Aşık Etme Büyüleri

Aşık Etme BüyüleriAşk büyüsü, genellikle, aşkına ve sevgisine karşılık bulamayanların yaptırdığı bir büyü çeşididir. Bütün yöntemleri denedikten sonra, hala karşılık bulamadıysa,kurtuluş olarak aşk büyüsünü görenler tarafından yaptırılır.

Aşık Etme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yapılacak kişilerin, birer adet fotoğrafı, iki tarafında annelerinin ve kendilerinin isimleri gereklidir. Kimi büyücüler, buna Aşk büyüsü celbi demektedirler.Bu celbi yaptırdığınız kişi, devamlı sizi düşünüyor, kalbi sizin için çarpıyor ve rüyalarında sizi görüyor denilmektedir.Büyüyü yaptırdığınız kişinin, sizinle olan mesafesi önemli değildir. Her şekilde size büyük bir şevk ile bağlanacaktır. Fakat size dönüp dönmeyeceğini sadece Allah (c.c )bilir.

Aşık Etme Büyüleri Tılsımı

Aşk büyüsü tılsımı yaptıran kişininde, yapması gereken bir takım şeyler vardır. Tılsımı yapan kişinin vereceği duaları okuyacak ve tılsımı boynundan çıkarmayacaktır.
Aynı zamanda bu büyünün gerçekliğine inanacak ve büyü yaptırdığı kişiyi aklından ve kalbinden çıkarmayacaktır. Bunları yaptığı takdirde, sevdiği kişi, kendisine büyük bir aşkla bağlanacak ve gelecektir. Ama bunlardan birini eksik yaptığında, büyü hükmünü kaybedecektir.

Canbar aşk büyüsü

En etkili, en bilinen ve bozulması en zor olan aşk büyüsüdür. Canbar aşk büyüsü yapmak için, bir adet tabak büyüklüğünde ince deri tabakası alınır.Bulamayanlar kumaş veya kağıt kullanabilirler. Deri tabakası, tabak tersine çevrilerek, kenarlarından, deri üzerine kalem aracılığıyla bir çember çizilir. Bu çizgi  üzerinden, deri tabakası daire şeklinde kesilir. Tekrar daha küçük bir tabak alınır. Tabak tersine çevrilerek, kenarlarından deri üzerine kalem vasıtasıyla bir  çember daha çizilir. Bu çizilen çember ortalanarak, su bardağı ağzıyla iç içe geçmiş iki çember daha çizilir. Bu çemberlerin içiçe geçtiği alan içerisine, aşık olması  istenen kişiyle, büyü yaptıran kişinin isimleri, birbirine bitişik olarak el yazısıyla bütün harfler birbirine değmek şartıyla yazılır. Yazı kesinlikle çember  çizgilerine temas etmemelidir. Canbar aşk büyüsü çok eski bir aşk büyüsüdür. Bu nedenle, çemberlerin ve yazıların mürekkebinin çini mürekkebi olması, eski geleneksel  yöntemi uygulayan kişiler tarafından tavsiye edilir. Bu daire şeklinde deri üzerine hazırlanıp bitirilmiş olan canbar aşk büyüsü, temiz bir yerde saklanır.Tam güneş doğmadan önce  çıkarılıp, sessiz sakin bir ortamda, düzgün bir zemine konur. Merkezdeki yazı net görülecek bir mesafeden, merkezdeki yazıya gözler odaklanarak 160 defa canbar denir.

Sonunda aşık edilecek kişinin anne aismiyle birlikte ismi söylenerek; Örneğin, falan kızı veya filan oğlu bana böyle bağlansın ayrılamasın canbar olsun diye tam 40 defa  söylenir. Bu işlemler yirmi gün boyunca tekrarlanarak büyü tamamlanır.

Medyum Dolunaya Hemen Soru-Cevap

Error: Contact form not found.

Aşık Etme Büyüleri

Aşık etme büyüleri, tarihin farklı dönemlerinde insanlar tarafından kullanılan gizemli ve etkili yöntemlerdir. Bu büyüler, bir kişinin başka birine karşı romantik duygular beslemesini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bu blog yazısında, aşık etme büyülerinin ne olduğunu, nasıl yapıldığını ve etkilerinin neler olduğunu inceleyeceğiz.

Aşık etme büyüleri, genellikle büyücüler veya medyumlar tarafından yapılır. Bu süreçte çeşitli malzemeler ve dualar kullanılır. Büyü yapılacak kişinin saç teli, fotoğrafı veya kişisel eşyaları gibi objeler, bu büyülerde önemli bir rol oynar. Büyücüler, bu objeleri kullanarak enerjileri yönlendirir ve istenilen kişinin kalbine aşk tohumları ekerek onu kendine aşık etmeyi amaçlarlar.

Aşık etme büyülerinin etkisi kişiden kişiye değişebilir. Kimi kişiler bu büyülerin etkisiyle hızla aşık olabilirken, bazılarına etkisi daha geç veya daha hafif olabilir. Bunun nedeni, herkesin enerji yapısının farklı olması ve büyülere olan duyarlılığının değişkenlik göstermesidir. Aşık etme büyülerinin etkisi, büyünün doğru bir şekilde yapılması ve uygun zamanda kullanılmasıyla daha güçlü olabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 1677 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

38 Evet
43 Hayır

“Aşık Etme Büyüleri” için 5 yorum var.

  1. Merhabalar ben evliyim ve 1 çocuğum var karım benden nefret ettiğini söylüyordu. Hem de cocuğumuzun gözleri önünde bana bağırıyor ve boşanacağım demeye başlamıştı. Bende dayanamadım. İnternetten Dolunay hocayi buldum, irtibata gectim.Dolunay  hocamızla birlikte vefk işlemi yaptık. Bir ay içerisinde karım yavaş yavaş düzeldi. Artık evimizde kavgalar yok denilecek kadar az. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  2. Selamun Aleykum kardeşlerim .Benim işlerim hiçbir zaman rast gitmiyordu. Her zaman önüme bir engel çıkıyordu. Arkadaşlarım Medyum Dolunay hocadan bahsetmişlerdi. Bunun üzerine Dolunay hocayla konuşmak istedim. Beraber kısmet açma işlemi yaptık. Bundan son derece memnun kaldım. 1 ay içerisin de her şey yoluna girmeye başladı . Her şey tek tek güzelleşiyor. Allah Dolunay hocadan razı olsun.

  3. Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti dolunay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  4. Merhabalar. Benim sıkıntım maddi açıdan oldu. Hayatım boyunca sigortalı iş sahibi bile olamadım. Hastalandığımda kaza yaptığımda bile dostlarımdan yardım istedim. Bu durum artık canıma tak etti. Dolunay hoca sayesinde çok şükür her şey düzeldi sigortalı çok güzel bir işe başladım. Allah Dolunay hocadan razı olsun hem ben hem çoluğum çocugum mutlu oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir