Sevdiğinin Sana İlgi Göstermesi İçin Büyü

Duadan evvel dört kere yasin suresi okunur ve yasin tamamlandıktan sonra bu yine dört defa bu dua
okunur.
Sübhânel müneffisi an külli medyûnin sübhânel müferrici an külli mahzûnin sübhâne men ceale
hazâinihü beynel kâfi ven nûnü sübhâne men izâ erâde şeyen en yekûle lehü kün fe yekûnü yâ
müferricü ferric yâ müferricü ferric yâ müferricü ferric annî hemmî ve ğammî feracen âcilen bi
rahmetike yâ erhamer râhimîne ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve
sellim..

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Sevdiğinin Sana İlgi Göstermesi İçin Büyü

Bir ilişkide sevdiğimiz kişinin bize ilgi göstermesi, sevgi ve bağlılık hislerimizin karşılığını almak istediğimiz doğal bir istektir. Ancak bazen sevdiğimiz kişi ilgi gösterme konusunda isteksiz olabilir veya ilişkimize gerekli özeni göstermeyebilir. Bu durumda, çeşitli yöntemler kullanarak sevdiğimizin bize daha fazla ilgi göstermesini sağlamak mümkündür. Bu yöntemlerden biri de “sevdiğinin sana ilgi göstermesi için büyü” olarak adlandırılan bir ritüeldir.

Sevdiğimin bana ilgi göstermesi için büyü yapmak istiyorsanız, bu konuda profesyonel bir medyumdan yardım almanız önemlidir. Medyumlar, eski ve geleneksel metotları kullanarak büyüleri gerçekleştirebilirler. Ancak büyü yaparken dikkatli olmak ve etik kurallara uygun hareket etmek önemlidir. Büyüler, insanların özgür iradelerini etkilemek amacıyla yapılmamalıdır. Sevdiğiniz kişiye zarar vermek veya onun iradesini manipüle etmek asla doğru değildir.

Büyü yaparken odak noktanız, sevgi dolu bir ilişki ve karşılıklı saygı olmalıdır. Büyü enerjilerinin, sevdiğiniz kişi ile aranızdaki bağı güçlendirmek ve iletişimi kolaylaştırmak için kullanılması idealdir. Sevdiğiniz kişiye olan duygularınızı beslemek ve ilişkinizi daha sağlam temellere oturtmak için büyü yapabilirsiniz. Ancak bu süreçte sabırlı olmanız ve sevgilinizin de özgür iradesini gözeteceğinizi bilmesi önemlidir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1313 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

30 Evet
26 Hayır

“Sevdiğinin Sana İlgi Göstermesi İçin Büyü” için 5 yorum var.

  1. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  2. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  3. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

  4. Dolunay hoca sayesinde yuvam yıkılmaktan kurtuldu kocam beni baska bir kadın için terketmisti yan komşumuz aliye ablanin tavsiyesi üzerine Dolunay hocaya bağlama aşk vefki yaptırdım vefk 25 günde etki goster eşim eve elind ebir buket cicekle ozur dileyerek geldi. Dolunay hocaya ne kadar teşekkür etsem az. Allah ondan razı olsun.

  5. Selamlar sorunumu sizlerle paylaşmak istiyorum 7 ay önce karımdan ayrıldım ne ettimse geri döndüremedim inat oğlu inat bir yapısı var keçiden belkide daha fazladır. Sonra internette hocalar medyumlar bakmaya başladım ve dolunay hocayla karşılaştım. Çok araştırdım baktım inceledim memnun kalan insanların çok daha fazla olduğunu doğru biri olduğuna karar verdim. Dolunay hoca gerçekten bir çok konuda kendini ıspatlamış alanı geniş bir ilim sahibi kişilik. Emin olup kararımı verdikten sonra da çalışmalara başladık. Doğum bilgileri aldı ön bakım yaptı üzerimde çok çok eskiden olan büyü kalıntılarını temizledi. Öyle bir vefk yaptı ki daha başlar başlamaz bana anında tesirini gösterdi şoke oldum ama inandım artıkda bu işin olacağına. İlk anda ben rüyaarımda gördüm sonra vefk geldi takmaya başladım duasını okuduğum ikinci günü karım mesaj attı ve sürekli beni düşündüğünü pişman olduğunu söyledi çok sevindim ama karıma da belli etmedim ve hocamın dediklerini harfiyen yaptım. Şimdi ikinci çocuğumuz olacak saygılar 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir