iltifatta ve şefkat almak için dua

iltifatta ve şefkat almak için dua: İnsanlar arasında saygı ve sevimli olarak görünmek çok zordur heleki sizi sevmeyen bazı kişilerin toplum içinde insanlara sizi kötülemesiyle birlikte artık insanlar size daha çok ön yargılı davranıcak ve sizi dinlemiycektir.Aşağıdaki vermiş olduğumuz dua sevgilinize,arkadaşına istediğiniz bir kişinin size saygı görmesi için okuyabilirsiniz.

Ya Celil ismi şerifini her günün şems saatinde 73 defa zikretmeye devam eden kimselerin kalpleri lutuf ve şefkatla dolar, herkes kendisine iltifatta bulunur. Halk arasında muhterem olur.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

iltifatta ve şefkat almak için dua

İltifatta ve şefkat almak için dua, insanların kendine değer verme, sevgi ve saygı görmek istediği bir konudur. İnsanlar doğası gereği başkalarının takdirini, iltifatlarını ve şefkatini ararlar. Bu nedenle, dua etmek insanların iç huzurunu sağlamakta ve iltifat ve şefkat almayı kolaylaştırmaktadır.

Dualar, manevi bir bağlantı kurmayı, içsel sükuneti bulmayı ve Allah’ın merhametini talep etmeyi amaçlar. İltifat ve şefkat almak için de Allah’a yönelmek en doğru adımdır. Zira Allah, kulunu yarattığı gibi, ona değer verir ve şefkat gösterir. Bu yüzden dua etmek, iltifat ve şefkat almak açısından büyük bir öneme sahiptir.

Allah’a yönelirken dua ederken, içtenlikle dileklerimizi ifade etmeliyiz. İltifat ve şefkat almak için dua ederken, dilimizi kullanırken de özenli olmalıyız. İnsanların kalplerine dokunacak, onları sevindirecek ve değerli hissettirecek dua cümleleri seçmeliyiz. İltifatlar ve şefkat dolu sözlerle Allah’a dua etmek, kalplerde yer etmesine ve etkili olmasına yardımcı olacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 936 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
24 Hayır

“iltifatta ve şefkat almak için dua” için 1 yorum var.

  1. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir