kötü yoldan ayrılmak için dua

Yüce Mevla’nın Celil ismi şerifi:
Celil ismi şerifini her gün seher vakitlerinde bin defa zikretmeye devam eden kimsenin evinde hırıltı gürültü olmaz. Eşler ve çocuklar bir binenne daha anlayışlı ve daha uysal davranırlar.
Kötü yolda gezen kimseleri bu yoldan alıkoymak içinde aynı ismi şerifin bol bol okunmaya devam edilmesinde büyük fayda var. İnanç ve ihlasla okunduğu takdirde mutlaka tesiri müşahede edilecektir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

kötü yoldan ayrılmak için dua

Rabbim, sana sığınırım, günahların ve kötülüklerin yollarından geri dönmek ve doğru yolu takip etmek için senden yardım dilerim. Beni bağışla, üzerimde merhametinle şefkat göster. Kötü alışkanlıklarımdan, kötü arkadaşlıklardan, günahlardan ve haramlardan uzaklaşmayı nasip eyle. Kalbimi temizle, gönlümü doğrulukla doldur. Yoluma ışık tut, doğru yolda yürümemi sağla. Dualarıma kulak ver, dualarımı kabul et. Kendimi sana adayarak, sana itaat etmek, razı olduğun şekilde yaşamak için güç ve irade ver. İrade ve metanetimi koru, beni şeytanın vesveselerinden uzak tut. Beni doğru yönlendir, hidayete ermemi nasip eyle. Bana sabır, sabahımsa güneş doğduğunda senin yolunda hareket etmek için güç ve cesaret ver. Rabbim, sen en doğrusunu bilensin. Kötü yollardan ayrılmayı ve sana yakınlaşmayı nasip eyle. Amin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 837 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
24 Hayır

“kötü yoldan ayrılmak için dua” için 1 yorum var.

  1. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir