Özlediğin Karına Kavuşma Büyüsü

Özlediğin Karına Kavuşma Büyüsü: Her ilişkide sıkça rastlanan bir durumdur aldatma mevzuları. Nadiren bayanlarda olsada erkekler daha çok aldatır. Evlilikte evine genellikle bağlı olmayan tarafta erkeklerdir. Sonrasında ayrılıklar gelir. Eşinizin sizi aldatamaması şu zamanda çok zorlaşmıştır. Çünkü ilişkiler öyle bir hal aldı ki bu konudaki ahlak seviyesi çökmüş durumdadır. Eşinizin kendisine sahip çıkması ve sizinde eşinize evliliğinize sahiip çıkmanız gerekmektedir. Eşinizin sizi aldatmaması için gözünün başka kimseyi görmemesi gerekir. Sadece size ilgi duyup sadece siizi düşünür. Siz yokken sizi özler ve görmek için çaba sarfeder. Eğer sizde bunları istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Özlediğin Karına Kavuşma Büyüsü

Her insanın hayatta birisiyle özlem duyma ve buluşma isteği vardır. Özellikle uzun süren ayrılıkların ardından sevdiğimiz kişiyle yeniden bir araya gelmek için çeşitli yollar ararız. İşte bu noktada Özlediğin Karına Kavuşma Büyüsü devreye girer. Bu büyü, özlediğiniz kişiyle bir araya gelmenizi sağlayan etkili bir yöntemdir.

Bu büyüyü gerçekleştirmek için belirli malzemelere ihtiyacınız vardır. Öncelikle, kişinin resmini ve bir adet beyaz mumu temin etmelisiniz. Ardından, birkaç damla lavanta yağı ve üzerinde iki aşk sembolü bulunan bir tılsım satın almalısınız. Büyüyü gerçekleştireceğiniz yer sessiz, sakin ve rahat bir ortam olmalıdır.

Büyüye başlamadan önce zihninizi temizlemek ve odaklanmak için birkaç dakika meditasyon yapabilirsiniz. Sonra, beyaz mumu yakın ve sevdiğiniz kişinin resmini önünüze yerleştirin. Lavanta yağının birkaç damlasını alın ve parmaklarınızla sevdiğiniz kişinin resmini hafifçe ovun. Bu esnada, onu düşünerek içtenlikle dileklerinizi söyleyin.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 969 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
26 Hayır

“Özlediğin Karına Kavuşma Büyüsü” için 2 yorum var.

  1. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  2. Medyum Dolunay hoca sayesinde beni terk edip giden nişanlımı 3 haftada geri döndürdüm. Ne yaptiysam ne emek verdiysem hepsini hiçe sayıp beni terketmisti. Benden niye ayrıldığını anlayamamıştım bile. Ama bu hasret aşk benim içimi yiyordu ne yapsam ne etsem diye dusunurken internette Medyum Dolunay hocayı buldum ve hemen onunla irtibata geçtim. Gönderdiği celp sayesinde nişanlım özlediğini söyleyerek barismayi teklif etti ve baristik.Allah razı olsun hocamdan.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir