kocanın ağzını bağlamak için dua

Bismiilâhirrahmanirrahim ve billâhi’l kerim üskün ya Sürhu-bad. ve Bihakki Âdem safiyyuilah hürmeti için üskün ya Sürhubad. Ve bihakki Nur neciyyullah hürmeti için üskün uhruc ya Sürhubad. Ve bihakki Şit nebiy-yuilah hürmeti için üskün uhruc ya Sürhubad. Ve bihakki Tevrati Musa aleyhisselâm hürmeti için üskün ya Sürhubad. Ve bihakki İncili İsa aleyhisselâm hürmeti için üskün ya Sürhubad. Ve bihakki Fürkans Mu-hammed Mustafa aleyhisselâm hürmeti için uhruc ya Sürhubad. Ve bihakki yüzyirmidört bin Peygamberler hürmeti hakkı için üskün ya Sürhubad.

Üçyüz onüç mürseller ve Peygamberler hürmeti hakkı için uhruc ya Sürhubad. Ve Cebrail ve Mikâil ve İsrafil ve Azrail hürmeti hakkı için üskün ya Sürhubad. Ve Arş ve Kürsi ve Levh ve Kalem, onsekiz bin âlem hürmeti hakkı için uhruc ya Sürhubad. Ve sekiz uçmak ve yedi Tamu hürmeti hakkı için uhruc ya Sürhubad. Ay gün ve yağmur ve kar hürmeti hakkı için üskün ya Sürhubad. Ve Medinede yatan evliyalar ve gaziler ve şehitler hürmeti hakkı için üskün uhruc ya Sürhubad. Beytül’mamur ve Beytül’mukaddes hürmeti hakkı için üskün ya Sürhubad. Ahir zaman Peygamberi Muhammed Mustafa’nın ve Kur’ân Nurî hürmeti hakkı için uhruc ya Sürhubad. Billâhii’âzimî ve billâ-hilkerimî ve bilhürmeti arşıl azîm i hakkı için uhruc ya Sürhubad. Felekin hasenatın felekin hasematin şer-berasiyyen şerberasiyyen şerberasiyyen, behhuze-ten behhuzeten behtıuzeten mülhakan mülhakan müihakan ve lütfet ve lütfen ve lütfen bihi bihi bihi üskün üskün üskün ya Sürhubad Hazihi Kelâmüllâh hürmeti hakkı için uhruc ya Sürhubad. Ve altı bin altı yüz altmış altı âyet hakkı için üskün ya Sürhübad. Üçyüz altmış altı arşı âzîme kelâmüllâh hürmeti hakkı için üskün ya Sürhubad. Sel isben aykel isen kara-yehl isen ve buhurdan isen üskün ya Sürhubad. Ve Muhammed Mustafa Sallallâhü aleyhi vessellem Perilerinden isen uhruc ya Sürhubad. Ve Seyyid Ahmed Kebir perilerinden isen uhruc ya Sürhubad. Ve Süleyman Peygamber perilerinden isen uhruc ya sürhubad. Kaf dağı devleri perilerinden isen uhruc ya sürhubad. Pınar başında ve ayağında ve ağaçlar dibinde ve sular kenarında ve yol caddesinde ve değirmen yerinde ve bu dünyada olan devlerinden ve perilerinden isen üskün uhruc ya Sürhubad. Ve taliye ile gelip koşanlardan isen uhruc ya Sürhubad. Ba-şağrısından isen üskün ya Sürhubad. Esrgolardan gelen ferştehlerden isen uhruc ya Sürhübad. Ve bel ağrısında isen uhruc ya Sürhubad. Ve bilmediğim marazlardan isen uhruc ya Sürhubad. Ve cümle melik sâdâtın malzemesini tutsun. Bunun senin ve cümle âlem halkının günahı senin üzerine olsun. Bunu koymazsan vaz gelmezsen merdutlardan olasın. Eğer bir dahi vazgel uyruk ineitmeyesin. Eğer bir dahi tutarsın yetmişiki milletin ahi seni bitürsün üskün uhruc ya Sürhubad.

İlgili Başlıklar

kocanın ağzını bağlamak için dua

Evliliklerde zaman zaman iletişim sorunları yaşanabilir ve tartışmalar çıkabilir. İşte bu durumlarda kocanın ağzını bağlamak için dua etmek, çözüm bulmada önemli bir rol oynayabilir.

Elbette, her ilişkinin kendine özgü dinamikleri ve her dini inancın farklı duaları bulunmaktadır. Ancak genel olarak, Allah’a yönelip dua etmek ve samimiyetle dileyerek kocanın ağzını bağlamak için etkili bir yöntem olabilir.

Bazı dualar, kocanın sakinleşmesine ve huzur bulmasına yardımcı olabilir. Örneğin, “Ya Rabbi, kocamın ağzını bağla ve ona anlaşmazlık durumlarında sessizlik hikmeti nasip et. Onun kalbine sükunet ver ve benimle sağlıklı bir iletişim kurmasına yardım et. Her daim anlayışlı ve sabırlı olmasını dilerim. Amin.” şeklinde bir dua etmek, sıkıntılarınızın çözümünde size yardımcı olabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Medyum Dolunay
Bu makale Medyum Dolunay tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Dua
Yazdır
Bu sayfaya 1241 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
24 Hayır

“kocanın ağzını bağlamak için dua” için 4 yorum var.

  1. Selamlar dolunay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin  sorunu için tekrar dolunay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Dolunay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

  2. Slm ben nazilliden yaziyorum size medyum dolunay hoca gercekten oyle yardimsever iyi niyetliki sanki yuzunun guzelligi sesine yansimis ben gormedim dolunay hocayi ama oyle tatli dilli bir insan ki gercekten arkadaslar yardimci olabilmek adina cok seker pamuk gibi konusuyor telefonda insan cezb oluyor gercekten Allah onun ne muradi varsa versin benim de dagilmakta olan yuvam kurtuldu ve esimle aramizi duzelltti cok tesekkur ve kesinlikle oneririm.

  3. Selam arkadaşlar ben dolunay hocaya bebek çalışması yaptırdım hocam bekleme süresinin uzun olduğunu söyledi ama sabrettiğime deydi sevdiğim kişi yurt dışına gitmişti onu çok seviyordum çok aşıktım bunu anlatmaya kelimeler yetmez onun bana karşı böyle bi düşüncesi yoktu arkadaş gibi konuşuyordu hep benimle ama şimdi arkadaşlıktan daha öte bir konumdayız inşallah böyle sürer çok mutluyum. Çok teşekkür ediyorum dolunay bey o kadar iyi birisiki kibar kırıcı bir kelime bile etmedi daha iş böyle olunca ben gerçekten inandım ve güvenerek eşime dostuma anlattım samimi olduğum tabi onlarda memnun kaldılar teşekkürler..

  4. Kocanın ağzını bağlamak için olan duanın kaç kez okunması gerekir ve belli zamanı şartları var mıdır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir