Sevimli Görünmek İçin Dua

Sevimli Görünmek İçin Duaİstediği bir insanı kendisine ısındırmak (teshir etmek) isteyen kimse sabah namazına karşı kalkıp iki rekat namaz kılıp ardından 313 defa Ayetel kürsüyü okur ve buna üç sabah devam etmelidir.

Esmai hüsna (Allahın en güzel isimleri) doksan dokuz tanedir. Kim! Bunları her gününün seher vakitlerinde yedi defa okumaya devam ederse istediği kimseyi kendisine çekmiş ve onun sevgi ve muhabbetini kazanmış olur.
Esmaül Hüsna şudur;
Esmaül hüsna / Allah’ın Kur’anda geçen doksan dokuz (99) ismi şunlardır;
Sevimli Görünmek İçin Dua
Sevimli Görünmek İçin Dua Esm-ül hüsna, Allahü telnın güzel isimleri demektir. Allahü telnın Tirmizi’de bildirilen 99 ismin Türkçe okunuşları şöyledir;
Allah, er-Rahman, er-Rahim, el-Melik, el
-Kuddüs, es-Selam, el-Mümin, elMüheymin, el-Aziz, eI-Cebbr, elMütekebbir, el-Hlık, el-Bari’, eI-Musavvir, el-Gaffr, el-Kahhr, el-Vehhb, er-Rezzk, el-Fetth, el-Alim, el-Kbıd, el-Basıt, elH fd, er-RMI, el-Muiz, el-Müzili, es-Semi’, el-Basir, el-Hakem, el-AdI, el-Ltif, el-Habir, el-Halim, el-Azim, el-Gafür, eş-Şekür, elAliyy, el-Kebir, el-Hafiz, el-Mukit, el-Hasib, el-Celil, el-Kerim, er-Rakib, el-Mücib, elV si’, el-Hakim, el-Vedüd, el-Mecid, el-Bis, eş-Şehfd, el-Hakk, el-Vekil, el-Kaviyy, elMetin, eI-Veliyy, el-Hamid, el-Muhsi, elMübdi, el-Muid, el-Muhyf, el-Mümit, el-Hayy, eI-Kayyüm, el-Vcid, el-Macid, el-Vhid, esSamed, el-Kadir, el-Muktedir, el-Mukaddim, eI-Muahhir, el-Evvel, el-Ahir, ez-Zhir, elB tın, el-Vali, el-Müteli, el-Berr, et-Tevvb, el-Müntakim, el-Afüvv, er-Raüf, Mlikü’lMülk, Zü’l-Celli ve’l-İkrm, el-Muksit, el Cami’, el-Ganiyy, el-Muğni, el-Mani’, edD rr, en-Nfi’, en-Nür, eI-Hdi, el-Bedi’, elBaki, el-Vris, er-Reşid, es-Sabür.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevimli Görünmek İçin Dua

“Sevimli görünmek” gibi dünya hedefleri için dua etmek doğru bir yaklaşım olmayabilir çünkü dua, Allah’a yakınlaşmak ve ibadet etmek amacıyla yapılır. Bununla birlikte, kendinizi başkalarına hoş gösterme veya sevimli görünme konusunda Allah’tan yardım dilenmek isterseniz, genel bir dua örneği verebilirim:

“Ya Rabbi, bana nazik, sevgi dolu ve sevimli bir insan olma gücü ver. Kalbimi kötülüklerden temizle ve sadece iyilikleri yayabilmem için beni cesaretlendir. Başkalarına karşı anlayışlı ve hoşgörülü olmamı sağla. Yardım et ki sevimli ve saygı duyulan biri olarak hatırlanayım. Amen.”

Ancak unutmayın ki, en önemli şey iç dünyamızdaki iyiliği geliştirmektir. Başkalarını etkilemek konusunda ise samimi ve içten duyguların karşılıklı iletişimi daha önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1877 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
27 Hayır

“Sevimli Görünmek İçin Dua” için 4 yorum var.

  1. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

  2. Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir dolunay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

  3. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

  4. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir