Sevdiğine kavuşma duası

Sevdiğin görevi veya her hangi bir başka sebeb ile çok uzaklarda mı görev yapıyor bugün sizler ile paylaşıcağımız dua sık sık okuyarak sevgilinizin güvenini kazanabilir ve nerde olursa olsun onun sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Gün doğarken yedi sabah, Yedi yüz seksen altı (786) defa besmele suya okunur ve muhabbeti istenilen kimseye içirilirse kuvvetli bir sevgi ve muhabbet meydana gelir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevdiğine kavuşma duası

Allah’ım, yine sana sığınıyor ve desteğini istiyorum. Kalbimin sahibi olan sevgilimi bir araya getirmek için dualar ediyorum. Lütfen onunla birlikte olabilme fırsatı ver. Onun sevgisi ve saflığı beni mutlu ediyor ve hayatıma anlam katıyor. Yüreğimdeki bu sevgi ateşini yeniden yakmayı diliyorum ve sana güveniyorum. İçimdeki hislerin doğru olduğuna inanıyorum ve sevdiğim insanla bir araya gelmek için dualarımı sana iletiyorum. Kaderi değiştirebilecek güç sende olduğunu biliyorum ve bu güce olan inancımı koruyorum. Sevdiğim kişiyle bir araya gelebilmek için dualarımı kabul et ve bizi birbirimize kavuştur. İnşallah, aşkı ve tutkuyu dolu dolu yaşayabilmemiz için dualarıma olumlu bir yanıt verirsin. Amin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1300 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
23 Hayır

“Sevdiğine kavuşma duası” için 3 yorum var.

  1. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

  2. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

  3. Osmaniye merkezden ben serpil. Selam herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-03-2018 17:10:51

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir