Sabun büyüsü bana da lazım oldu

Daha önce bir komşumuz sabun büyüsü hakkında anneme bir şeyler anlatıyordu o günlerde aklımda kalmış. Tabii ki Daha sonra bana lazım olacağı hiç aklıma gelmemişti o yüzden çok dikkatli dinlememiş değil mi fakat yıllar sonra işime yarayacağını şu an birisi söyledi kesinlikle düşünemezdim. Evliliğimde bazı sorunlar yaşamaya başlamıştım eşimin başka bir kadınla ilişkisi olduğu için gerçekten çok büyük problemler içindeydim. Aileme de durumu anlatamıyorum çünkü insanların diline düşmek istemiyordum ki kendi ailem bile olsa bir laf söyleseler canım sıkılacaktı.
Herkesten gizledim
Her şeyde olduğu gibi çok güçlü bir kadın olduğum için bu sorunu da tek başıma çözmek istedim. Ne eşime bir şey belli etti ne de yakın arkadaşlarıma bu konudan bahsettim. Sadece sabun büyüsü hakkında biraz araştırma yaptım çünkü bu konuyu tek başıma çözmeye kararlıydım. Medyum Dolunay ile de sabun büyüsü araştırması yaparken tanıştığım ve kendisinin resmi telefon numarasını da internetten buldum. Resmi 0555 171 85 40 nolu hattını aradım. Hemen cevap ver diye ve sağ olsun bana bu konuda yardımcı oldu.
Aramakla doğru şeyi yapmışım
Gerçekten de yıllar önce duyduğum gibi sabun büyüsü çok etkili bir büyüydü. Benim eşim üstünde de çok kısa süre içinde etki etti. Eşim birlikte olduğu diğer kadından sessiz sedasız ayrıldı ve hiçbir şey olmamış gibi bana da bir şey belli etmeden evliliğimizde çok güzel bir şekilde devam ettik.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 930 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
23 Hayır

“Sabun büyüsü bana da lazım oldu” için 1 yorum var.

  1. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir