Aile Geçimsizliğine İyi Gelen Dua

Aile Geçimsizliğine İyi Gelen Dua: Aile Arasında gerek iş hayatı gerek başka durumlar gereğince oldukça stresli durumlar mı var işte aşağıda sizler ile paylaşıcağımız dua sürekli olarak okuyarak aile hayatınızdaki baba-oğul yada anne ile evlatları arasında her türlü büyük tartışmayı engeler insanlar bir birlerini sevgi ile dinler çözüm bulurlar

Aile geçimsizliklerine son vermek, huzur ve muhabbeti artırmak, yıkılan yuvaların tekrar dirlik ve düzene kavuşması, aile fertlerinin düşman ve kötülüklerden korunmaları, bereketlerinin çoğalması vb. amaçla, aşağıda gelen ayeti kerimeler dört adet yazılır ve üzerlerine de aynı ayetler yedi defa okunarak evin dört köşesine yerleştirilirse; hanede kısa zamanda her şey Allah’ın lutfu keremiyle düzelır. Yuvada muhabbet ve bereket rüzgarları esmeye başlar.
Ayeti kerimeler şunlardır:

Aile Geçimsizliğine İyi Gelen Dua

Aile Geçimsizliğine İyi Gelen Dua

 

Ve lein seeltehüm men halekas
semavati yel erda le yekulünne halekahünnel azizül alim*  Ellezi ceale lekümül erda mehden ve ceale leküm fiha sübülen lealleküm tehtedun *  Vellezi nezzele mines semai maen bi ka  derin, fe enşarna bihi beldeten meyten kezalike tuhracun*
Vellezi halekal ezvace külleha ve ceale leküm minel fülki yel en’ami ma terkebun*
Li testevu ala zuhurihi sümme tezküru ni’mete Rabbiküm izesteveytüm aleyhi ve tekulu sübhanellezi sehhara lena haza ve ma künna lehu mukrinin*
Ve inna ila rabbina le münkalibun*

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Aile Geçimsizliğine İyi Gelen Dua

Aile geçimsizliği, birçok evlilikte karşılaşılan yaygın bir sorundur. Evlilikteki anlaşmazlıklar, iletişim eksikliği, farklı beklentiler ve diğer birçok faktör aile içi sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir. Ancak, aile geçimsizliği ile başa çıkmak için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri, dua etmektir. İnsanların inancına göre, dua ederek Allah’tan yardım istemek, aile içi sorunların çözümünde etkili olabilir.

İslam dini, insanların her türlü sorunla başa çıkmak için dua etmelerini öğütler. Aile geçimsizliği gibi zor bir durumla karşı karşıya kaldığınızda, Allah’a yönelerek dua etmek önemlidir. İyi gelebilecek dua örneklerinden biri şu şekildedir: “Rabbimiz! Bize gözümüzün nuru olan eşlerimizden ve çocuklarımızdan göz aydınlığı kıl, bizi koruyan iman sahiplerinin önderi yap.” (Furkan Suresi, 74) Bu dua, ailede huzur ve mutluluk için Allah’a dua etmek için bir örnektir.

İslam inancına göre, her dua insanların dileklerini Allah’a iletmek için bir fırsattır. Aile geçimsizliği ile mücadele etmek için dua etmek, sabır ve anlayışı artırabilir. Dua etmek, insanların kendi güçlerinin ötesine geçmelerine ve Allah’ın yardımını talep etmelerine izin verir. Ayrıca, dua insanların kendi hatalarını görmelerine yardımcı olabilir ve ilişkilerini düzeltmek için uygun adımlar atmalarına yardımcı olabilir. Aile içi sorunları çözebilmek adına dua etmek, kişinin manevi bağlarını güçlendirebilir ve umutlarını tazeleyebilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 14468 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

39 Evet
37 Hayır

“Aile Geçimsizliğine İyi Gelen Dua” için 39 yorum var.

 1. mrhaba hocam nişanlim bnden yedi yaş kücük ben bayan olarak buyugum ondan bir arkadaşim vesile oldu taniştik bir kac gunluk gönul eylendirmek amacli baktim ona o bna asik oldu evimin önunde yatti arabada aylarca istedi verdiler bana cok deger verdi evimin bir odasi onun aldigi hediyelerle dolu ve cok kiskanc bu onu ve bni uzuyor sanirim bna guvenemiyor annesi hic olur gözle bakmamişti şimdi benim annemde cok karşi cikiyor onun bni cok sevmesi ikimizede yeter diye düsunmustum şuan ayriyiz onlayken gzl vakit feciriyorum uzaktan konusunca hep bir kavga ayrilincada aci cekiyorum ne yapmaliyim.

 2. Uzun zamandan bu yana evimin üzerinde dolaşan kara bulutları dağıtmak için elimden geleni yapıyordum. Ancak istediğim sonucu sadece medyum Dolunay’ın yaptığı özel vefk işleminden aldım. Şimdi evimde eskisinden çok daha mutluyum.

 3. Bir türlü mutluluk gelmeyen evimiz medyum Dolunay sayesinde yaşanır bir yer haline geldi. Bana yardımcı olmak için yaptığı aileye özel havas işlemi ile kısa zaman içinde yaşadığımız tüm sorunlarımız tamamen sona erdi

 4. Aile üyelerim ile bir türlü yıldızlarımız barışmıyordu. Ben de buna çok üzüldüğüm için medyum Dolunay’a özel vefk işlemleri yaptırdım. Çok kısa zaman içinde sonuç aldık ve evimize gözle görülür bir şekilde huzur geldi.

 5. Her aile içinde mutlaka huzur olması gerekmektedir ancak bizim evimizde yoktu. Bende hemen medyum Dolunay’a gidip aile içi huzur duası hakkında hizmet almak istedim. Bana bu konuda yardımcı oduğu için kendisine çok teşekkür ederim.

 6. Komşumun evinde mutluluk kalmamış ve aile bağları tamamen kopmuştu. Bende kendisine yardımcı olabilmek için medyum Dolunay’dan yardım istedim. Aile için huzur duası ile o eve huzur getirdi ve o insanlara mutuluk verdi.

 7. Aile içinde yaşadığımız sorunlar sebebi ile eve gitmek istemez hale gelmiştim. Ancak medyum Dolunay aile için bağlama vefki ile kısa zaman içinde evimize huzur getirdi. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

 8. Eşimle çok iyi geciniyorum ama 20yasinda ve 17yasinda iki oğlum ve 13yasinda bir kızım var gecinemiyorlar ogullarmda babasıyla gecinemiyor muhabbetli güzel davrnsinlar laf dinlesin bir yol gösterin hocam

 9. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 10. Hocam evde anne babam surekli kavga ediyolar bunun icin n3 yapmam gerekiyo onlarla ilgilenmekden işime konsantre olamiyorum. Ne zaman birşey olsa beni çağırıyorlar sanki ben avukat ım. Ne dertleri varsa beni geriyolar.buna bi cozum bulabilirmisiniz.

 11. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

 12. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

 13. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

 14. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

 15. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

 16. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 17. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 18. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 19. Merhabalar. Ben daha önceden Dolunayı biliyordum bir işlem daha yaptırmıştım. Bu sefer de kızım için yaptırmaya karar verdim. Kızımın kocası çok sorumsuz birisiydi saygısızlığı da vardı. Hiç kızıma göre bir insan değildi. Kızımı hiç mutlu edemiyordu. Neyse ki kızımı bu adamdan kurtardım. Dolunay hocamla sogutma işlemi yaptım. Çok kısa süre de çözüm buldu. Kızım da kocası da 2 ay içerisin de birbirlerinden soğudu. Boşanmaya karar verdiler şuan boşanmak üzereler. Allah Dolunay hocamdan razı olsun. Kızım kurtuldu.

 20. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

 21. Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son dolunay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki dolunay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var dolunay hocam.

 22. Merhabalar
  Erkek kardesim ve babam arasında kötü durumlar var hem maddi hem manevi olarak.. erkek kardesımın 2 sene once boyle degıldı saygılı efendı ve babamı aılesını seven bırıydı fakat hayatına gıreb kız yuzunden sonra cok kotu oldu:( bızı dusmanı gıbı goruyor ve kızı aılesı gıbı goruyor baba oğul ve aıle arasında eskısıı gıbı sıcajlık olmasınu saygı sevgı olmasını ıstıyorum bu durum annemıde cok uzuyor o kızdan ayrılmasını hayatını hayırlı olan bırını almasını ve bıze eskısı gıbı olmasını ıstıyoruz ne yapabılırız

 23. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

 24. Merhaba, ben 25 yaşındayım beş senedir beraber olduğum biri vardı geçenlerde benden ayrılmak istediğini söyledi neden böyle bir şey yaptı anlam veremiyordum ama hala onu çok seviyorum bana dönmesi bağlanması hatta evlilik yoluna gitmesi için dolunay hocayla çalışmalar yaptırdım gerçekten çok faydalı oldu memnun kaldığımı dile getirmek istedim.

 25. Ağrı merkezden ben murat. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 18-07-2018 07:00:58

 26. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

 27. Bir hevesle çıkmaya başladığım erkek arkadaşımı aslında pek sevmedigimi farkettim ama o beni delicesine seviyordu onu üzmek içimden hiç gelmiyordu yaptığım araştırmalar sonucu bu tarz durumlarda vefk ,celp vs. yapildigini öğrendim ama etrafta çok dolandırıcı vardı iyi bir araştırma sonucu Dolunay hocanın güvenilir olabileceğini düşündüm ve onunla irtibata geçtim.Celp işlemi yapmaya karar verdik kargo geldikten 35 gün sonra işlem tuttu benim için canını verecek adam durduk yere ayrılmak istediğini söyledi ve kurtulmuş oldum. Allah razı olsun hocam.

 28. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

 29. Merhaba arkadaşlar. Ben 33 yaşındayım işlerim yılladır rast gitmedi hepbkit kanaat gecindim.karımı ve cocuklarımı yeterince mutlu edemedim karım kısmetimin kapalı olduğunu bana hatırlattıktan sonra hemen çare aradım. En sonun da Dolunay hocamla tanıştım. Allah bir değil bin kere razı olsun. Şimdi şükürler olsun işim yoluna girdi.

 30. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

 31. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

 32. Hocam kardeşim anneme babama sanki düşman onları görmek bile istemıyor kardeşlerınıde eşine cocuklarınada karşı kötü davranıyor lütfen yardım edermısınız

 33. Hocam abim annemi çok uzuyor gereksiz yere konuşmuyor hakında çok konuşuyor lütfen bunun için dua

   1. Hocam benim oglum bir kıza tutuldu kız başkasıyla beraber ama oğluma da ümit verip kendine aşık etti bende dayanamadım kıza söyledim oda oğluma yalan dolan soyliyerek bizi kötü etti oglum beni düşman gibi görüyor onun düzelmesi için ne yapabilirim

 34. Ben kizim ve damadim icin dua istiyorum kizim yeni evli kocasi ona karsi cok soguk onunla ilgilenmiyo onunla oturup sohbet etmiyo annesinin sozunden disari cikmiyo yani kisacasi kizimla hic ilgilenmiyo aralarinin duzelmesi icin sizden dua istiyorum

 35. Merhaba hocam bu ayetleri kagitlara arapca mi yazacaz yoksa türkçe halini mi yazacaz?

 36. Hocam eşim ile devamlı kavga ediyorduk bu vefk işe yaradı sanırım son zamanlarda oldukça ılımlı davranmaya başladı diğer gelişmler olursa size yazıcam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir