediğini söyleyen bir mesaj attı. Sonra da numarasın değiştirdi. Evine gittiğimde de kapı duvardı. Ne yapacağımı şaşırdığım bir zamanda tanıştım Medyum Dolunay ile. Bana kızı kendine bağlama büyüsü yapacağım dedi. Aradan 1 ay geçti. Ben tam umudumu yitirmişken tanımadığım bir numaradan aradı eski sevgilim. Şimdi eskisi gibi mutluyuz.

 9. Çıktığım bir kiz bana büyü yapmış beni deli etti sokaklarda deli gibi onu aramaya başladım yemek yiyemez çalışamaz oldum hayatimi mahfetti bende onun aynı şekilde bana nasıl yaptıysa aynısını yasamasini istiyorum ama şimdi nerde bilmiyorum nasıl yapacaz bana söyler misiniz

 10. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 11. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

 12. Ben eşimle uzun zamandır geçinemedim. Her zaman kavga çıkarıyordu. Psikolojim artık alt üst olmuştu. Boşanmak istiyordum ama çocuğum için yapamadım. Çare olarak kocamı düzeltmeye karar verdim. Dolunay hocayla birlikte celp işlemi yaptık 3 aya yakın bir sürede çok çok şaşırtıcı olumlu yaklaşımlar davranışlar fark ettim. Mucize gibi her şey çok harika bir şekil de gerçekleşti. Allah Dolunay hoca dan razı olsun. O olmasa çocuğum babasız kalacaktı.

 13. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 14. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 15. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 16. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

 17. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 18. Ben kız arkadaşımı kendime bağlamak istiyorum hocam bu konuda başarılı referaslarınızı duydum yardımcı olurmusunuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir