Etkili Dil Bağlama Duası

Aileyi rahatsız edenlerin dillerini bağlamak ve hürmetlerini kazanmak için;
Genellikle bir çok evli çiftlerde aileler tarafından çekemeyenler, akıl verenler yada bu beraberliği istemeyenler olabildiği için;
‘Malikil mülkü zül celali yel ikram’ın 25 li vefkini rıbat/akt’ yapmaya uygun bir saatte miskianber mürekkebi ile yazılır. Etrafına da 91 defa:
Etkili Dil Bağlama Duası
‘Selamün kavlen mm Rabbir-Rahim’ yazdıktan sonra evli çiftlerden biri yada her ikiside üzerlerinde taşırlar. Taşımaları mümkün değilse beraber oturdukları evin kapısı üzerine koyarlarsa, şerrinden zararından çekindikleri kimseler artık hiçbir şekilde zarar veremeyecekleri gibi kendilerine dost ve arkadaş olurlar. Denenmiştir.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Etkili Dil Bağlama Duası

Dil bağlama, insanların sözlerini etkisiz hale getirmek veya konuşmasını engellemek amacıyla yapılan bir uygulamadır. Bazı durumlarda, insanlar hepimizin hayatında karşılaşılan sorunlar, çatışmalar veya hatalı iletişim nedeniyle dilin bağlanmasını isteyebilirler. Ancak, dil bağlama uygulamaları genellikle negatif enerjiye dayalıdır ve başkalarına zarar verme amacıyla kullanılmaktadır. Bu tür uygulamalar etik ve ahlaki bir davranış olmadığı için genellikle önerilmemektedir.

Her türlü iletişim engelini aşmak ve sağlıklı bir iletişim kurmak için “Etkili Dil Bağlama Duası”nı deneyebilirsiniz. Bu dua, etkisiz bir şekilde dilin bağlanmasını değil, tam tersine olumlu bir iletişimi teşvik etmeyi amaçlamaktadır. İnsanlar arasında uyum, anlayış ve sevgi dolu bir iletişim kurmak için bu dua kullanılabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1531 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
23 Hayır

“Etkili Dil Bağlama Duası” için 3 yorum var.

  1. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama dolunay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

  2. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

  3. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir