Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır: Dünyada birçok büyü çeşiti vardır ve insanlar birbirlerine bu büyüleri yapıyor ve yaptırıyorlar. Bu büyü çeşitlerinden en çok yaptırılan ve popüler olanı da dünyadaki popülerliği ilede bilinen aşktır aslında. Hayatımızda aşkın yeri büyük olduğu kadar büyücülüktede büyük öneme sahiptir.

Aşk büyüsü adındanda anlaşılacağı gibi aşk için yapılmaktadır. Sevdiğiniz ama size yüz vermeyen birini kendinize aşık etmek için bu büyüyü yaptırabilirsiniz ancak bu her zaman işe yaramayabiliyor çünkü insan ne zaman kendi çıkarı için bir büyü yaptırsa bu pek işe yaramıyor. Ancak eğer aşk büyüsü başka biri tarafından sizin birisini sevmeniz için veya başka birisinin size aşık olması için yapıldıysa işe yarayabilir. Bunu hala anlayamadıysanız örnek olarak siz arkadaşınızın sevdiği kızın onu sevmesi için büyü yaptırdığınızda bu büyünün tutma olasılığı daha çoktur. Ancak her ne olursa olsun insanlar yinede şanslarını deniyorlar ve aşık oldukları kişilere bu büyüleri yaptırıyorlar. Büyünün etkisi ne olursa olsun aşık olunan kişide hafif bir hoşlanma varsa eğer büyü geçerli oluyor.

Aşk büyüsü yaptırabilirsiniz ama eğer tutmazsa üzülmemelisiniz. Aşk büyüsü tutarsa zaten aşık olduğunuz kişinin sizi öncedende sevdiğini anlayabilirsiniz.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk büyüleri, insanların duygusal ilişkilerindeki sorunları çözmek veya sevdikleri kişiyi etkilemek amacıyla yapılan büyülerdir. Aşık etme büyüsü de bu tür büyülerden biridir ve özenle yapılması gereken bir uygulamadır.

Aşık etme büyüsü için belirli malzemelere ihtiyaç vardır. Bunlar arasında kişisel eşyalardan bir parça, mum, bir miktar tuz, kırmızı iplik ve özel bir dua yer alır. Bu malzemeleri temin ettikten sonra, sakin bir ortamda rahatlayın ve düşüncelerinizi odaklayın. Ardından, kişisel eşyanın üzerine mumu yerleştirin ve etrafına tuz serpin. Bu sırada kırmızı ipliği düğümleyerek özel duayı okumaya başlayın.

Aşık etme büyüsünü yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise niyetinizdir. Niyetinizin saf ve sevgi dolu olması büyünün etkisini artırabilir. Bu nedenle büyüyü yaparken sevdiğiniz kişiye duyduğunuz gerçek ve samimi duyguları düşünerek hareket etmelisiniz. Büyüyü yaparken her adımı dikkatlice uygulayın ve sabırlı olun. Sonuçları anında görmek yerine zamanla etkisini hissettirecektir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1034 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
25 Hayır

“Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır” için 2 yorum var.

  1. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

  2. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir