Kesin Ayırma Büyüsü

Kesin ayırma büyüsü nasıl yapılır sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz ; Sevdiğiniz kadın ya da erkeğin bir başkası tarafından çalınmaya çalışılması durumunda araya giren üçüncü şahısı pişman etmek için:
Bu üçüncü kişinin adı Cuma yatsı namazından sonra bir taşın üzerine yazılarak hiç kurumayacak olan bir su birikintisinin ya da gölün içine atılır.

Ardından 71 adet nohut tanesinin üzerine birer nokta koyup hepsi bir kesenin içine doldurulup ağzı sıkıca bağlandıktan sonra Tebbet suresi okunup üflenir.

Sabah alaca karanlıkta namazdan önce üçüncü kişinin adı 7 kez zikredildikten sonra toprağa 7, havaya 7 kez daha zikredilip suya doğru üflenir.

Ertesi gün yatsı namazından sonra bir kağıdın üzerine 3 küçük üçgen çizilip her birinin içine üçüncü kişinin isminin ilk harfi yazılıp bu üçgenler bir karenin içine alınır. Ardından 3 defa Allah Allah ya İah 7 defa ya cin kabzehu diye mırıldandıktan sonra üçgenlere doğru tu denir. Niyet edilerek istenildiği gibi dualar okunur ve her duanın sonunda ya cin diye mırıldanılır. Bu 3.gün yatsı namazından sonra uygulanan durum 9 gün boyunca tekrarlanılır. 10.gün ise büyü yapılan kişi aklını yititirir.

İlgili Başlıklar

Kesin Ayırma Büyüsü

Kesin Ayırma Büyüsü, son derece güçlü ve etkili bir büyü çeşididir. İnsanların ilişkilerini sonlandırmak, ayrılmalarını sağlamak için başvurulan bir yöntemdir. Ancak, bu tür büyülerin yapılması ve etkilerinin yaşanması son derece ciddi sorumluluklar gerektirir. Büyü yapma konusunda uzman olmayan kişilerin bu tür işlemlere girişmemesi önemlidir.

Bir ilişkide yaşanan sorunlar, bazen kişilerin ayrılma kararı almasına neden olabilir. Ancak, bazen de bu karar kolay bir şekilde alınamaz ve çiftler arasında sürekli bir çekişme yaşanır. İşte bu gibi durumlarda kesin ayırma büyüsüne başvurulabilir. Bu büyü çeşidi, çiftleri kesin bir şekilde ayırma gücüne sahiptir.

Kesin Ayırma Büyüsü çalışmalarında birçok farklı yöntem kullanılabilmektedir. Bu yöntemler, büyünün etkilerini güçlendirmek için yapılan eklemelerdir. Örneğin, tılsımlar, dualar ve büyü malzemeleri gibi unsurlar bu tür büyülerde sıklıkla kullanılır. Ancak, her ne kadar etkili ve güçlü bir büyü olsa da, kesin ayırma büyüsünün sonuçları kişiye göre değişiklik gösterebilir.

 • Kesin ayırma büyüsü etkileri kişiden kişiye göre farklılık gösterebilir.
 • Büyüler konusunda uzman olmayan kişilerin bu tür işlemlerde bulunmaması önemlidir.
 • Kesin ayırma büyüsü yaptırmadan önce alternatif çözümleri değerlendirmek önemlidir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Ayırma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 12194 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
31 Hayır

“Kesin Ayırma Büyüsü” için 58 yorum var.

 1. Eski sevgilimin hiç bana göre bir insan olmadığımı fark etmiştim. Ondan ayrılma kararı almıştım fakat o, bu karar hiç saygı duymuyordu. En sonunda Medyum Dolunay, bu duruma mütevellit uzaklaştırma büyüsü yapmamızın uygun olacağını söyledi. Bu büyü sayesinde o insan benden uzaklaştı ve de başıma bela olmuyor artık çok mutluyum.

 2. Eşim sürekli bana şiddet uyguluyor, üstüne üstlük başka bir kadın ile görüşüyordu. Onu o kadından uzaklaştırmam, kendime bağlamam lazımdı. Soğutma büyüsü uygulayan Medyum Dolunay’ın dediği gibi eşim o kadından uzaklaştı ve de bana daha da bağlı bir insan haline geldi.

 3. Annemle babam ayrılma sürecindeydi. Çok mutsuzdum ve ben bunu gerçekten de istemiyordum. En sonunda Medyum Dolunay’ı önerdiler bana. Annemle babam için bağlama büyüsü uygulayan medyumumuz sayesinde şimdi her şey yolunda.

 4. Evli bir kadına çok âşık olmuştum. O evliydi ve de ben aşkımdan ölecektim neredeyse. Neyse ki Medyum Dolunay âşık etmek için papaz büyüsü ile bu işi halletti. Neyse ki şu an sevdiğim kadın da bana âşık ve ne olursa olsun mutluyuz.

 5. Ben çok büyük bir hata yapmıştım ve de şeytana uyup kocamı yakın arkadaşı ile aldatmıştım. Ama çok pişmandım ve bunu tarif bile edemezdim. Her şeyin eskisi gibi olmasına imkân yok derken, Medyum Dolunay geri döndürmek için papaz büyüsü yaptı. Açıkçası hala bir umudum yoktu. Ta ki büyü etkisini göstermeye başlayana kadar. Büyü etkisini gösterdiğinde kocamın bana döndüğünü gördüm ya… Ölsem de gam yemem. Çok teşekkür ederim.

 6. Sevdiğine kavuşmak için vefk hazırlayıp o bana yüz vermeyen kızı bana aşık eden Medyum Dolunay’a buradan sesleniyorum; iyi ki varsınız hocam, haftaya hayalini kurduğum kadın ile evleniyorum sayenizde…

 7. Kayınvalidem kocamla benim hayatımın tam merkezindeydi. Kendi evimde misafir gibi davranıyordu bana. Yatak odamıza bile hakimdi. Kocamın ağzından çıt çıkmıyordu. Ben de Medyum Dolunay’a başvurdum. Hemen uzak tutma büyüsü işlemlerine başladık ve şimdi kayınvalidem evimize bile girmiyor. Çok mutluyuz, huzurluyuz teşekkürler.

 8. Karım çocuklarımı da alıp evimizi terk etti. Ne yapacağımı bilemezken aklıma hemen Medyum Dolunay geldi tabii ki de. Ben de pişman etme için papaz büyüsü yaptırdım hemen işe yaradı minnettarım.

 9. Sevgilim beni ailesinin dolduruşlarına gelip terk etti. Ben de Medyum Dolunay’a papaz büyüsü yaptırtma kararı aldım. Şimdi ise çok mutluyuz. Teşekkürler.

 10. Medyum Dolunay ayrılma eşiğinde olduğumuz eşime geri getirmek için vefk yapmasaydı şu an ben hala sıkıntı ve acı içindeydim. Oysa şimdi her şey yolunda. Çok teşekkür ederim.

 11. Dil bağlama büyüsü sayesinde düşmanımız olan akrabaların dedikodularını ve hakkımızda atıp tuttuklarını kesebildik. Ailecek derin bir oh çektik. Bunu Medyum Dolunay hocamıza borçluyuz. Çok ama çok teşekkür ederiz.

 12. Karı koca ayırmak için papaz büyüsü uygulamasını uygulattım. Ben sonucundan çok memnunum. Siz de eminim ki mutlu ve memnun olacaksınız. Medyum Dolunay ile bu uygulamayı hayata geçirin, memnun kalmamanıza imkân vermem.

 13. Etkili bir kesin ayırma büyüsü yaptırmak istiyorsanız en doğru ve güvenilir adres Medyum Dolunay. Tecrübesi, işini severek yapması ile güven veriyor. Ben işlemin yapılma süresi dahil üç hafta gibi kısa bir sürede dilediğim sonuca ulaştım. Herkese kendisiyle çalışılmasını tavsiye ederim. Her konuda destek alabilirsiniz.

 14. Bir arkadaşım eşimin iş yerinden bir kadına ev açtığını söyledi. Takip edip doğruluğundan emin olduktan sonra kesin ayırma büyüsü yaptırmaya karar verdim. Medyum Dolunay son derece ilgili ve yetenekli biri ve bana yardımcı oldu. Eşim öngördüğü sürede bu ilişkiyi sonlandırdı ve mutlu günlerimize geri döndük.

 15. Daha önce hiç medyumdan yardım almamıştım. Güvenilir birine ihtiyacım vardı. Nişanlımın eskiden kalan çarpık bir ilişkisi olduğunu ve o kadından bir türlü kopamadığını öğrendiğimde beynimden vurulmuşa dönmüştüm. Medyum Dolunay ile görüştüm. Bana kesin ayırma büyüsü ile yardımcı oldu. Çok şükür şu anda çok mutluyuz ve o kadın hayatımızdan geri dönmemek üzere çıktı.

 16. Eşiniz sizi aldatıyorsa bu özellikle bir erkek için son derece utanç verici bir durumdur. Benim başıma geldi. Çocuklarımın annesini seviyordum ancak o bir hata yaptı ve evi terk etti. Ben de kesin ayırma büyüsü yaptırıp o adamdan uzaklaşmasını ve geri dönmesini sağlattım. Medyum Dolunay yuvamı kurtardı. Hızlı sonuç ve güvenilir hizmet için kendisini tavsiye ederim.

 17. Birini çok seviyorsanız yapamayacağınız şey yoktur. Bende çok sevdim ve her şeye katlandım. Ancak aldatıldım ve sevdiğim adam başkasıyla sözlendi. Medyum Dolunay ile görüşerek kesin ayırma büyüsü yaptırdım. Kısa sürede diğer kadından ayrılıp bana geri döndü ve şimdi eskisinden çok daha güzel bir birlikteliğimiz var. Her şey için teşekkürler.

 18. Kesin ayırma büyüsü yaptırmak için çok araştırma yaptım. Doğru kişiyi bulmak ve etkili sonuç almak istiyordum. Birçok Medyum vardı ancak Medyum Dolunay referansları ile dikkatimi hemen çekti. Kendisi ile görüştüm ve işlemi yaptırdım. İnanılmaz hızlı ve kesin sonuç aldım. Sizlere de kendisini tavsiye ederim.

 19. Eşimin beni en yakın arkadaşımla aldattığını öğrendim. Üstelik ev tutmuş ve iş için şehir dışına gidiyorum diye onunla kalıyormuş. Çok düşündüm. Ben ayrılmak istemiyordum. Onların bu yasak aşkını bitirmek için kesin ayırma büyüsü yaptırdım. Medyum Dolunay ile görüştüm. Öngördüğü sürede ayrıldılar. Eşim artık hep yanımda.

 20. Erkek arkadaşım beni başka bir kız için terk etti. Duygularımla oynadı. Yarı yolda bıraktı. Bende gerçekten psikolojik olarak çöküntüye uğradım. Hiçbir suçum yoktu ve erkek arkadaşımla ilgili kurduğum evlilik hayalleri yeşersin istiyordum. Medyum Dolunay ile iletişime geçip kesin ayırma büyüsü yaptırdım. Üç hafta içinde bana bin pişman geri döndü. Teşekkürler Medyum Dolunay.

 21. Güzellikleri yaşamamı, bugünümü Medyum Dolunay Hoca ya borçluyum. Kişiye özel havas işlemi konusunda kendisinden destek aldım ve ben de en son kesin ayırma büyüsü için yine yardım aldım. Her zamanki gibi çok olumlu sonuçları aldım. Sevdiğim için bu yardımı aldım, tavsiye ederim.

 22. Benimle olan sevdiğime bir kadın musallat olmuştu. Kesin ayırma büyüsü ile bu kadından sevdiğimi kurtardım, tabi bunu sağlayan da medyum Dolunay Hoca oldu. Kişiye özel havas işlemi ile çok ama çok olumlu sonuçlar da aldım kendim için.

 23. İşyerinde beni bunaltan müdürün beni bunaltmıştı. Ondan kesinlikle kurtulmam gerekiyordu ve medyum Dolunay sayesinde kesin ayırma büyüsü ile müdürün işten çıkarılmasını sağladı. Mükemmel bir hoca ve ben kendisinden çok razıyım. Her konuda uzman özellikle papaz büyüsü konusunda da uzman.

 24. Kızımı kandıran ve bir sahtekar olan erkek arkadaşından kurtarmak için elimden geleni anne olarak yapmaya karar vermiştim. Bu sırada yaradan karşıma Medyum Dolunay ı çıkardı. Ben de çok şükür kendisine inandım ve kesin ayırma büyüsü ile kızımı kurtardım. Papaz büyüsü konusunda da mükemmel bir hoca.

 25. Oğluma musallat olan bir kadından çok şükür medyum Dolunay Hoca sayesinde kurtulduk. Bir anne olarak, hem dul, hem de oğlumdan büyük olan kızdan kurtulmak için çok uğraştım. Çok şükür medyum Dolunay bana kesin ayırma büyüsü yardımında bulundu. Ayırma soğ

 26. Kesin ayırma büyüsü ile bana musallat olan ve tacizlerinden bıktığım eşimden boşanma şansını elde ettim. Çaresiz bir durumdayken, medyum Dolunay Hoca bana kesin ayırma büyüsü konusunda kendisinden yardım aldım. Tüm sorunlarım çözüldü.

 27. Güzellikleri ve eşimle mutluluğumu yaşamama medyum Dolunay Hocam vesile oldu. Evli bir erkeğe aşıktım ama eşim aslında ayrılmak çok istiyordu. Ayırma soğutma büyüsü ile ayrılmasını sağladı. Bir de kesin ayırma büyüsü ile ondan artık çok şükür kurtulduk.

 28. Özelliklerine ve hocalığına hayran olduğum Medyum Dolunay, bana her zamanki gibi yardımcı oldu. Kişiye özel havas işlemi konusunda bana yardımcı olmuştu. Ne kadar iyi olduğunu bildiğimden kesin ayırma büyüsü desteğini de kendisinden yine aldım.

 29. Eşimin bir kadınla ilişkisini olduğunu anlamıştım. Çok üzüldüm ve ailem üzülmememi hemen Medyum Dolunay Hocayı bana hatırlattı. Bir dönem önce de papaz büyüsü yardımı almıştık. Yine çok yardımcı oldu, bu kadınla eşimi kesin ayırma büyüsü ile ayırdı. Çok

 30. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 31. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 32. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

 33. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 34. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

 35. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

 36. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 37. Merhabalar ben 22 yaşında bir gencim yaklaşık son 4 yıldır üniversite sınavında hep başarısız oluyordum niye olduğunu anlayamamıştım yeterli çalışmayı yaptığımı düşünüyordum ardindan annemgil Dolunay hocayi bulmuş ve kendisinin kişiye özel çalışmalar yaptığını duymuş benim için konuşmuş ardından benim için bana özel bir işlem yapti şuan Gazi Üniversitesinde elektronik mühendisliği bölümü okuyorum Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 38. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

 39. Medyum dolunay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Dolunay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

 40. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

 41. Ben son haftadir sevdigim insanla cok kavga ediyordum, ailem bu insani 4 senedir taniyor ama kabullenmiyorlardu ve sevmiyorlardı. Ananem elinden geleni yapti bizi ayirmak icin ama basaramadi. Su siralar cok kavga ettigimiz icin supheleniyordum. Cozumu varmidir bunun derken dolunay hocayı buldum nette erkek arkadasima cok deger veriyorum ve asla ayrilmak istemiyordum benimle çok uğraştılar ama yapamadılar sonunda evlendik ve buna vesile olan dolunay hocama sonsuz teşekkürler…

 42. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 43. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

 44. Sivas merkezden ben ahmet emre. Selam web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 10-06-2018 06:42:21

 45. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

 46. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

 47. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

 48. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 49. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

 50. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 51. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 52. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

 53. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 54. okuduğumuz taşları ve nohutları ne yapacağımızı yazmamışsınız bu konuda yardım edermisiniz lütfen çok önemli şimdiden teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir