Yuvayı Bozan üçüncü şahısları uzaklaştırmak için Dua

Yuvayı Bozan üçüncü şahısları uzaklaştırmak için Dua: Eşini yuvasını terk edip çoluk Çocuğun rızkını başkalarına yediren, zina vb yollarda gezen kimseleri bu yoldan men etmek ve kendi ailesine ısındırmak için aşağıda gelen tılsım ekmek üzerine yazılır. Erkek için yazılmışsa erkek kelbe, kadın için yazılmışsa dişi kelbe yedirilirse kısa zamanda kötü yoldan men edilmiş olur.
Tılsım şudur;

Yuvayı Bozan üçüncü şahısları uzaklaştırmak için Dua

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Yuvayı Bozan üçüncü şahısları uzaklaştırmak için Dua

Yuvayı bozan üçüncü şahısları uzaklaştırmak için dua, birçok insanın meselelerini çözmede başvurduğu etkili bir yöntemdir. Özellikle evliliklerde veya ilişkilerde yaşanan sorunların kaynağında genellikle dış etkenler yer alır. Bu etkenler zamanla yuvayı bozabilir ve ilişkiyi zedeler. Ancak dua, bu üçüncü şahısları uzaklaştırmak için güçlü bir alternatif sunar.

İnsanlar dua yoluyla, manevi güçlere başvurarak evlerindeki huzuru ve mutluluğu geri kazanmayı umarlar. Bu dua genellikle Allah’a yöneltilir ve O’ndan yardım istenir. Dua ederken, samimi ve içten olmak önemlidir. Dua sırasında Rabbimize kalbinizi açarak, sorununuzun çözülmesi için O’na yönelik istek ve niyetlerinizi aktarmanız gerekir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2770 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
21 Hayır

“Yuvayı Bozan üçüncü şahısları uzaklaştırmak için Dua” için 3 yorum var.

  1. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  2. Dolunay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Dolunay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan dolunay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  3. Merhaba eşimin aklını çelmeye çalışan bir kadın vardı hocamı buldum dolunay bey yardımcı oldu son bir yıldır evliliğimizi boşanmaya kadar götürmüştü bu kadın ama ben boşanmak istemiyordum vefk sayesinde dolunay hocam evliliğimi kurtardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir