Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsü her büyü gibi oldukça tehlikelidir. Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır, diye merak edenler öncelikle bu büyüde doğrudan cinler kullanıldığı için çok tehlikeli olduğunu bilmelidir. Domuz yağı zararı bilinen bir üründür. Büyünün anlamı da buradan anlaşılabilir. Bu büyü yapılırken iki tas domuz yağı kullanılmaktadır. Akşam güneş batınca tılsım okunur ve gece yarısından önce domuz yağı büyünün yapıldığı kişinin evinin kapısına sürülür. Böylece büyüyü yapmak için esir edilen cin bundan vazgeçmeden büyünün esiri haline getirilir. Domuz yağı büyüsü basitçe uygulansa da, etkisi felaketleri getirebilir. Bu büyü hakkında 0555 171 85 40 numaralı telefondan Medyum Dolunay aranarak detaylı bilgi alınabilir.
Domuz Yağı Büyüsü Nedir?
Papaz büyüsünde olduğu gibi cinleri doğrudan çağırarak büyüye aracılık yapıldığı için domuz yağı büyüsü oldukça tehlikelidir. Domuz yağı büyüsü nedir, bunu merak edenler büyünün zarar verici olduğunu bilmelidir. Domuz yağı büyü yapılan kişinin evinin duvarına ya da kapısına sürülür ve etkisi ağırdır. Büyünün en tehlikeli taraf çok kolay yapılması, etkisinin hızlı olmasıdır.
Domuz Yağı Nasıl Kokar?
Görüntüsü rahatsız edici olmadığı için domuz yağının kişiye yedirilmesi bile mümkündür. Bu yüzden büyü ile uğraşan kişilerin yemeklerini yemekten sakınmak gerekir. Domuz yağı nasıl kokar, diyecek olursanız belirgin bir kokusunun olmadığını söyleyebiliriz. Sıvı halde olduğunda hiç anlayamazsınız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1515 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

28 Evet
26 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir