Aşk Büyüsüyle Bana Bağlansın

Aşk büyüsüyle sevdiğin kişi sana nasıl bağlanır sizlere bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; Aşk büyüsüyle bana bağlansın dediğiniz şey nasıl olur sizlere bu konuda önemli bilgiler aktaracağız ; Aşk büyüsü yaparak birisini kendinize nasıl bağlayabilirsiniz sizlere bu konuda bilgiler vereceğiz ; Biberiye, hatırlamayı ve anılmayı temsil eder. Bu bitki, güneşin hakimiyeti altındadır. Çingenelere göre, biberiye bitkisi Zodiac etkisindeki, koç burçlu olan insanları sembolize eder.

O yüzden bu aşk büyüsü, koç burcu insanları etkiler. Biberiye mevsimini nisan ve mayısta bükülen fidan gibi saplar seçin ve kalp şeklinde olanları birleştirin. O kalbi sıkı bağlamak için sarı kurdele kullanın.

Kafanızda, sevdiğiniz kişiyi hayal edin. Bağın daha kuvvetli titreşimli olması için sevdiğiniz kişinin saç veya kıyafetinden bir parça ipi de bu kalple birleştirin.

Sevdiğiniz kişi, oğlak burcundansa kalbin üzerine yün ipler de ilave edin. Biberiye kalbi, bir zarfa koyun ve yastığınızın altına yerleştirin. Uyumadan önce niyetinizi dile getirin. Zamanla biberiye, yavaş yavaş sararıp solarak kurur. Biberiye kalbi iyice kuruyunca, kalbi ateşte yakın ve onu yaparken aşk ve sevda alevlerini düşünün. Psikolojik etkisi büyük bir büyüdür…

İlgili Başlıklar

Aşk Büyüsüyle Bana Bağlansın

Aşk büyüsüyle bana bağlansın, pek çok kişinin aklına gelen ve merak ettiği bir konudur. Yüzyıllardır insanlar aşk ile ilgili farklı yöntemlere başvurmuşlardır. Aşk büyüsü ise bu yöntemlerden biridir. Peki, aşk büyüsü nasıl yapılır ve gerçekten işe yarar mı? İşte bu konuya biraz daha yakından bakalım.

Aşk büyüsü, bir kişinin başka bir kişiye duyduğu aşkı artırmak veya bir kişiyi aşık etmek amacıyla yapılan bir ritüeldir. Bu büyüler genellikle tılsımlar, dualar, mumlar, bitkiler, taşlar ve benzeri objeler kullanılarak gerçekleştirilir. Ancak, aşk büyüsü yapmadan önce iyi bir niyetle ve dikkatli bir şekilde hareket etmek önemlidir. Aksi takdirde, istenmeyen sonuçlara yol açabilir ve kişiler arasında karmaşık ilişkilerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Aşk büyüsüyle bana bağlansın, birçok kişinin aşk hayatını olumlu yönde etkilemek istediği bir dilektir. Ancak, aşk büyüsü yapmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle, başka bir kişinin özgür iradesine saygı duymak çok önemlidir. Kişinin duygularını zorla değiştirmeye veya yönlendirmeye çalışmak etik değildir ve karşılıklı mutlu bir ilişkiyi sağlamaz. Ayrıca, aşk büyüsü yaparken enerji ve niyetin önemli olduğunu unutmamak gerekir. Pozitif düşünceler ve yüksek enerji, büyüyü destekleyebilir ve amacınıza ulaşmanıza yardımcı olabilir.

  • Bir kişinin aşk büyüsüne ihtiyaç duyması çeşitli nedenlere bağlı olabilir. Belki de uzun süredir aşık olunan biri var ve bu kişiye duygularınızı iletmek istiyorsunuz. Ya da belki de ilişkinizin daha tutkulu ve romantik olmasını istiyorsunuz. Bu gibi durumlarda, aşk büyüsü yapmak bir seçenek olabilir. Ancak, herkesin tercihleri ve inançları farklı olduğu için, aşk büyüsüne başvurmadan önce iyi düşünmek ve içgörü sahibi olmak önemlidir.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1270 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
27 Hayır

“Aşk Büyüsüyle Bana Bağlansın” için 5 yorum var.

  1. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  2. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

  3. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

  4. Gümüşhane merkezden ben mustafa. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, teşekkürler 18-01-2018 21:37:14

  5. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir