Sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü yaptığım hatayı telafi etti

Çok güzel bir ilişkim vardı fakat ben çok büyük bir hata yaparak bir ilişkiyi mahvettim. Kız arkadaşıma bir gecelik kaçamak uğruna kaybettim. Ondan defalarca özür diledim ve beni affetmesi için yalvardım ama ne yazık ki hiçbir işe yaramadı çünkü beni asla affetmedi. Ne yaparsam yapayım bana geri dönmedi ve zamanla bana olan ilgisini de tamamen ortadan kalktığını fark ettim. O kadar çaresizim ki sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü araştırmaya başladım.
Onu kendime yeniden bağladım
Son pişmanlık fayda etmiyor gerçekten sırf bir gece kaçamak yapayım diye en sevdiğim insandan olmuştum. Onu geri kazanmak için sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü yaptırarak belki bir şansım olabilirdi. Bu mutlu yola çıkarak internette Birçok yerde yorumları okudum yani bugünün nasıl yapıldığını öğrenmeye çalıştım fakat ne yazık ki bu durum beni aşıyordu. Çok daha profesyonel yardım almak için Medyum Dolunay beyin resmi telefon numarası olan 0555 171 85 40 nolu hattı aradım.
İsteklerim gerçek oldu
Sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü konusunda medyum Dolunay’dan inanılmaz bir destek gördüm ve kendisi hakikaten bana büyük yardımlarda bulundu çünkü sevdiğim insanı onun sayesinde yeniden hayatıma alabildim. Şu an yeniden birlikteyiz ve aramızdaki sevgi de eskisinden çok daha güçlü tabii ki bunu büyüye ve medyum Dolunay beye borçluyum. Artık çok daha dikkatli davranıyorum ve onun üzerine titriyorum çünkü onu kaybetmek istemiyorum.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1192 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
32 Hayır

“Sevdiğim kızı kendime bağlama büyüsü yaptığım hatayı telafi etti” için 4 yorum var.

  1. Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Dolunay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı dolunay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik  şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun dolunay hocamdan 🙂

  2. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

  3. Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma dolunay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

  4. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir