Kız Bağlama Büyüsü

Kız Bağlama BüyüsüKızın çeyiz sandığından çalınan bir mendilin üzerine kömiirle bir daire, dairenin içine bir kare cizilir. Karenin dört köşesine kızın adının baş harfi yazıldıktan sonra, yirmi sekiz kez «Allah», üç kez «Kayurn» denir, mendilin dört ucuna üfürülür. Karenin ortasma ince bir nokta konup çevresine dört «vav» yazılır. Mendilin uçları birbiri üstüne gelecek biçimde katlanırken, yetmiş bir kez «bağladım» denir, İyice katlanan mendil. bir muşambaya sarıldıktan sonra, ışık görmeyen bir yere saklanır. Bu işlem gerdekten yedi gün önce yapılır. Gerdek gecesi mendilin saklandığı yere varılıp «unutma ya seyyid» denir. Böylece kız balanrnış olur. Bu bağlılık mendilin açılacağı güne değin sürermiş.

Bu büyüyü yapacak kimsenin, kızın çok yakınlarından, kızın çeyiş sandığını korkusuzca karıştırabilecek oranda içli dışlı olduğu kimseler arasından birisine başmurması, onu elde etmesi gerekir. Yoksa gelin olacak kızın sandığı, önüne gelene gösterilmez. Ancak «sandık açma, çeyiz gösterme günü» gelin eşyası ortaya konur ki, bu sırada da mendi çalma olanağı yoktur. Mendilin çahndığtnın anlaşılması büyünün sonuçsuz kalmasına yol açar. Olay duyulunca, kızın bağlandığı anlaşılarak düğün başka güne atılabilir.

Eski, kirli bir mendilin içine kızın adının ilk ile son harflerinin yazılı olduğu bir k.ğıt parçası konur. Yedi kez «ya Allah» denip mendile, yazıların bulunduğu kğıdın üstüne üflenir. Mendflin uçlaii, birbiri üstüne gelecek biçimde, katlanır. Sonra, mendil bir dikdörtgen olacak biçimde üstüste katlanıp bir muşambaya sarılır, bir iplikle bağlanır, ancak ipliğe düğüm vurulmaz, uçları birbirine sarılır.
Bu işlem gerdekten bir gün önce yapılır. Katlanıp bağlanan mendilin üstüne yetmiş «Ya Rabbena» söylenip üflenir. Sonra «sedde bikrihi» denip kızın evine doğru üfürülür. Çok güvenilir bir kimsenin, özellikle bir kadınm aracılığı ile, mendil kızın eşyası arasına kcnur. Eşya karıştırılıp mendflin bulunmasına değin kız bağlı kalır. Mendil bulununca büyü yapıldığı anlaşılır. Bu nedenle, büyü yapan da, yaptıran da, kendini belli etmez, üzerine kuşku çekmemeye bakar.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kız Bağlama Büyüsü

Kız Bağlama Büyüsü hakkında bir çok farklı görüş ve inanış bulunmaktadır. Bu konuda yapılan araştırmalar ve deneyimler, insanların bu tür büyülerin gerçek olabileceğine dair şüphelerini giderek artırmaktadır. Kız Bağlama Büyüsü hakkında daha fazla bilgi edinmek için, sürecin nasıl gerçekleştiğini ve sonuçlarının ne olduğunu incelemek önemlidir.

Kız Bağlama Büyüsü, genellikle bir kişinin başka bir kişiye olan duygusal bağını güçlendirmek veya geri kazanmak amacıyla kullanılan bir büyüdür. Bu büyü genellikle bir medyum veya büyücü tarafından gerçekleştirilir ve kişinin isteklerine göre şekillenir. Kız Bağlama Büyüsü, iyi niyetli veya kötü niyetli olabilir ve sonuçlar kişinin amacına bağlı olarak değişebilir. Ancak, bu tür büyülerin etkileri hakkında bilimsel bir kanıt bulunmamaktadır.

Bir Kız Bağlama Büyüsü’nün gerçekleştirilmesi genellikle bazı ritüeller ve sembollerle birlikte gelir. Bu ritüeller, büyünün etkisini artırmak veya güçlendirmek amaçlıdır. Örneğin, bazı büyücüler büyüyü gerçekleştirirken özel sözler veya dualar kullanır. Bu ritüeller, büyünün daha etkili olmasına yardımcı olduğuna inanılır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 2097 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
27 Hayır

“Kız Bağlama Büyüsü” için 4 yorum var.

  1. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  2. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

  3. Arkadaşlar benim de eşim ile bir takım sorunlarım  var Dolunay hoca bana yardım edebilir mi lütfen yorumlarda belirtiniz. İyi günler

  4. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir