Kadını Kendine Bağlama Büyüsü

Kayısı çiçeği iyice açıldığı sırada toplanır, kurutulur, saklanıp büyü yapımında kullanılır.

Kurutulmuş kayısı çiçeklerinden ‘bir tutam alındıktan sonra, üzerine, büyü yaptıran kadının adı yedi kez söylenerek üflenir. Çiçekler iyice ufalanır, toz durumuna getirilir. Üzerine yedi «hu», üç «ya», dokuz «kef», bir «Allah» yazılı bir kâğıda konup, gene kızın adı söylenerek üç (kat muşambaya sarılır, mumla yapıştırılır.

Kadını Kendine Bağlama Büyüsü
Üç gün damda bırakıldıktan sonra, büyü yaptıranın yaşının sayısınca başının çevresinde (büyü yaptıran kızın) gezdirilir, ¡yetmiş yedi «destur ya Hu» söylenip sağa sola üflenir; muşamba, yeşil bir yamaya .sarılıp kırk bir dikiş vurularak dikilir, ‘kızın yattığı odanın tavanına, kızın başı üstüne gelecek durumda, asılır. Kırk gün sonra kızm adı söylenmeye, evine görücüler gelmeye başlarmış.

Bu büyüyü kız yaptırır, araya üçüncü kişi giremez, cinci yaptığı muskayı kıza verir, gereğinin yerine getirilmesini önerir.
Bu büyüyü 1942’de İstanbul Fatih ilçesinde oturduğumuz eve bitişik komşumuz Bayburtlu H. Hoca’-dan öğrenmiştim. Çök bağnaz bir kimse olan H. Hoca bilgisizdi, ancak Nakşbendi tekkesinde bu gibi işleri bilirdi. Bir gün oğlu Tevfik’e kızdı, çocuk namaz kılmamıştı diye, oysa daha on iki on üç yaşlarındaydı. Evimizin büyük bahçesi komşumuzla ortaktı. Bahçede, H. Hoca’nın odasının penceresinin önünde bir gün sabahtan akşam ezanına değin bu ağaca kollarından, ayaklarından bağladı, kendi de anası çözmesin diye karşısında oturdu. Çocuğa ne su, ne yemek verdirdi. «Kasem ettim cayamam ocağım yıkılır» diye çocuğu kimseye de çözdürmedi. Oysa İslâm dininde ;böyle bir cezalandırma, aç susuz bırakma yoktu, H. Hoca bunları bilmeden müslüman geçinirdi. Çok güzel, genç bir karısı vardı. Onunla iyi geçinirdik. H. Hoca sonraları hacca gitti, hacı oldu, bir süre içeri tıkıldı. Oğlu Tevfîk büyüyünce hacı babasının paralarını kumara verir, eğlenirdi. Çocuğunu «şimdi kızlar kâtip oluyor, erkeklere iş kalmadı, bir zenaat sahibi olsun» diye okutmadı. Bu yazıların yazarım Nakş-bendi tekkesine ilk götüren de od ur. Tekkeden ayrılınca, beni her gördüğünde «boşunadır senin okuduğun, bir zenaatm olsun, kızlar kâtip oluyor artık» derdi.

H. Hoca bugün sağdır, epey yaşlandı beli büküldü. oğlunu yıllardır görmüyorum.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Kadını Kendine Bağlama Büyüsü

uzun zamandır merak edilen ve üzerine birçok spekülasyon yapılan konulardan biridir. Bu büyü, başkasının isteği dışında bir kadını kendine aşık etmek veya bağlamak amacıyla yapılan bir ritüeldir. Ancak öncelikle belirtmek gerekir ki, büyü yapmak etik bir davranış değildir ve başkalarının özgür iradesine müdahale etmek asla doğru değildir.

Birçok kişi, kadını kendine bağlama büyüsünün gerçek olup olmadığını merak eder. Ancak bu konuda net bir bilgi vermek pek mümkün değildir. Çünkü konuyla ilgili bilimsel bir kanıt bulunmamakta ve büyüler mistik bir alana aittir. Her ne kadar bazı insanlar büyülerin etkili olduğuna inanıyor olsa da, bunun bilimsel bir dayanağı yoktur.

Yine de, kadını kendine bağlama büyüsüyle ilgilenen kişiler için bazı ritüeller ve uygulamalar bulunmaktadır. Bu ritüeller genellikle dualar, tılsımlar, büyülü sözler veya sembollerle gerçekleştirilir. Ancak tekrar hatırlatmakta fayda var, büyü yapmak etik olmayan bir davranıştır ve başkalarının özgür iradesine müdahale etmek doğru değildir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 5603 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
27 Hayır

“Kadını Kendine Bağlama Büyüsü” için 19 yorum var.

 1. Tutkunu olduğum kadını kendime bağlama büyüsü konusunda güvenilir hoca bulmak çook zor. Fakat ben medyum Dolunay ile çalışarak kısa zaman içinde isteklerime hızlıca ulaşmayı başardım. Tüm sitedeki herkese de mutlaka kendisini seçmelerini ve çalışmalarını öneriyorum.

 2. Kesin aşık olduğum kadını kendime bağlama büyüsü konusunda hakkında destek almak için medyum Dolunay’a medyumdolunay@gmail.com adresinden ulaştım ve 3 ay içinde istediğim sonucu aldım. Artık büyü yapan hoca arayan kişilere kesinlikle hocamı öneriyorum.

 3. Kişiye özel bağlama büyüsü yaptırmak istediğim kişiler olduğu için Medyum Dolunay hocama başvurdum. Gerçekten de kısa zaman içinde ona güvennmemi sağladı ve çok doğru bir seçim yaptığımı sonuçlar iyi olunca anladım.

 4. Sevdiğim kadını kendime bağlama büyüsü yapan kişinin etkilerinden kurtulmak için araştırma yaparken karşıma medyum Dolunay ile karşılaştım. 0555 171 85 40 telefon numarasından kendisini aradım. Kendisi gerçekten de bu işin ehli bir gerçek hoca Beni çok kısa zaman içinde amacıma ulaştırdı.

 5. Sevdiğim kadını kenime bağlamak için vefk işlemleri yaptırmak konusunda eşim bana çok dikkatli olmamı söyledi. Ben de acele etmek istemedim ve güvenilir isim araştırması yaptım. Medyum Dolunay’a hocam ile 0555 171 85 40 numaralı konuştuktan sonra ona çok güvendim ve doğru bir seçim yaptığımı anladım. Sonuçtan çok memnunum

 6. Kadını kendine bağlamak için papaz büyüsü için hocama başvurdum. Medyum Dolunay hocam en kısa sürede yaptığı çalışma ile amacıma ulaşmamı sağladı. İyiki ona başvurmuşum. Çok teşekkür ederim. Risk almadan işlem yaptı.

 7. Sevdiğim kadını kendime bağlamak ve aramı düzeltmek için papaz büyüsü işlemlerinin çok fazla riskli olduğunu bildiğim için güvenilir hocaya çalışma yaptırmak istedim. Medyum Dolunay’a başvurdum. Hocamı tanıdıktan sonra tüm tereddütlerimi kısa zaman içinde yok etmeyi başardı. Yaptığı işlem belirttiği sürede tesir etti.

 8. Eşime tekrar kendime bağlamak için papaz büyüsü konusunda yardım almak için kuzenim bana medyum Dolunay’ın bu işin ehli olduğunu söyledi. 0555 171 85 40 telefon numarasını aradım. Sevdiğime kavuşmak için işlem yaptırdım. Çok doğru bir karar verdiğimi işlemler sonucunda memnun kaldığımda hemen anladım. Bu hoca gerçekten de bu işin ustası

 9. Selamlar. Ben yıllardır güzel bir iş sahibi olamadım. Babam bu yüzden çok üstüme geliyordu. Psikolojim iyice bozulmuştu. Kendimi eve kapatmak istedim ama onun çözüm olamayacağı kesindi. Çare ararken Dolunay hocayı tanıdım. İyi ki tanımışım. O olmasaydı işsiz güçsüz kalacaktım. Hele şükür ailemle de çok iyiym işlerim de rayına oturdu. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.

 10. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

 11. Herkese selam. Arkadaşlar dolunay hoca kral bir insan gerçekten eşi benzeri yok. Ne desem ne yazsam bilemiyorum. Dolunay hocam yaptığı vefk sayesinde kocam bana kör kütük bağlandı resmen. Daha önceleri kumar hayatı içkisi zinasını çektim iki çocuğumun hatrına yıllarca sıkıntı çektim ama şimdi kocam bambaşka birisi oldu ben uzakta olduğum için hocam bana vefki kargo yaptı aldım taktım taşıdım ve uygılamadım sonuçlar harika kesinlikle öneririm.

 12. Arkadaşlar benimde o kadar cok başıma işb geldi ki işlem yaptırmadığım hoca kalmadı fakat hiç kimse bana yardımcı olmadı yok malzeme parası yok şu yok bu dünyanın parasını dağıttım Dolunay hocadan Allah razı olsun bir tek o derdime derman oldu. Öyle şeyler yaşamıştım ki şimdi hatırlamak bile istemiyorum sağolsun Dolunay hocam herşeyi çözdü. Hocam elleriniz dert görmesin.

 13. Dolunay hocamla yaptığım baglama vefki 27. Günümde tuttu. İnternette araştırırken karşıma çıkan Dolunay hocam benim ailemin yuvamı kurtardı.Allah ondan razı olsun. Eşim benden sogumustu ne yaptıysam geri döndürememistim son çare olarak Dolunay hocayla vefk işlemi denemistim ve geçen hafta 27. Günümde vefk tuttu.Guvenebilirsiniz

 14. Arkadaşlar Dolunay hocayla bugün bazı özel problemlerim yuzunden, kişiye özel çalışma yaptıriyorum hocamızın ismini internette çok duydum yorumların hepsini okudum güvenilir bir hoca olduğu yorumlardan bile belli , dolandırıcı olmadığına eminim inşallah benim islemimde kısa sürede tutar. İşlem sonucunu size burdan haber ederim. Allah yardımcınız olsun.

 15. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

 16. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

 17. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

 18. Selamlar ben medyum dolunay beyi yıllardır bilirim kendisinin bir çok insana şifa dağıtan bir alim olduğunu katiyen şüphe yok. Çok çiftleri eşeri birleştirdi hocamız. Ben ona ilk başvurduğumda öyle yardımcı olmuştuki bende sorunlar hemen geçti. Medyum dolunay ile çalışın gerçekten pişman etmez dürüst birisi.

 19. Merhabalar ben Nihan eşimle şiddetli geçimsizlik nedeniyle 4 ay önce boşandım fakat esimi ve eski yuvamı çok ozluyordum ne yapsam ne etsem eşime bunu diyemedim beni bir kez olsun dinlemedi bende bunu üzerine dua felan araştırdım ve bu konuyla ilgili en etkili işlemleri yapan Dolunay hocayi buldum kendisine telefon açtım ve durumumdan bahsettim ardın bana kargo ile vefk gönderi üzerimde taşımaya başladı baslayali 27. Gün oldu eşimle şuan gorusuyoruz  daha eşimle barismadik ama şu gidişle 5 6 güne bu iş tekrar olur gibi. Allah Dolunay hocamdan razı olsun.Yuvami kurtardiniz hocam….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir