Nişanlını Kazanmak İçin Kuvvetli Büyü

Arabi ayının ilk cuma günü 25 cm kiriş alınır sirkeye batırılır tenha bir mekanda üzerine okunmaya başlanır 7 düğüm atılır. Düğümlerdeki sureler ve en sondaki kevser suresi 41 er defa okunuyor.
1.düğümde:MA AĞNA ANNİ MALİYEH
2.düğümde:HELEKE ANNİ SULTANİYEH
3.düğümde:HUZUHU FE GULLUHU SÜMMEL CEHİYME SALLAHÜ
4.düğümde:İZESSEMAÜN ŞAKKAT
5.düğümde VE EZİNET LİRABBÜHA HUKKAT
6.düğümde:AHİYYEN ŞERAHİYYEN
7.düğümde:KEVSER SURESİ OKUNUR
Düğümler bitince: ya rabbi falan bin falanın aklını fikrini 366. damarlarını muhabbetle kendi üzerime bağladım biran bensiz duramasın rahatı huzuru kalmasın yemesin içmesin uyumasın taki bana kavuşuncaya dek denir ve bu kiriş ağır bir taşın altına gömülür.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Nişanlını Kazanmak İçin Kuvvetli Büyü

Nişanlını Kazanmak İçin Kuvvetli Büyü, ilişkilerde karşı tarafı etkilemek ve onu kendinize çekmek için kullanılan bir yöntemdir. Bu büyü, sevgilinizin size daha bağlı ve sadık olmasını sağlayabilir. Ancak, büyü yapmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır.

Birinci önemli nokta, nişanlınızın rızası olmadan herhangi bir büyü yapmamanız gerektiğidir. Büyü, karşı tarafın iradesini etkilemek için kullanılan bir yöntemdir, bu nedenle hem etik hem de hukuki açıdan onay almadan büyü yapmak doğru değildir. İlişkilerde karşılıklı rıza ve saygı temel prensiptir, bu nedenle büyü yapmadan önce nişanlınızın düşüncelerini ve isteklerini dikkate almanız önemlidir.

İkinci önemli nokta, büyü yaparken doğru ve etkili bir yöntem kullanmaktır. Size en uygun büyü yöntemini belirlemek için bir uzmana danışmanız önemlidir. Uzman, size hangi büyü yönteminin daha etkili olacağını ve nasıl uygulanacağını anlatacaktır. Büyü yaparken doğru yöntemler kullanmak, istediğiniz sonuçları elde etmenizi sağlar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1461 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
25 Hayır

“Nişanlını Kazanmak İçin Kuvvetli Büyü” için 2 yorum var.

  1. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  2. Arabi ayının ilk cuma günü 25 cm kiriş alınır sirkeye batırılır tenha bir mekanda üzerine okunmaya başlanır 7 düğüm atılır.düğümlerdeki sureler ve en sondaki kevser suresi 41 er defa okunuyor. 1.düğümde:MA AĞNA ANNİ MALİYEH 2.düğümde:HELEKE ANNİ SULTANİYEH 3.düğümde:HUZUHU FE GULLUHU SÜMMEL CEHİYME SALLAHÜ 4.düğümde:İZESSEMAÜN ŞAKKAT 5.düğümde VE EZİNET LİRABBÜHA HUKKAT 6.düğümde:AHİYYEN ŞERAHİYYEN 7.düğümde:KEVSER SURESİ OKUNUR düğümler bitince :ya rabbi falan bin falanın aklını fikrini 366. damarlarını muhabbetle kendi üzerime bağladım biran bensiz duramasın rahatı huzuru kalmasın yemesin içmesin uyumasın taki bana kavuşuncaya dek denir ve bu kiriş ağır bir taşın altına gömülür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir