Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Domuz yağı büyüsü nedir, bunu pek çok kişi merak edebilir. Bu kara büyü grubundan olup, en fazla yapılan büyüler arasındadır. Kara büyülerde olduğu gibi pis, kötü (necis) hayvan parçalarından domuz yağı ile yapılan bu büyünün etkisi fazla, sonuçları ise kesindir. Domuz yağı büyüsü yapılırken cinler yani dünya dışı varlıklar kullanılır. Cinler kendilerine verilen görevi şeytani oldukları için isteyerek ve severek yaparlar. Büyünün bozulmaması için cinler büyük direnç gösterir ve etkisi çok hızlı olur. Bu nedenle domuz yağı büyüsü kolay bozulamaz. Bu konuda 0555 171 85 40 numaralı telefonundan Medyum Dolunay ile görüşebilir ve destek alabilirsiniz.
Domuz Yağı Büyüsü Neden Yapılır?
Bazı kişiler domuz yağı büyüsü neden yapılır, bunu sorgulayabilir. Bu büyü daha çok karı kocayı ayırmak için, ticaretin ve yükselmenin önlenmesi için, rızık, iş ve kısmet kapalılığı için, kişinin karşı cinsle ve toplumla ilişkilerini bozmak, yıldız dengelerini bozmak için yapılmaktadır. Domuz yağı büyüsünün temel amacı düzenin bozulması ve dağıtılmasıdır. Olumsuz etkisi ise her geçen gün artar.
Domuz Yağı Nedir?
Kuran-ı Kerim’de adı geçen tek hayvan olan domuz haram kılınmıştır. Domuz yağı Peygamber Efendimiz (S.A.V.) tarafından kandil yakmada, gemilerin yağlanmasında bile kullanılmasına izin vermemiştir. Domuz yağı nedir, domuz yağı haram ve necis yani pis olarak bildirilmiştir. Üzerinde negatif etkiler barındırmaktadır. Cinler içinde cazibe kaynağıdır. Bu yüzden mekânlarda bile tutulmamalıdır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 920 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

27 Evet
25 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir