Karının Senden Kopamaması İçin Etkili Dua

Karının Senden Kopamaması İçin Etkili Dua:Karınız zamanla sizden uzaklaşmış soğumuş ve ayrılmak istiyorsa siz hala seviyor ve onu bırakmak istemiyor onsuz yaşamak istemiyorsanız ve onu evliliğe devam etmek için ikna edemiyorsanız bu konuda etkili uygulamalarımız var.Yıllardır bir çok kişiniz gönül yaralarını sardık ve sevdiklerine kavuşturduk.Konu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Medyum Dolunay Hemen Sor

Error: Contact form not found.

Karının Senden Kopamaması İçin Etkili Dua

Karının senden kopamaması için etkili dua, birçok evlilikte yaşanabilen sorunlar arasında yer alır. Evliliklerde yaşanan kopmalar ve uzaklaşmalar, çiftler arasında mutsuzluk ve huzursuzluk yaratabilir. Ancak, bu durumu düzeltmek ve karınızın size olan bağlılığını güçlendirmek için dua etmek etkili bir yöntem olabilir.

Duaya başlarken, kendinizi rahat hissettiğiniz bir ortamda olmanız önemlidir. Huzurlu bir şekilde oturun ve gözlerinizi kapatarak zihninizi sakinleştirin. Ardından, ’yı okumaya başlayabilirsiniz.

 1. Allah’ım, bize sağlıklı ve mutlu bir evlilik nasip et.
 2. Ya Rabb, eşimle aramızdaki sevgiyi ve bağlılığı güçlendir.
 3. Kalplerimizi birbirimize yakınlaştır ve daima birlikte olmayı nasip et.
 4. Yollarımızı ayıran negatif etkenlere karşı bizi koru ve korusun.
 5. Eşimin gözünde değerli ve önemli olmaya devam etmek istiyorum.
 6. Ya Rabbi, bize sabır ve anlayış vererek sorunlarımızı çözmekte yardımcı ol.
 7. İlişkimizdeki her türlü kopma ve uzaklaşmayı engelle.
 8. Eşime olan sevgimi ve sadakatimi daim kıl.
 9. Bizi birbirimize daha çok bağlayan güzellikler ihsan eyle.
 10. Aşkımızı ve tutkumuzu her geçen gün daha da arttır.

Bu dua, karınızla aranızdaki kopmayı ve uzaklaşmayı engellemek için Allah’a yalvarmanızı sağlar. Eşinizle aranızdaki bağın güçlenmesi için düzenli olarak bu duayı tekrar edebilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1142 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
28 Hayır

“Karının Senden Kopamaması İçin Etkili Dua” için 3 yorum var.

 1. Merhaba. Benim eşim aldatmaya başlamıştı. Kocamı çok seviyordum ayrılmak istemediğim için bağlama vefki yaptırmak istedim. Sonrasında araştırırken Dolunay hocanın ismini çok duydum. Sağ olsun beni yarı yolda koymadı diğerleri gibi. Kocam kısa süre de o kötü kadından kurtuldu ve artık benimle. Çok mutluyuz. Bana eskisinden de daha iyi davranıyor. Çok şükür yuvam bozulmadı.

 2. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

 3. Selamün aleyküm arkadaşlar, ben daha önceleri bir çok medyum ve hocaya işlem yaptırmış birisi olarak sizlere kısaca başımdan geçenleri anlatacağım. Bundan bir kaç ay zaman önce uzun süren araştırmalarım sonucunda medyum dolunay beyle tanıştım. Aslında tavsiye üzerine de diyebilirim. Bir yakınım var ismi selda o başka bir sıkıntısı için dolunay beyle çalışmış ve memnun kalmış. Sonrasında bende dolunay bey hocayla çalışmaya karar verdim kendisi çok ilgili sağolsun sorunumu şıp dedi anladı. Bebek uygulamasından bahsetti çok etkili bir telkin olduğunu detaylı şekilde aktardı bana. Bende yaptırdım ve 12 gün sonra istediğim oldu çok şaşırdım ve karmaşık duygular yaşadım sevinç ve şaşkınlığım:) şimdi çok mutluyum eşimle aramızdaki sorunlarda kayboldu teşekkür ve tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir