Düşmanın ile barışmak için dua

Düşmanın ile barışmak için duaDüşmanın ile barışmak için dua: İstediğin bir kimseyi kendine ısındırmak istiyorsan aşağıda gelen vefki şerifi Zühre yıldızının eşref bir saatinde yaz. Muhabbetini arzu ve talep göm. Düşmanın olsa bile sana ısınır seni sever.

Vefk yan tarafta görüldüğü gibidir;

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Düşmanın ile barışmak için dua

Düşmanlık, insan ilişkilerinde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Herkesin hayatında mutlaka bir kez bile olsa düşmanlıkla karşılaşma olasılığı bulunmaktadır. Ancak, İslam dini bize düşmanlarımızla barışık olmayı ve onlarla iyi ilişkiler kurmayı öğütlemektedir. Dua etmek, düşmanlarımızla olan ilişkilerimizi düzeltmek için etkili bir yol olabilir.

Düşmanlarımızla barışmak için yapılan dualar, hem bizi hem de karşımızdaki kişiyi olumlu etkileyebilir. Allah’a yönelerek samimiyetle yapılan dua, kalplerimizi yumuşatabilir ve düşmanlığın yerini barış ve hoşgörü alabilir. Dua etmek, içimize düşmanlık duygularının yerine sevgi, saygı ve anlayışı yerleştirerek bizi olgunlaştırabilir.

Bu konuda en çok zikredilen dua, “Rabbim! Beni, annemin ve babamın üzerine saldırırken bile beni bağışladığını ve beni esirgediğini hatırla. Rabbim, her şeye hükmeden Sensin, bana ve inananlara merhamet et.” şeklindeki dua cümlesidir. Bu dua, düşmanlarımızla olan ilişkilerimizin düzelmesi ve barış içinde yaşamamız için güzel bir örnektir.

  • Dua etmek, düşmanlarımızla olan ilişkilerimizi düzeltmek için etkili bir yöntem olabilir.
  • En çok zikredilen dua, “Rabbim! Beni, annemin ve babamın üzerime saldırdığı zaman bile beni bağışladığını ve beni esirgediğini hatırla.” şeklindedir.
  • Bu dua, düşmanlarımızla olan ilişkilerimizin düzelmesi ve barış içinde yaşamamızı sağlama amacı taşır.
Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 2248 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
27 Hayır

“Düşmanın ile barışmak için dua” için 6 yorum var.

  1. Merhabalar dolunay hoca evliliğimi kurtardı benim şimdi ben 6.5 senelik evliydim esimle ayrı yerlerde yaşadık o istanbulda ben sivastaydım esimin bana tekrardan asik olmasini istiyordum ve bana baglanmasini istiyordum bu konuda bana yardimci olurmasını istedim sağolsun yuvamı kurtarmak için elinden geleni yaptı ve başarılı da oldu yaptırdığım bebek uygulamalası ile öyle tesirli bir sonuç aldımki bu anlatılmaz yaşanır gerçekten öneriyorum.

  2. Sevgili kardeşlerim dolunay hocamın yptığı vefk sayesinde yuvam dağılmaktan kurtuldu. Çok iyi bir medyum tanıdığım iyi insanların başında. Güvenerek çekinmeden danışabilirsiniz kesinlikle ağzım dilim yanmadı ve çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Googleye medyum dolunay yazınca zaten çıkıyor. Çok uzun zamandır bu işe girmiş zaten o bana ayrıca bir güven vermişti vergi levhası da var resmi çalışıyor doğru bir kişilik. Kesinlikle dolunay hocayı tavsiye ediyorum çalışan asla pişman olmaz. Daha önce başka medyum hocalara da yaptırmıştım vefk olmadı. Ama dolunay hocamın işi prensibi çalışma stili vefkleri bambaşkaymış iyi ki tanıdım memnun kaldım bende.

  3. Allah Dolunay hocadan razı olsun benim neredeyse batmakta olan dükkanımı kurtardı. Dükkanimin bereketi kacmisti ne yapsam çare yoktu. Namazlar kıldım oruçlar tuttum hatta adak bile adadim ama bir türlü işleri duzeltemedim Dolunay hocamdan kişiye özel yapılan çalışmasından istedim ve sagolsun benim için özel bir çalışma yaptı ardından 3 ay gibi bir surede tekrar işleri rayına oturttum. Kesinlikle tavsiye ederim çok güvenilir ve kaliteli bir hoca.

  4. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

  5. Selamlar bende anlatmak istiyorum sorunumu bır yıldır bırı ıle ılıskım wardı bırbırımızı cok sevıyorduk halen de öyle dolunay hoca sayesinde:)… ve evlenmek ıstıyorduk ama erkek arkadaşımın aılesı benı ıstemıyordu ne yapmam lazım derken dolunay hocayla tanıştım allah ıcın yardım etti çok iyi sonuçlar aldım evden gelinlikle çıkmak istiyordum kaçmak istemiyordum bende… dolunay hocam bana vefk yaptı ve evlendim kısa bir zaman sonra yaşadığım duygu ve düşüncelerin tarifi bile yok kesinlikle öneriyorum…

  6. MERHABA DOLUNAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES DOLUNAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir