eşler arasında muhabbeti arttırmak için büyü

eşler arasında muhabbeti arttırmak için büyü neler sizlere bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; Aralarında muhabbet olmayan veya yeterince ilgi göremeyen kişilerin bu isteklerinin olmasını herşeyin yoluna girmesi ve aralarında olan mevcut sorunların düzelmesini sağlamak için yapılır.

Aşağıda yazdığım esmaül hüsnanın …. kere bir kavanoz şeker, bir sürahi su ve eşinizin atleti üzerine okunması, aynı şekilde …. kere nazar duası okunarak evde üzerlik tohumu ile buhur yapılması gerekmekttedir. Okunmuş şeker ve su eşler tarafından tüketilmesi ve atletin de giyilmesi gerekmektedir.

Daha şiddetli durumlar, eşlerin birbirinden kopma durumuna gelmesi halleri için daha etkili tılsımlar bulunmaktadır. Ancak bunların uygulanışı ilim ve teknik gerektirmektedir.

eşler arasında muhabbeti arttırmak için büyü

Eşler arasında sağlıklı bir iletişim ve muhabbet, bir ilişkinin en önemli temellerinden biridir. Ancak zamanla, stres, iş yoğunluğu ve diğer günlük sorunlar nedeniyle muhabbetin azaldığı durumlar yaşanabilir. Eşler arasında muhabbeti arttırmak için birçok yöntem bulunmaktadır ve bu yöntemlerin arasında büyü de bulunmaktadır.

Büyü, eski dönemlerden beri insanların farklı amaçlarla kullandığı bir yöntemdir. Eşler arasında muhabbeti arttırmak için yapılan büyüler de bu amaçla yapılan ritüellerdir. Ancak unutulmamalıdır ki büyü, kişilerin özgür iradelerini etkilemek amacıyla yapılan bir uygulama olup, dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır.

Eşler arasında muhabbeti arttırmak için yapılan büyülerde, genellikle ritüel malzemeleri ve dualar kullanılır. Örneğin, bir mum, bir kâğıt veya çeşitli bitkilerle birlikte yapılabilen bazı ritüeller vardır. Bu ritüeller sırasında sevgi ve muhabbet enerjilerini çeken dualar da kullanılır.

  • Eşler arasında muhabbeti arttırmak için yapılacak büyülerde en önemli nokta, niyetin ve amacın doğru olmasıdır.
  • Büyüye başvurmadan önce, profesyonel bir uzmana başvurmak önemlidir. Yanlış uygulamalar olumsuz sonuçlara yol açabilir.
  • Büyüyü yapmadan önce, eşler arasındaki sorunların kaynağını anlamak ve iletişim yolları bulmak önemlidir.

Büyü yöntemlerini kullanmadan önce, eşlerin birbirlerine karşı samimi, anlayışlı ve saygılı olması da büyük önem taşımaktadır. Büyü, sadece destekleyici bir yöntem olarak kullanılmalı ve ilişkideki temel sorunların çözümünde başvurulmalıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1430 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
27 Hayır

“eşler arasında muhabbeti arttırmak için büyü” için 7 yorum var.

  1. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

  2. Arkadaşlar ben bitmek bilmeyen sağlık sorunlarım ve agrilarim için Dolunay hocaya basvurdum kendisinin kişiye özel çalışma yapması nedeniyle belki de derdime aradığım dermanin Dolunay hocada olabilecegini düşündüm ve onunla konuştum bakalım suan kargo bekliyorum inşallah geldikten sonra sonuçları yazarım.

  3. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  4. Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben dolunay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin dolunay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  5. Merhabalar. Ben bir ay önce eşimden istemeyerek ayrılmıştım. Onu çok seviyordum hala da çok seviyorum. Hamile olmama rağmen kabul etmiyordu beni çocuğumu babasız büyütmek istemiyordum. Bu yüzden bende  Dolunay hocayla irtibata geçtim.Dolunay hoca  sayesin de  eşime kavuştum. Çocuğum artık babasız büyümeyecek. Çok şükür allahıma. Dolunay hocadan allah razı olsun.

  6. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

  7. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir